Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
EHHE rég jártam itt, de erre a pillanatra nagyon vártam 😀
XCUT üdv a moderátor csoportba 😀
[align=right][snapback]131476[/snapback][/align]arigato
Illetve vegyél elõ egy 1.44-es floppyt és olvasd el amit arra írtak.
[align=right][snapback]131471[/snapback][/align]igen, de ott csak pár 100kB-ról van szó, én meg eléggé ciki helyzetbe kerültem, amikor ez kiderült -.-
az embereket meg kellene tanítani, hogy 1000 != 1024Túl korán van még a számoláshoz ,de 1024 a szorzó és nem 1000. Nem lehet ,hogy ez a bibi ?
[align=right][snapback]131465[/snapback][/align]én azt tartom valószínûnek, hogy nem tudott valami okos számolni, és ha byte-okban fejezzünk ki a DVD kapacitását, akkor 47-tel kezdõdik…
Sziasztok!
Feltettem a XAMPP csomagot, melytõl könnyen tudom szerkeszteni a weboldalam offlineban mivel a csomag ad apache, mysql, php-t.
Viszont most minden indítás után, ha dolgozni akarok vele, be kell lépni rootal és ki kell adni egy /opt/lampp/lampp start parancsot.a kérdés az hogy hogyan lehet automatikusan indítani egy root jogokt igénylõ parancsot.
[align=right][snapback]131457[/snapback][/align]hozzáadod az initscriptekhez…
lenne egy kérdésem, ami lehet hülyeség, dehát evvan;
miért van az, hogy a DVD-en díszeleg a 4,7 GB felirat, ami ugye a méretére utal, gyakorlatilag meg csak 4 448 MB-os a kapacitása a lemeznek?Ja, bocs, ezt nem is láttam. (
Na ezt hogy csináltad ? Akkor már 5 elsödleges partició lenne ,ami nem lehet elméletileg
[align=right][snapback]131439[/snapback][/align]gyakorlatilag igen, néhány partícionáló progi megengedi, de pl a cfdisk is kiabál érte, hogy instabil, meg nem egészen szabványos;
Egy ideje a hupon láttam ezt a progit, csak azt kérdezem, használja e valaki, szóval érdemes e tökölnöm a telepítésével, mert nem nagyon sikerülget.
De tudom az okát: nem olvastam végig a rídmít, és ezért nem megy, de majd javítok 😀
Ja, amúgy UHU 1.2-t használok, és a tarballból (tar.bz2) próbáltam telepíteni
NZs
[align=right][snapback]131434[/snapback][/align]1.) mi az a nvu?
2.) olvasd végig a readme-t
3.) ha nagyon nem akar menni, akkor van oldal, ahol lehet csomagot kérni, az ubk-tól, (de ne nagyon reménykedj…)mellesleg az ilyen problémák a kedvenceim, aminél az illetõ tudja, hogy miért nem megy, csak lusta kipróbálni, és megkérdezi a többieket, hogy nekik sikerült-e, ahelyett, hogy kiadna pár parancsot.
[bocs, nem pont neked, csak általánosságban]a szabilinuxos topicot lezártam, mivel úgy gondolom értelmét vesztette…
-
SzerzőBejegyzés