Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Deus-t megkértem, hogy vegye összébb a képet az aláírásában.
Ha a Boci csokiban tej van, mi van a Tibi csokiban?
Sosem gondoltam volna, hogy a bank egy vidám munkahely. Elõször csak kedvesen mosolyogtak, aztán mikor meghallották mennyi hitelt szeretnék felvenni, kitört a röhögés. . .
Mi a Computerbontóban a hibás ramokat összegyüjtjük, pálinkát fõzünk belõle. Ez a ramszesz.
A szex olyan mint a paprikáskrumpli. Kolbász nélkül is jó, de kolbásszal az igazi.
Amíg a körömlakk meg nem szárad, a nõ gyakorlatilag védtelen.
Mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol valamit.
Van elektromos kése, elektromos kenyérpirítója, sõt még a tojásfõzõ is villannyal megy. A múltkor panaszkodott, hogy nincs hely a konyhában, ahova leülhetne.kl223-nak van vmi floppyja, ami segít az elrontott partíciós táblán; valahol a fórumban van link;
Hello!
Ezt nézzétek meg:
http://www.jellyslab.com/~bteo/hacker.htmAngolul tudók elõnyben.
Nagggyon jó! 😀Egy kérdés OldMan01 -hez: Te nem az az OldMan vagy véletlenül, aki több éven
át írta a PC Guru Hardware Fórum nevû cikksorozatát? (Ha jól emlékszem
Rózsa Tamásnak hívták.)Kösszi!
Hello!
[align=right][snapback]131894[/snapback][/align]eeeez… durva… LOL
Suse 9.3 ntfs write beállítását prbálta már valaki?
[align=right][snapback]131550[/snapback][/align]szerintem igen
hasznos… lehet berakom emailben az aláírásomba;
Ez aztán a tájszólás 😀
[align=right][snapback]131480[/snapback][/align]== köszönöm.
csak japánul van, mert állítólag úgy is tanulok, és feszítek vele össze-vissza.2000/1440=1.38889
Az a párszáz kB majdnem 40%.Esetleg te is megtanulhatnád, hogy ne dõlj be a marketingdumáknak. Gondolom, a vinyóknál már megszoktad.
[align=right][snapback]131491[/snapback][/align]ehh…
igen, szomorúan vettem észre, hogy a 160-as winya valójában pár GB-tal kisebb -.-
haly
találkozott már valaki olyan problémával, hogy elinditva a valknutban valami letöltést, elindul normálisan, de pár perc alatt leesik a letöltési sebesség pár byte/sec-ra?
folyamatosan csökken a letöltési sebesség…
valknut: 0.3.7cvs20050218
libxml 1.8.5
libxml2 2.6
próbáltam már mindenféle verziót…
mi a rák lehet?
[align=right][snapback]131473[/snapback][/align]nem tudom, de nekem is ez volt a nagyobb hubokon, illetve win alatt is BCDC klienssel;
valószínûsítem a hiba vagy a netkapcsolatban van, vagy a másik oldalról szemétkednek… -
SzerzőBejegyzés