Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
minden oké volt, de most ahoy betölt istenért nem akar a dos-nál tovább lépni.
[align=right][snapback]130590[/snapback][/align]au, ez fájt.
mellesleg a razoli által írt tippek esetén, ha hibát ír ki, akkor azt feltétlen tudasd velünk!ahogy látom, új vagy, hasznos olvasmány (ha elolvasod, azzal mindenkinek segítesz): http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html
1968. Nemrég egy gyerek tsókolomot köszönt. A kis pöcs.
[align=right][snapback]130962[/snapback][/align]1989, és engem már bácsiztak le -.-
kosz fonok, muxik 😀
[align=right][snapback]130804[/snapback][/align]szuper! ^^
ennek örömére, akkor olvasd el a következõ 2 linken található infókat:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules
http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.htmltalán próbáld ki a vectorlinux-ot, az se rossz kis erõforrású gépekre;
illetve nekem egy ennél picit gyengébb gépen van debian (woody, mert lusta vagyok rájönni, hogy miért nem veszi be az 1/10-es hálókártyát, és így nem tudom ápgrédelni sid-re), bár nem használok X-et…pomm:
„sztem minden értelmes embert és úgy gondolom ide az ország értelmesebbje jár…”zsomle:
„Tudnatok segiteni, hogy hogyan lehet beallitani egy scroll-os egeret, hogy X alatt mukodjon?”bocs, csak ez itt így furán jött ki ^^
btw én sokszor kénytelen vagyok nézni a bk-t (valahogyan mindig vacsi közben van), és gratz, ilyen silány karaktereket ritkán látni, meg agyonerõltetett az egész;
inkább nézek animéket jól (nem egy húdefilmes haverom váltott animékre, illetve a tv-ben csalódott, könyveket olvasó (figyelem! könyv és olvasás!) haverjaim is szivesen néznek animéket, mert valódi jellemek vannak benne, valamint rendes cselekmény, nem erõltetettek ált, stb…)Nem, mert ez egy meglévõ, mûködõ rendszer átírása. Ha nem marad az MSSQL, akkor kb. 50-szer annyi meló, mert megvannak a tárolt eljárások.
Bár, ha végképp nem megy, az is szóba kerülhet.
[align=right][snapback]130447[/snapback][/align]http://www.microsoft.com/sql/default.mspx – ahogyan látom, ez az mssql honlapja. Gondolom az MS nem csinál linux/unix kompatibilis verziót, meg ha esetlegesen menne wine-nal, az baromi lassú lenne.
Szóval vagy WinNT (állítólag az a legjobb windows szerver célra) szervert csinálsz, vagy még átírsz;
btw a postgres-nek nagyon jó tárolt eljárásai vannak, és szinte bármilyen nyelvvel bõvíthetõ;az mssql nem valami microsoft cuccos? és ha igen, akkor nem lenne egyszerûbb postgres-t vagy firebird-et használni?
_szerintem_ úgy kellene megoldani, hogy a root-ot távolról elfelejted, és sima userrel csinálod a távoli dolgokat; amihez meg nincsen jogod, azt megoldhatod sudo-val;
remek ötlet ^^
szerintem a samba-val össze lehet ügyeskedni, vaaaaaaaaaagy fogod magad, linux alatt fél perc alatt belõsz egy ftp szervert (vagy xp-n abilityftp-t; baromi egyszerû konfigolni), és azzal is megoldható a fájlcsere könnyedén;strogg: és egy jó palm milyen árban van? lehet érdekel, bár nme tudom, h honnan szedek rá pénzt össze ^^
-
SzerzőBejegyzés