Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://storewars.org/flash/index.html
Ez ütött ^^Bocsáss meg, ez a mondat egy mûszaki dokumentáció része?
Vagy esetleg irodalmi mûé?
[align=right][snapback]135617[/snapback][/align]ez egy számból (FFX2 – Morning Glow) részlet… néha szórakozok fordítással, és nem jöttem rá erre;
gondolom nem szó szerint kellene érteni, hanem vmi spec kifejezés lehet;Már 2 hete megy nálunk.
Na elmonodm hogy hogy volt és nem hazudok !
Amikor beléptem az oldalatokra akkor belehet jelentkeni bal oldalt.Ez nagyon büntet…
http://www.freeweb.hu/magican/copycon.mp3Disclaimer: Microsoft/Windows fanatikusok NE hallgassák meg. A szövegben elõfordulnak a magyar irodalmi nyelvvel nem összeegyeztethetõ szavak/kifejezések.
Phpban létrehoztam egy filet, aminek a nevében „” van. ftp-n a könyvtárban meg is jelent. De megnyitni, átnevezni és letörölni sem tudom. ezt írja: Prohibited file name:/ahol/a/file/van
Mindenképpen megakarok szabadulni ettõl a fájltól, de nem engedi. A fájl az uw-n van. Van valakinek tippje ezzel kapcsolatban?
[align=right][snapback]135234[/snapback][/align]lenne egy javaslatom… nem lehetne a netikettben külön kiemelni, hogy ne nyissanak az új júzerek „kezdõ vagyok help plíz”;”kezdõ kérdések” és társai topicokat?
xcut most morci, mert nem szereti az ilyen ömlesztett témákat…
-
SzerzőBejegyzés