xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973512
    xcut
    Felhasználó

      Deus-t megkértem, hogy vegye összébb a képet az aláírásában.

      Hozzászólás: vicc #1922668
      xcut
      Felhasználó

        Ha a Boci csokiban tej van, mi van a Tibi csokiban?
        Sosem gondoltam volna, hogy a bank egy vidám munkahely. Elõször csak kedvesen mosolyogtak, aztán mikor meghallották mennyi hitelt szeretnék felvenni, kitört a röhögés. . .
        Mi a Computerbontóban a hibás ramokat összegyüjtjük, pálinkát fõzünk belõle. Ez a ramszesz.
        A szex olyan mint a paprikáskrumpli. Kolbász nélkül is jó, de kolbásszal az igazi.
        Amíg a körömlakk meg nem szárad, a nõ gyakorlatilag védtelen.
        Mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol valamit.
        Van elektromos kése, elektromos kenyérpirítója, sõt még a tojásfõzõ is villannyal megy. A múltkor panaszkodott, hogy nincs hely a konyhában, ahova leülhetne.

        Hozzászólás: Több linux #2013881
        xcut
        Felhasználó

          kl223-nak van vmi floppyja, ami segít az elrontott partíciós táblán; valahol a fórumban van link;

          Hozzászólás: vicc #1922666
          xcut
          Felhasználó

            Hello!

            Ezt nézzétek meg:
            http://www.jellyslab.com/~bteo/hacker.htm

            Angolul tudók elõnyben.
            Nagggyon jó!  😀

            Egy kérdés OldMan01 -hez: Te nem az az OldMan vagy véletlenül, aki több éven
            át írta a PC Guru Hardware Fórum nevû cikksorozatát? (Ha jól emlékszem
            Rózsa Tamásnak hívták.)

            Kösszi!
            Hello!
            [align=right][snapback]131894[/snapback][/align]

            eeeez… durva… LOL

            Hozzászólás: Suse 9.3 #2013046
            xcut
            Felhasználó

              Suse 9.3 ntfs write beállítását prbálta már valaki?
              [align=right][snapback]131550[/snapback][/align]

              szerintem igen

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948648
              xcut
              Felhasználó

                http://yikes.tolna.net/hoax/

                hasznos… lehet berakom emailben az aláírásomba;

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948647
                xcut
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972695
                  xcut
                  Felhasználó

                    Ez aztán a tájszólás 😀
                    [align=right][snapback]131480[/snapback][/align]

                    == köszönöm.
                    csak japánul van, mert állítólag úgy is tanulok, és feszítek vele össze-vissza.

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948638
                    xcut
                    Felhasználó

                      2000/1440=1.38889
                      Az a párszáz kB majdnem 40%.

                      Esetleg te is megtanulhatnád, hogy ne dõlj be a marketingdumáknak. Gondolom, a vinyóknál már megszoktad.
                      [align=right][snapback]131491[/snapback][/align]

                      ehh…

                      igen, szomorúan vettem észre, hogy a 160-as winya valójában pár GB-tal kisebb -.-

                      Hozzászólás: Valknut letöltési sebesség csökkenése #2013908
                      xcut
                      Felhasználó

                        haly

                        találkozott már valaki olyan problémával, hogy elinditva a valknutban valami letöltést, elindul normálisan, de pár perc alatt leesik a letöltési sebesség pár byte/sec-ra?
                        folyamatosan csökken a letöltési sebesség…
                        valknut: 0.3.7cvs20050218
                        libxml 1.8.5
                        libxml2 2.6
                        próbáltam már mindenféle verziót…
                        mi a rák lehet?
                        [align=right][snapback]131473[/snapback][/align]

                        nem tudom, de nekem is ez volt a nagyobb hubokon, illetve win alatt is BCDC klienssel;
                        valószínûsítem a hiba vagy a netkapcsolatban van, vagy a másik oldalról szemétkednek…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 3,339