Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Más téma… sok helyen láttam már azt a kifejezést, hogy „crimson-stained”, de nem bírom lefordítani… valakinek nincs ötlete, hogy mit jelenthet magyarul?
Nekem az a guru szó nem tetszik… félrevezetõ.
http://esr.fsf.hu/loginataka.htmlhajjajj, kifogott rajtad a debian? 🙂
nemszabad engedni, megkell szepen kuzdeni vele, majd a magadeva tenni ;>
[align=right][snapback]134436[/snapback][/align]Nem, annyi volt a bajom, hogy lassúnak tûnt, persze lehet én toltam el valamit…
Felraktam egy YOPER-t, de ettõl se vagyok hanyattesve… igaz bele van vágva az apt-tól kezdve, az rpm-en, kudzu-n, és a packagetools-on át, egészen a portage-ig minden, meg i686-ra van elv forgatva, attól még szaggatva ment az egérmutató, ha prociégetõ dolgot csináltam, illetve iszonyat lassan indultak a programok el…Nem tudja valaki, hogy melyik a leggyorsabb bináris disztró? ^^
miert kell visszaterni? hova „tertel el”?
[align=right][snapback]134382[/snapback][/align]redmond felé tértem el… ^.-
Az utóbbi idõben súlyos shell-elvonási tüneteim jelentkeztek, így feldobok egy YOPER-t… igen, „visszatérek” ^^
Ide minden jöhet?
Most kaptam meg a Nightwish lemezeit. Mit mondjak q….rva jó eddig – régen – a Hallowen volt ami még ki hozottt a sodrombóSzerintem a HallWwen után az egyik legjobb.
[align=right][snapback]134235[/snapback][/align]Torrent progi UHU linuxhoz:
http://ubk.uhulinux.hu/1.2/saga/azureus_2.3.0.0-1.2_i386.uhu
[align=right][snapback]134269[/snapback][/align]Lehet én nem értem, de ez most hogy jön ide?
Mennyi RAM van a gépedben?
A honlapszerkeszteshez minek Linux, az ha jol tuodm win alatt nem „veszelyes”, annyi erovel, amennyivel most a Linuxot belovod, meg tudnad csinalni a winben, hogy spam-spyware-adware-virusmentesen legyel. Nem lehetetlen am.
[align=right][snapback]134054[/snapback][/align]Ja, de ha pl dinamikus lapot akarsz, ahhoz kell szerver, meg ilyesmi, azaz net… bár localhost-ra kényszerítve is lehet, csak azt win alatt picit komplikáltabb kivitelezni, mint linux alatt.
-
SzerzőBejegyzés