xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: „Ideges” egérkurzor #2015506
    xcut
    Felhasználó
      Hozzászólás: „Ideges” egérkurzor #2015503
      xcut
      Felhasználó

        off: nekem windows alatt fordul olyan elõ, hogy nyugalmi állapotban van az egér, és egyszer csak elindul lassacskán valamelyik irányba, kicsit remegve… linux alatt nincs ilyen tapasztalatom; fura…

        Hozzászólás: digitalizáló tábla linux alatt #2014589
        xcut
        Felhasználó
          Hozzászólás: Gyöngyszemek #2015404
          xcut
          Felhasználó

            Hi!

            Hogy lehetne feltelepíteni a call of duty-t slackware 10.0 alá. Amikor nekiállok telepíteni elindul de amikor kéri a 2. cd-t akkor a régit nem engedi umountolni és ha sikerül kijátszanom a lemezt akkor a 2. at meg nem lehet mountolni. Hogy lehetne megoldani ezt a problémát.
            Ja és a leírásban benne van hogy megy a cedegával a redalert 2 Yuri, de nekem ne akarja telepíteni. Mindig elszáll.

            Elõre is kössz.

            kisbetu:

            Elhatároztad, hogy bekerülsz a Guinnessbe?
            Jó esélyed van az egy nap alatt nyitott topikok kategóriájában.

            fellow:

            gondolom penzert megvetted a cedegat, ezert fordulj a supporthoz bizalommal 😉
            egyebkent benne van a READMEbe;

            erre az user:

            Más értelmes hozzászólás?

            fellow!
            A neved alatt a poháron a te képed van? Mert kb. akkora tapló lehetsz!
            Nem is beszélve kisbetu -rõl!

            Nem is jövök többet ebbe a fórumba. Itt a legtöbb moderátor bunkó!!!!

            Kössz a semmit dry.gif

            btw a topic itt van: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=12702

            Hozzászólás: digitalizáló tábla linux alatt #2014581
            xcut
            Felhasználó

              Olvasd el ezt: http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html
              Most gondolkodj el, és fogalmazd át a kérdésed;

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948668
              xcut
              Felhasználó

                Ez régen is igy volt. Egy paraszt mondhatot bármit is ,senki nem figyelt rá. A egy úr mondta az más volt.
                [align=right][snapback]133266[/snapback][/align]

                csak ez manapság fordítva van…

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948663
                xcut
                Felhasználó

                  Egyre jobban kezd megerõsödni bennem az a gondolat, hogy manapság abszolút nem számít, hogy mit mond az ember, az a lényeg, hogy ki mondja.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948659
                  xcut
                  Felhasználó

                    Lehetséges az, hogy az @x€l€roék sávot szélesítettek? Ugyanis upgrade 121-125Kval jött ma..
                    [align=right][snapback]133242[/snapback][/align]

                    bezony, nekem már 1mb-es netem van ^^ [bár én enternetes vagyok ^^]

                    Hozzászólás: UHU 1.2 #2014836
                    xcut
                    Felhasználó

                      OK. Ezt vágom. Már csak annyit, hogy a 21 oldalas uhu 1.2 topicom utolsó vagy utolsó elõtti oldalain még voltak általam feltett és mások által meg nem válaszolt függõben lévõ kérdések (pl.: uhu1.2 vs delta force vs wine)…ezek is a /dev/null-ba mennek automatice a topikkal együtt másik topicba való „átmentés” nélkül? Mert ha igen, akkor vagy a moderatúrával van probléma, vagy pedig a moderatúrának kiadott „parancsokkal”.  🙁 Mert azt egy szóval sem mondom, hogy az xcut hibája ez, de azért ezekre figyelni kéne.

                      Hozzászólás: Live Streaming Video Broadcast #2015068
                      xcut
                      Felhasználó

                        a géppel hogyan kötöd össze?
                        van tv kártyád az s-video-hoz, vagy firewire kártyád?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,491-1,500 / 3,339