Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lain link? Mondjuk remélem nem hosszú, mert hát mini idõm van csak mindennap, amit jól kell beosztanom sokmindenre. 🙁
Amúgy Mátrix 1 még cool, 2 is okés, összehozták frankón, de a 3 szvsz kicsit el lett b*szva… Nézhetõ, csak hát nem az a kategória, amit akárhányszor megnéznék. Az 1-et igen, a 2-t esetleg. A 3. már kínzás. 😀
Gits akárhányszor. Most, hogy beszélünk róla, azsem elõ is keresem. Valahol meg kell legyen magyarúl. Vagy csak magyar felirattal? Mán nem emlékszem…
[align=right][snapback]120495[/snapback][/align]1.) ftp://usteam.uw.hu/Anime/Lain – kbre… csak 13 rész, viszont ajánlott napi max 3, mert eléggé nehezen emészthetõ…
2.) nekem még az 1 úgy ahogy bejött, de szvsz a 2-3 már túl hatásvadász… ^^
Ez most olyan minta RTFM? 🙂
Nem vágom, pedig rákerestem fórumban, de nem találtam…
See the fuckin’ W? ammegmi?
[align=right][snapback]120451[/snapback][/align]search the friendly web… ^^
eszembe jutott egy kérdés, szvsz sokan ismeritek vmilyen formában, nem emlékszem [haladás! leszoktam az emléxem használatáról! ^^] hol olvastam…
„Hogyan lehet floppyt DVD-re tömöríteni GIMP-pel?”Re!
Nem akarok új témát nyitni egyetlen kérdésért, ezért gondoltam itt teszem fel ezt (kocsmában errõl is szokás beszélgetni 😉 ).
Nem tud valaki egy ftp szervert ahonnét le lehet tölteni az America’s Army-t? Ott ha megszakad a letöltés, lehet folytatni.
A fõoldalon közzétett kiszolgálóról 40 óra alatt akarta levakarni, nekem az meg nem smakkol…Ja, XCut: örömhír neked! A UPC hírlevelében olvastam, hogy lesz egy új tv-csatorna A+ névvel, ahol egész nap anime-k mennek majd!
[align=right][snapback]120437[/snapback][/align]A+-ról tudok, most is van… bár nekem kábelem van, csak ugyebár az A+ még nem teljes mûsoridõs… lehet ezentúl az lesz? ^^
végülis azért nem fogom nézni, mert
1.) gyorsabban meg tudok nézni egy sorozatot, ha letöltöm
2.) eredeti japán szinkron + felirat rulez ^^lecseréltem a sources.list-emet arra amit ide írtál, de nekem akkor sincs xnview-m.
ezt kapom:
Code:root:/# apt-cache search xnview
W: Couldn’t stat source package list http://ubk.uhulinux.hu ./ Packages (/var/state/apt/lists/ubk.uhulinux.hu_1.1_ntomasz_._Packages) – stat (2 Nem létezõ fájl vagy könyvtár)szal xcut: ha megvan neked vhol az xnview uhu-s csomag, megköszönném, ha vhova feltennéd, hogy letudjam tölteni 🙂
[align=right][snapback]120279[/snapback][/align]a sources.list lecserélése után ugye futtattad az apt-get update-et? ^^
amúgy meg le lehet tölteni az ubk oldaláról a csomagotMondtam, hogy az ati honlapjáról nem tudtam feltelepíteni a driver-t.
Ami meg alapból rajtavan az uhu-n, azt nemtudom milyen
[align=right][snapback]120439[/snapback][/align]akkor szépen körülnézel a fórumon, és megpróbálod felrakni (bizonyára már leírták páran, h hogyan kell); ha nem megy, akkor nézz körül a neten, olvass utána…
ugyanis amíg nincs fent az ati honlapjáról leszedett legfrisebb gyári driver, addig te nem fogsz tudni rendesen 3D-s alkalmazásokat futtatni…ati radeon kártyádat látva felmerült bennem egy-két kérdés: be van neked lõve rendesen a driver? és más játék alatt is akad? vagy csak a q3 alatt?
Uram
google?
Melyik ismertetõt? Mit írt? Mert láttam pár félét, és némelyik alapján én sem néztem volna meg… 🙂
Pl.:Wachowsky fivérek a Mátrixhoz anime ötletet használtak fel. A kedvencük a: „Ghost in The Shell” volt, és ez az alapja a Mátrixnak is… 😀
…ami azóta alapja sok más filmnek, ahogyan az Hooliwoodban lenni szokott. 😀 😀 😀
[align=right][snapback]120217[/snapback][/align]aoinanime.animehq.hu és ott van az ismertetõk közt asszem’
igen, a gits-bõl eléggé sokat vettek át, de az alapötletet a Lain-ról koppintották, meg még rengeteg jellemzõen sok anime jegy van benne, amik nem illenek bele… sok része van, jó, csak sehogysem illik bele… ez olyan „ebbõl is egy kicsit” típusú film, amiben jók az alapok, csak az összkép nincsen meg…
elvakult mátrixfanok [ha vannak itt]: ebbe csak akkor tessék belekötekedni, miután végignéztétek a Lain-t, és felfogtatok belõle valamennyit ^^ -
SzerzőBejegyzés