Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha csúnyának tartod, akkor rakd fel a gtk-theme-switch (vagy valami ilyesmi) nevû csomit, meg pár gtk theme-et, és egybõl rájössz, hogy nem is néz ki olyan rosszul ^^
Sziasztok!
A jelszavam számokat tartalmazó része részben indokolja, hogy nem nagyon érdekel a fájlcserélés, MP3-letöltés, stb., de most nagyon érdekelne a SUSE 9.3 letöltése. (Ha esetleg a „torrent-fájl” mást jelent, akkor nézzétek el, legalábbis az õsz fejemre való tekintettel… 🙂 )
Szóval: Hogyan tudnék egy ilyen „torrentes” fájlt letölteni annak érdekében, hogy idõ elõtt legyen egy SUSE 9.3-mam?
Kösz a választ!
[align=right][snapback]131305[/snapback][/align]azureus letölt, file->open->url beírod a torrented linkjét, klikk az ok-ra, aztán vár és örül.
(ezen belül is az UHU-re, mivel úgy látom ez e legeszerübb és leglogikusabb felépítésû)
[align=right][snapback]131272[/snapback][/align]hö?
Szóva ezek azok a gondok melyek végett nem igen tudok elszakadni a Windowstól, ami jelen pillanatban ugyanolyan stabil és biztonságos mint bármelyik linux.
persze, de csak ha értesz hozzá jól…
Hagynám én hagynám, de nincs minden bekapcsolva a Vga alap biosában.
Pl:
– Side Band Addressing
– Fast WritesAzt szeretném megtudni hogy a Cedega alá feltelepítet játékot hogy tudom ‘megmutatni’ neki, és aztán hogy kell azt meg csinálni hogy szépen kilistázza nekem a counter strike szervereket!
All Seein Eye-ba csak meg kellet mutatni neki hogy hol van az indítófájl, meg be x-elgetni hogy csak a magyar szervereket mutassa.(
nos, ez az lenne, hogy a tisztelt fejlesztok tehetnenek egy linket a fooldalra a forum aljara is, hogy nekelljen mar mindig felscrollozni 🙂
thx, ha megoldhato. megkoszonnem 🙂
[align=right][snapback]130987[/snapback][/align]tényleg nem ártana, de addig is van TOP gomb jól minden hsz alatt;
Cedega alatt jáccom counter strike-ot!
Windows alatt az All Seeing Eye nevü programot használtam, ez sajnos valami miatt nem mûködik cedega alatt! Találtam helyette ezt az XQF-nevüt ami elvileg hasonló célra alkalmas de nem sikerült bekonfigurálni, ebben szeretnék segítséget kérni!Vagy netán ha tudtok valami jobbat ajánlani erre a célra!
Distro: UHU 1.2
cedega 4.3
Elõre is kösszönöm a segítséget!
[align=right][snapback]130765[/snapback][/align]akkor plz fejtsd ki, hogy mit akartál, meg hogyan bekonfigolni;
egyszerûbben: mit csináltál?hülye kérdés: azt, h egy drive master||slave legyen, azt nem jumperekkel kell átállítani? mert szvsz nem kell semmit se szórakozni a kábelekkel;
adjunk neki még1 esélyt… ++bizalom;
-
SzerzőBejegyzés