xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: CD-ROM mountpoint elnevezések /media alatt #2014799
    xcut
    Felhasználó

      Udv!

      Engem is nagyon zavart, hogy az automount mindig mas neven csatolja a CD meghajtokat. Altalaban a cdctl progival szoktam beallitani a meghajtok sbesseget, hogy ne porogjon mindig 50X-esen mint egy porszivo, es itt kenyelmetlen, hogy mindig mas eszkozneven kell ugyanarra a cd meghajtora hovatkozni.
      Gondoltam sebaj, automountot kikapcsoltam az UHU vezerlopultban, fstab-ot szerkesztettem, azonban sajnos tovabbra is csatolta automatikusan az eszkozoket, ahogy neki tetszett. Aztan olvastam itt a forumon, hogy a hald demont kell leallitani, hogy megszunjon az automount. Ezzel viszont az a problema, hogy hald nelkul nem tudom a fenykepezogepem memoriajat elerni.
      Szoval, ha valaki tudna javasolni megoldast, hogy a hald fusson, de  az automount ne mukodjon, azt nagyon megkoszonnem!
      [align=right][snapback]132815[/snapback][/align]

      kis fogalomtisztázás:
      automount – hálózati izé
      supermount – eszközök felcsatolása automatikusan
      submount – hasonló a supermount-hoz, csak állítólag sokkal ügyesebb

      Hozzászólás: vicc #1922702
      xcut
      Felhasználó

        – Hogy hívják Albert Einstein torz testvérét?
        – Frank Einstein.

        – Hogy hívják a vámpírok adminisztrátorát?
        – Vérelszámoló.

        – Hogy hívják azt a ragadozót, amelyik bunözoket eszik?
        – GonosztEvo.

        – Hogy hívják az okos kisfiú nagyszülojét?
        – Agymama.

        – Hogy hívják a szexmániás medvét?
        – Cicimackó.

        – Hogy hívják az V. kerület orvosát?
        – Dr.

        Hozzászólás: vicc #1922695
        xcut
        Felhasználó

          http://xcut.uw.hu/lfhu_lol.jpg
          ez a kép azért szóval…

          Hozzászólás: vicc #1922687
          xcut
          Felhasználó

            Alakul.
            Igen, reklám.

            Bármelyik említett cég is lehetne, a Mikrosoft hasonló ízû szöveggel reklámozott.
            Várok még a pontos megfejtésre, naponta hallható.
            [align=right][snapback]132695[/snapback][/align]

            PGSM/Voda?

            Hozzászólás: vicc #1922674
            xcut
            Felhasználó

              Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972710
              xcut
              Felhasználó
                Hozzászólás: vicc #1922671
                xcut
                Felhasználó

                  Ez nem normális , ki kéne venni a moderátorok közül ,mert visszafordithatatlan lesz egy idõ után  😀  😀
                  [align=right][snapback]132664[/snapback][/align]

                  köztudottan veszélyesen hülye vagyok;
                  tényleg, lehet írok csabának, hogy a rank-omat váltsa át „Közveszélyes õrült”-re a moderátor helyett ^^

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972708
                  xcut
                  Felhasználó

                    http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…ndpost&p=130099
                    az ebben a postban megjelölt topicokat zártam, remélem javítani fog az áttekinthetõségen;

                    Hozzászólás: *** UHU Linux 1.2 (Rajt!) [Final] *** #1998564
                    xcut
                    Felhasználó

                      a topicot lezárom a fórum áttekinthetõségének megõrzése érdekében.
                      ha valakinek függõben maradt a problémája, akkor hozzon létre új topicot, és vesse fel a problémát újra, és hivatkozzon az itteni postokra (esetleg idézze be, ha nem túl hosszú);
                      megértéseteket elõre is köszönöm.

                      Hozzászólás: Mandriva Linux Limited Edition 2005 FINAL #1999340
                      xcut
                      Felhasználó

                        a topicot lezárom a fórum áttekinthetõségének megõrzése érdekében.
                        ha valakinek függõben maradt a problémája, akkor hozzon létre új topicot, és vesse fel a problémát újra, és hivatkozzon az itteni postokra (esetleg idézze be, ha nem túl hosszú);
                        megértéseteket elõre is köszönöm.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 3,339