xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948689
    xcut
    Felhasználó

      Más téma… sok helyen láttam már azt a kifejezést, hogy „crimson-stained”, de nem bírom lefordítani… valakinek nincs ötlete, hogy mit jelenthet magyarul?

      Hozzászólás: K #2016765
      xcut
      Felhasználó

        Nekem az a guru szó nem tetszik… félrevezetõ.
        http://esr.fsf.hu/loginataka.html

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948683
        xcut
        Felhasználó

          hajjajj, kifogott rajtad a debian? 🙂
          nemszabad engedni, megkell szepen kuzdeni vele, majd a magadeva tenni ;>
          [align=right][snapback]134436[/snapback][/align]

          Nem, annyi volt a bajom, hogy lassúnak tûnt, persze lehet én toltam el valamit…
          Felraktam egy YOPER-t, de ettõl se vagyok hanyattesve… igaz bele van vágva az apt-tól kezdve, az rpm-en, kudzu-n, és a packagetools-on át, egészen a portage-ig minden, meg i686-ra van elv forgatva, attól még szaggatva ment az egérmutató, ha prociégetõ dolgot csináltam, illetve iszonyat lassan indultak a programok el…

          Nem tudja valaki, hogy melyik a leggyorsabb bináris disztró? ^^

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948681
          xcut
          Felhasználó

            miert kell visszaterni? hova „tertel el”?
            [align=right][snapback]134382[/snapback][/align]

            redmond felé tértem el… ^.-

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948679
            xcut
            Felhasználó

              Az utóbbi idõben súlyos shell-elvonási tüneteim jelentkeztek, így feldobok egy YOPER-t… igen, „visszatérek” ^^

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948672
              xcut
              Felhasználó

                Ide minden jöhet?
                Most kaptam meg a Nightwish lemezeit. Mit mondjak q….rva jó eddig – régen – a Hallowen volt ami még ki hozottt a sodrombó

                Szerintem a HallWwen után az egyik legjobb.
                [align=right][snapback]134235[/snapback][/align]

                Hozzászólás: Internet – UHU #2016562
                xcut
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Internet – UHU #2016560
                  xcut
                  Felhasználó

                    Torrent progi UHU linuxhoz:

                    http://ubk.uhulinux.hu/1.2/saga/azureus_2.3.0.0-1.2_i386.uhu
                    [align=right][snapback]134269[/snapback][/align]

                    Lehet én nem értem, de ez most hogy jön ide?

                    Hozzászólás: Selected item cannot fit into memory #2016453
                    xcut
                    Felhasználó

                      Mennyi RAM van a gépedben?

                      Hozzászólás: Beállítások kezdõknek #2015947
                      xcut
                      Felhasználó

                        A honlapszerkeszteshez minek Linux, az ha jol tuodm win alatt nem „veszelyes”, annyi erovel, amennyivel most a Linuxot belovod, meg tudnad csinalni a winben, hogy spam-spyware-adware-virusmentesen legyel. Nem lehetetlen am.
                        [align=right][snapback]134054[/snapback][/align]

                        Ja, de ha pl dinamikus lapot akarsz, ahhoz kell szerver, meg ilyesmi, azaz net… bár localhost-ra kényszerítve is lehet, csak azt win alatt picit komplikáltabb kivitelezni, mint linux alatt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 3,339