Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Udv!
Engem is nagyon zavart, hogy az automount mindig mas neven csatolja a CD meghajtokat. Altalaban a cdctl progival szoktam beallitani a meghajtok sbesseget, hogy ne porogjon mindig 50X-esen mint egy porszivo, es itt kenyelmetlen, hogy mindig mas eszkozneven kell ugyanarra a cd meghajtora hovatkozni.
Gondoltam sebaj, automountot kikapcsoltam az UHU vezerlopultban, fstab-ot szerkesztettem, azonban sajnos tovabbra is csatolta automatikusan az eszkozoket, ahogy neki tetszett. Aztan olvastam itt a forumon, hogy a hald demont kell leallitani, hogy megszunjon az automount. Ezzel viszont az a problema, hogy hald nelkul nem tudom a fenykepezogepem memoriajat elerni.
Szoval, ha valaki tudna javasolni megoldast, hogy a hald fusson, de az automount ne mukodjon, azt nagyon megkoszonnem!
[align=right][snapback]132815[/snapback][/align]kis fogalomtisztázás:
automount – hálózati izé
supermount – eszközök felcsatolása automatikusan
submount – hasonló a supermount-hoz, csak állítólag sokkal ügyesebb– Hogy hívják Albert Einstein torz testvérét?
– Frank Einstein.– Hogy hívják a vámpírok adminisztrátorát?
– Vérelszámoló.– Hogy hívják azt a ragadozót, amelyik bunözoket eszik?
– GonosztEvo.– Hogy hívják az okos kisfiú nagyszülojét?
– Agymama.– Hogy hívják a szexmániás medvét?
– Cicimackó.– Hogy hívják az V. kerület orvosát?
– Dr.http://xcut.uw.hu/lfhu_lol.jpg
ez a kép azért szóval…Alakul.
Igen, reklám.Bármelyik említett cég is lehetne, a Mikrosoft hasonló ízû szöveggel reklámozott.
Várok még a pontos megfejtésre, naponta hallható.
[align=right][snapback]132695[/snapback][/align]PGSM/Voda?
–
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=13632
kérésre zártamEz nem normális , ki kéne venni a moderátorok közül ,mert visszafordithatatlan lesz egy idõ után 😀 😀
[align=right][snapback]132664[/snapback][/align]köztudottan veszélyesen hülye vagyok;
tényleg, lehet írok csabának, hogy a rank-omat váltsa át „Közveszélyes õrült”-re a moderátor helyett ^^http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…ndpost&p=130099
az ebben a postban megjelölt topicokat zártam, remélem javítani fog az áttekinthetõségen;a topicot lezárom a fórum áttekinthetõségének megõrzése érdekében.
ha valakinek függõben maradt a problémája, akkor hozzon létre új topicot, és vesse fel a problémát újra, és hivatkozzon az itteni postokra (esetleg idézze be, ha nem túl hosszú);
megértéseteket elõre is köszönöm.a topicot lezárom a fórum áttekinthetõségének megõrzése érdekében.
ha valakinek függõben maradt a problémája, akkor hozzon létre új topicot, és vesse fel a problémát újra, és hivatkozzon az itteni postokra (esetleg idézze be, ha nem túl hosszú);
megértéseteket elõre is köszönöm. -
SzerzőBejegyzés