xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Amatõr vagyok help plííííz #2009180
    xcut
    Felhasználó

      a topicot lezárom a fórum áttekinthetõségének megõrzése érdekében.
      ha valakinek függõben maradt a problémája, akkor hozzon létre új topicot, és vesse fel a problémát újra, és hivatkozzon az itteni postokra (esetleg idézze be, ha nem túl hosszú);
      megértéseteket elõre is köszönöm.

      Hozzászólás: UHU 1.2 (Rajt!) #2008624
      xcut
      Felhasználó

        a topicot lezárom a fórum áttekinthetõségének megõrzése érdekében.
        ha valakinek függõben maradt a problémája, akkor hozzon létre új topicot, és vesse fel a problémát újra, és hivatkozzon az itteni postokra (esetleg idézze be, ha nem túl hosszú);
        megértéseteket elõre is köszönöm.

        Hozzászólás: #2012073
        xcut
        Felhasználó

          no, akkor írok mindegyik topicba, és ha nincsen ellenvetés zárok

          Hozzászólás: Software fejlesztés linux alatt #2014765
          xcut
          Felhasználó

            java, esetleg php… sok platformfüggetlen nyelv van…

            Hozzászólás: Javaslatok #1967601
            xcut
            Felhasználó

              btw nem kellene lezárogatni az összes kezdõs topicot, mint pl a http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…51&#entry132651 topic?

              Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972707
              xcut
              Felhasználó
                Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984601
                xcut
                Felhasználó

                  akkor zárok;
                  akinek megválaszolatlan problémája van, az hozzon lérte új topicot, a problémára utaló címmel

                  Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984596
                  xcut
                  Felhasználó

                    ha valaki megerõsít, akkor zárom a topicot a fórum áttekinthetõségének érdekében;

                    Hozzászólás: SMTP beállítás #2014722
                    xcut
                    Felhasználó

                      Sewastok!

                      Hosszas keresés után sem találtam rá a megoldásra. Levlélküldéshez a vipmail smtp serverét próbálom beállítani, de nem tudom hitelesíteni a a felhasználónevemet. Az egyik módszernél ezt kapom: a server elutasította a hitelesítési módot. A másiknál: hitelesítés nem sikerült/elérhetetlen. Gondoltam nem halok bele, ha nem a vipmail smtp-jét használom, így megadtam a netszolgáltató (chello) adatait, de sajnos ez sem megy. Ekkor az alábbi hibaüzenetet kapom: EHLO command failed.
                      Teljesen tanácstalan vagyok a megoldással kapcsolatban.
                      Segítségeteket elõre is köszönöm!
                      [align=right][snapback]132469[/snapback][/align]

                      STFG

                      Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984561
                      xcut
                      Felhasználó

                        Hogy lehetne megoldani egy parancsba ,hogy a *.rar filokat ( vagy akármit ) maximális gyorsasággal tömöritse ki ??  Itt nem elég a rar-on belül szórakozni , gondolom a prioritás is maximumra kéne húzni – mégha addig fogja is a rendszert – .  Mindezt azért ,mert egy rar kitömöritést pár százalék processzorterheléssel csinál csak és sokszor elinditok 2-t is ,hogy legalább egy 30-40 %-on dolgozzon.
                        [align=right][snapback]132467[/snapback][/align]

                        én úgy oldanám meg, hogy
                        nohup kitomoritoparancs & ps -A |grep kitomorito_parancs_processz_neve /* vagy esetleg ha van .lock vagy valami ideiglenes fájla, amiben a pid-et tárolja; mellesleg itt egy olyan résznek kellene jönnie, ami kiszedi a sorból a pid-et; aztán meg megnöveled a „nice” értékét */

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,511-1,520 / 3,339