Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
off: nekem windows alatt fordul olyan elõ, hogy nyugalmi állapotban van az egér, és egyszer csak elindul lassacskán valamelyik irányba, kicsit remegve… linux alatt nincs ilyen tapasztalatom; fura…
Hi!
Hogy lehetne feltelepíteni a call of duty-t slackware 10.0 alá. Amikor nekiállok telepíteni elindul de amikor kéri a 2. cd-t akkor a régit nem engedi umountolni és ha sikerül kijátszanom a lemezt akkor a 2. at meg nem lehet mountolni. Hogy lehetne megoldani ezt a problémát.
Ja és a leírásban benne van hogy megy a cedegával a redalert 2 Yuri, de nekem ne akarja telepíteni. Mindig elszáll.Elõre is kössz.
kisbetu:
Elhatároztad, hogy bekerülsz a Guinnessbe?
Jó esélyed van az egy nap alatt nyitott topikok kategóriájában.fellow:
gondolom penzert megvetted a cedegat, ezert fordulj a supporthoz bizalommal 😉
egyebkent benne van a READMEbe;erre az user:
Más értelmes hozzászólás?
fellow!
A neved alatt a poháron a te képed van? Mert kb. akkora tapló lehetsz!
Nem is beszélve kisbetu -rõl!Nem is jövök többet ebbe a fórumba. Itt a legtöbb moderátor bunkó!!!!
Kössz a semmit dry.gif
btw a topic itt van: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=12702
Olvasd el ezt: http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html
Most gondolkodj el, és fogalmazd át a kérdésed;Ez régen is igy volt. Egy paraszt mondhatot bármit is ,senki nem figyelt rá. A egy úr mondta az más volt.
[align=right][snapback]133266[/snapback][/align]csak ez manapság fordítva van…
Egyre jobban kezd megerõsödni bennem az a gondolat, hogy manapság abszolút nem számít, hogy mit mond az ember, az a lényeg, hogy ki mondja.
Lehetséges az, hogy az @x€l€roék sávot szélesítettek? Ugyanis upgrade 121-125Kval jött ma..
[align=right][snapback]133242[/snapback][/align]bezony, nekem már 1mb-es netem van ^^ [bár én enternetes vagyok ^^]
OK. Ezt vágom. Már csak annyit, hogy a 21 oldalas uhu 1.2 topicom utolsó vagy utolsó elõtti oldalain még voltak általam feltett és mások által meg nem válaszolt függõben lévõ kérdések (pl.: uhu1.2 vs delta force vs wine)…ezek is a /dev/null-ba mennek automatice a topikkal együtt másik topicba való „átmentés” nélkül? Mert ha igen, akkor vagy a moderatúrával van probléma, vagy pedig a moderatúrának kiadott „parancsokkal”. 🙁 Mert azt egy szóval sem mondom, hogy az xcut hibája ez, de azért ezekre figyelni kéne.
a géppel hogyan kötöd össze?
van tv kártyád az s-video-hoz, vagy firewire kártyád? -
SzerzőBejegyzés