xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE #2011678
    xcut
    Felhasználó

      minden oké volt, de most ahoy betölt istenért nem akar a dos-nál tovább lépni.
      [align=right][snapback]130590[/snapback][/align]

      au, ez fájt.
      mellesleg a razoli által írt tippek esetén, ha hibát ír ki, akkor azt feltétlen tudasd velünk!

      ahogy látom, új vagy, hasznos olvasmány (ha elolvasod, azzal mindenkinek segítesz): http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html

      Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962081
      xcut
      Felhasználó

        1968. Nemrég egy gyerek tsókolomot köszönt. A kis pöcs.
        [align=right][snapback]130962[/snapback][/align]

        1989, és engem már bácsiztak le -.-

        Hozzászólás: Javaslatok #1967595
        xcut
        Felhasználó

          kosz fonok, muxik 😀
          [align=right][snapback]130804[/snapback][/align]

          szuper! ^^
          ennek örömére, akkor olvasd el a következõ 2 linken található infókat:
          http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules
          http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html

          Hozzászólás: P2-re mit rakjak fel? #2013376
          xcut
          Felhasználó

            talán próbáld ki a vectorlinux-ot, az se rossz kis erõforrású gépekre;
            illetve nekem egy ennél picit gyengébb gépen van debian (woody, mert lusta vagyok rájönni, hogy miért nem veszi be az 1/10-es hálókártyát, és így nem tudom ápgrédelni sid-re), bár nem használok X-et…

            Hozzászólás: Javaslatok #1967592
            xcut
            Felhasználó

              pomm:
              „sztem minden értelmes embert és úgy gondolom ide az ország értelmesebbje jár…”

              zsomle:
              „Tudnatok segiteni, hogy hogyan lehet beallitani egy scroll-os egeret, hogy X alatt mukodjon?”

              bocs, csak ez itt így furán jött ki ^^
              btw én sokszor kénytelen vagyok nézni a bk-t (valahogyan mindig vacsi közben van), és gratz, ilyen silány karaktereket ritkán látni, meg agyonerõltetett az egész;
              inkább nézek animéket jól (nem egy húdefilmes haverom váltott animékre, illetve a tv-ben csalódott, könyveket olvasó (figyelem! könyv és olvasás!) haverjaim is szivesen néznek animéket, mert valódi jellemek vannak benne, valamint rendes cselekmény, nem erõltetettek ált, stb…)

              Hozzászólás: MSSQL elérése PHP-ból #2012780
              xcut
              Felhasználó

                Nem, mert ez egy meglévõ, mûködõ rendszer átírása. Ha nem marad az MSSQL, akkor kb. 50-szer annyi meló, mert megvannak a tárolt eljárások.
                Bár, ha végképp nem megy, az is szóba kerülhet.
                [align=right][snapback]130447[/snapback][/align]

                http://www.microsoft.com/sql/default.mspx – ahogyan látom, ez az mssql honlapja. Gondolom az MS nem csinál linux/unix kompatibilis verziót, meg ha esetlegesen menne wine-nal, az baromi lassú lenne.
                Szóval vagy WinNT (állítólag az a legjobb windows szerver célra) szervert csinálsz, vagy még átírsz;
                btw a postgres-nek nagyon jó tárolt eljárásai vannak, és szinte bármilyen nyelvvel bõvíthetõ;

                Hozzászólás: MSSQL elérése PHP-ból #2012779
                xcut
                Felhasználó

                  az mssql nem valami microsoft cuccos? és ha igen, akkor nem lenne egyszerûbb postgres-t vagy firebird-et használni?

                  Hozzászólás: Rendszergazda korlatozasa tavolrol #2012542
                  xcut
                  Felhasználó

                    _szerintem_ úgy kellene megoldani, hogy a root-ot távolról elfelejted, és sima userrel csinálod a távoli dolgokat; amihez meg nincsen jogod, azt megoldhatod sudo-val;

                    Hozzászólás: vmware – ntfs #2012608
                    xcut
                    Felhasználó

                      remek ötlet ^^
                      szerintem a samba-val össze lehet ügyeskedni, vaaaaaaaaaagy fogod magad, linux alatt fél perc alatt belõsz egy ftp szervert (vagy xp-n abilityftp-t; baromi egyszerû konfigolni), és azzal is megoldható a fájlcsere könnyedén;

                      Hozzászólás: Pc-t a kocsiba! #2012321
                      xcut
                      Felhasználó

                        strogg: és egy jó palm milyen árban van? lehet érdekel, bár nme tudom, h honnan szedek rá pénzt össze ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 3,339