Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
valami naplófájl (syslog) nem említ valamit?
Ezek tényleg jók.
Segíteni nem tudom, hogy tudok-e, de mi az a tagged PDF?
[align=right][snapback]133864[/snapback][/align]http://www.planetpdf.com/enterprise/articl…?ContentID=6067
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=13763
Zártam a topicot, indoklás ott.Az a problémám van, hogy van a gépemben egy GeForce MX 4-es kártya. Formatáltam a gépet, feltettem az UHU Linux 1.2-t, ami ugye automatikusan beállította a hardvereket. De ha már van egy viszonylag jó videokártyám, szeretném is használni! Márpedig még a legegyszerûbb 3D-s képernyõkímélõ is szaggat! Mi a megoldás, hogy tudom beállítani hogy a videokártya megfelelõen mûködjön? Fontos lenne!!!!
[align=right][snapback]133763[/snapback][/align]Szerintem próbáld meg felrakni az nvidia drivert… a mikéntje 1000x le van írva a fórumon, keress rá.
ja es egy aprocska (regebben megemlitett) javaslat: a forum aljara is tegyetek mar linket a fooldalra. mivel rohadtul kenyelmetlen folyton felscrollozni az oldal tetejere…
bar tudom, hogy egy home-mal megoldhato, de ha mar ugyis scrollozok, akkor hadd kattintgathassak 😛
[align=right][snapback]133743[/snapback][/align]van minden hsz-nél egy TOP gomb; az erre való ^^
Ha nagyon nem akar jelentkezõ akadni, akkor lehet hétvége felé összedobok valamit (akkor lesz egy kis idõm ilyesmire)…
12k körül. Ellenvetés? Sok? Kevés? 🙂
[align=right][snapback]133547[/snapback][/align]nagyon jó ár, ha lenne lóvém akkor megvenném, csak sajna le vagyok égve ^^
-
SzerzőBejegyzés