xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Leállításnál fagyás #2015816
    xcut
    Felhasználó

      valami naplófájl (syslog) nem említ valamit?

      Hozzászólás: md5, gpg #2015913
      xcut
      Felhasználó

        Ezek tényleg jók.

        Hozzászólás: md5, gpg #2015911
        xcut
        Felhasználó
          Hozzászólás: openoffice –> PDF #2015836
          xcut
          Felhasználó

            Segíteni nem tudom, hogy tudok-e, de mi az a tagged PDF?
            [align=right][snapback]133864[/snapback][/align]

            http://www.planetpdf.com/enterprise/articl…?ContentID=6067

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972714
            xcut
            Felhasználó
              Hozzászólás: #2015834
              xcut
              Felhasználó
                Hozzászólás: videokártya-probléma! #2015803
                xcut
                Felhasználó

                  Az a problémám van, hogy van a gépemben egy GeForce MX 4-es kártya. Formatáltam a gépet, feltettem az UHU Linux 1.2-t, ami ugye automatikusan beállította a hardvereket. De ha már van egy viszonylag jó videokártyám, szeretném is használni! Márpedig még a legegyszerûbb 3D-s képernyõkímélõ is szaggat! Mi a megoldás, hogy tudom beállítani hogy a videokártya megfelelõen mûködjön? Fontos lenne!!!!
                  [align=right][snapback]133763[/snapback][/align]

                  Szerintem próbáld meg felrakni az nvidia drivert… a mikéntje 1000x le van írva a fórumon, keress rá.

                  Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006710
                  xcut
                  Felhasználó

                    ja es egy aprocska (regebben megemlitett) javaslat: a forum aljara is tegyetek mar linket a fooldalra. mivel rohadtul kenyelmetlen folyton felscrollozni az oldal tetejere…
                    bar tudom, hogy egy home-mal megoldhato, de ha mar ugyis scrollozok, akkor hadd kattintgathassak 😛
                    [align=right][snapback]133743[/snapback][/align]

                    van minden hsz-nél egy TOP gomb; az erre való ^^

                    Hozzászólás: banner #2015743
                    xcut
                    Felhasználó

                      Ha nagyon nem akar jelentkezõ akadni, akkor lehet hétvége felé összedobok valamit (akkor lesz egy kis idõm ilyesmire)…

                      Hozzászólás: Macintosh Performa 6400/180 komplett gép #2015562
                      xcut
                      Felhasználó

                        12k körül. Ellenvetés? Sok? Kevés? 🙂
                        [align=right][snapback]133547[/snapback][/align]

                        nagyon jó ár, ha lenne lóvém akkor megvenném, csak sajna le vagyok égve ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 3,339