Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a topicot lezárom a fórum áttekinthetõségének megõrzése érdekében.
ha valakinek függõben maradt a problémája, akkor hozzon létre új topicot, és vesse fel a problémát újra, és hivatkozzon az itteni postokra (esetleg idézze be, ha nem túl hosszú);
megértéseteket elõre is köszönöm.a topicot lezárom a fórum áttekinthetõségének megõrzése érdekében.
ha valakinek függõben maradt a problémája, akkor hozzon létre új topicot, és vesse fel a problémát újra, és hivatkozzon az itteni postokra (esetleg idézze be, ha nem túl hosszú);
megértéseteket elõre is köszönöm.no, akkor írok mindegyik topicba, és ha nincsen ellenvetés zárok
java, esetleg php… sok platformfüggetlen nyelv van…
btw nem kellene lezárogatni az összes kezdõs topicot, mint pl a http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…51&#entry132651 topic?
zártam az egyik kezdõs topicot
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…51&#entry132651akkor zárok;
akinek megválaszolatlan problémája van, az hozzon lérte új topicot, a problémára utaló címmelha valaki megerõsít, akkor zárom a topicot a fórum áttekinthetõségének érdekében;
Sewastok!
Hosszas keresés után sem találtam rá a megoldásra. Levlélküldéshez a vipmail smtp serverét próbálom beállítani, de nem tudom hitelesíteni a a felhasználónevemet. Az egyik módszernél ezt kapom: a server elutasította a hitelesítési módot. A másiknál: hitelesítés nem sikerült/elérhetetlen. Gondoltam nem halok bele, ha nem a vipmail smtp-jét használom, így megadtam a netszolgáltató (chello) adatait, de sajnos ez sem megy. Ekkor az alábbi hibaüzenetet kapom: EHLO command failed.
Teljesen tanácstalan vagyok a megoldással kapcsolatban.
Segítségeteket elõre is köszönöm!
[align=right][snapback]132469[/snapback][/align]Hogy lehetne megoldani egy parancsba ,hogy a *.rar filokat ( vagy akármit ) maximális gyorsasággal tömöritse ki ?? Itt nem elég a rar-on belül szórakozni , gondolom a prioritás is maximumra kéne húzni – mégha addig fogja is a rendszert – . Mindezt azért ,mert egy rar kitömöritést pár százalék processzorterheléssel csinál csak és sokszor elinditok 2-t is ,hogy legalább egy 30-40 %-on dolgozzon.
[align=right][snapback]132467[/snapback][/align]én úgy oldanám meg, hogy
nohup kitomoritoparancs & ps -A |grep kitomorito_parancs_processz_neve /* vagy esetleg ha van .lock vagy valami ideiglenes fájla, amiben a pid-et tárolja; mellesleg itt egy olyan résznek kellene jönnie, ami kiszedi a sorból a pid-et; aztán meg megnöveled a „nice” értékét */ -
SzerzőBejegyzés