xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948714
    xcut
    Felhasználó
      Hozzászólás: Kocsma topik #1948702
      xcut
      Felhasználó

        Bocsáss meg, ez a mondat egy mûszaki dokumentáció része?
        Vagy esetleg irodalmi mûé?
        [align=right][snapback]135617[/snapback][/align]

        ez egy számból (FFX2 – Morning Glow) részlet… néha szórakozok fordítással, és nem jöttem rá erre;
        gondolom nem szó szerint kellene érteni, hanem vmi spec kifejezés lehet;

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948699
        xcut
        Felhasználó

          Már 2 hete megy nálunk.

          Hozzászólás: Tanulságul, mindenki számára! #2017523
          xcut
          Felhasználó

            Na elmonodm hogy hogy volt és nem hazudok !
            Amikor beléptem az oldalatokra akkor belehet jelentkeni bal oldalt.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948695
            xcut
            Felhasználó

              Ez nagyon büntet…
              http://www.freeweb.hu/magican/copycon.mp3

              Disclaimer: Microsoft/Windows fanatikusok NE hallgassák meg. A szövegben elõfordulnak a magyar irodalmi nyelvvel nem összeegyeztethetõ szavak/kifejezések.

              Hozzászólás: Letörölhetetlen fájl ftp-n #2017376
              xcut
              Felhasználó

                Phpban létrehoztam egy filet, aminek a nevében „” van. ftp-n a könyvtárban meg is jelent. De megnyitni, átnevezni és letörölni sem tudom. ezt írja: Prohibited file name:/ahol/a/file/van
                Mindenképpen megakarok szabadulni ettõl a fájltól, de nem engedi. A fájl az uw-n van. Van valakinek tippje ezzel kapcsolatban?
                [align=right][snapback]135234[/snapback][/align]

                Hozzászólás: Abszolut kezdo ker sok-sok segitseget #2016982
                xcut
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948691
                  xcut
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Netikett probléma #2009273
                    xcut
                    Felhasználó

                      lenne egy javaslatom… nem lehetne a netikettben külön kiemelni, hogy ne nyissanak az új júzerek „kezdõ vagyok help plíz”;”kezdõ kérdések” és társai topicokat?

                      Hozzászólás: Abszolut kezdo ker sok-sok segitseget #2016980
                      xcut
                      Felhasználó

                        xcut most morci, mert nem szereti az ilyen ömlesztett témákat…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 3,339