Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
valahogyan sikerült belépnem (úgy látszik a firefox nem nagyon szereti az atom+xml szolgáltatást…), és jé, van 50 meghívóm…
szóval akit érdekel, az privi nekem ^^Köszi.
Majd megkuksizom, de még az elõzõt töltöm.
Jah, és pár kérdés:
1. Magyarul is nézed õket? (Mert van aki csak FullJapan… szereti.)
2. Ismered-e (?): Chobits
Nekem ez a kedvencem 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
Láttam már pár animét, de számomra ez viszi a pálmát…
Jó még: Love Hina (Biztosan ismered) 🙂
[align=right][snapback]120008[/snapback][/align]1. a legtöbb úgy van, h japán nyelv + angol felirat
2. nem… de olvastam az ismertetõjét, és nekem az ilyen animék kevésbé jönnek be… de majd ha lesz egy kis idõm, akkor lehet nézek azt is ^^Deus: az animék közt vannak gyerekeknek valók, és vannak komolyak, sõt olyan komolyak is, amiket látván a mai húdefilmeken, amitõl sokan hátraesnek, csak röhögni vagyok képes…
Zárójelben jegyezem meg, hogy lassan a Cartoon network-on csupa ilyen megy… (hál’ égnek a Duck Dodgers még nem japán 😀 😉 )
[align=right][snapback]119984[/snapback][/align]hmm.. nem hinném, h a cn-en ilyen komplexitású dolgokkal foglalkoznának…
Nem elég, hogy „eleget” nem nézek, de még csak nem is nézek anime-t.
Nomeg idõm sincs arra, hogy anime-okat nézegessek. Fõleg kb 4-5 napnyi adagot. Majd egyszer biztos kerítek rá idõt… Minden esetre havernak elmonom a címet, õ rajong az ilyenekért.
[align=right][snapback]119883[/snapback][/align]ehh… szegény te, nem is tudod, h mibõl maradsz ki ^^
most Lain-t nézek (kis ismertetõ itt);
ami tök jó, mert tömény filozófia az egész ^^Pöpec a link, köszi: Athis
Amúgy lapod is klassz, bár oppen csak odakuksiztam még. Majd jobban ránézek, ha kicsivel több idõm lesz. (Ha megérkezett a net othonra.)
[align=right][snapback]119739[/snapback][/align]ööö… mostanában nem nagyon frissítgetem a lapomat ^^
amúgy meg találtam egy másik animegyöngyszemet is: ftp://usteam.uw.hu/Anime/Lain ; eléggé hardcore, szinte filozófia az egész ^^ most járok a 7. résznél (a 13-ból), és nagyon bejön ^^ ez tényleg megmozgatja az ember agyát ^^
Ha ott lettél volna a LinuxForum találkozón, akkor tapasztaltad volna, hogy Baru egy nagyon is jószándékú fickó.
A többiben egyetértek. B)
[align=right][snapback]119716[/snapback][/align]nem bántani akarom (félreértés ne essék), tudom, h nem akar semmi rosszat, csakhát néha „fura” dolgokat múvel ^^
OFF: Már nem azért, de ezt most miért így? Nincs elég saját hozzászólásod, amit szerkeszthetnél?
Sziasztok!
Hogy lehet kábeles netet beállítani Uhu-Linux alatt? Windows alól zsír, de linux alatt még sajna nem tudtam belõnni. (A jel routeren keresztül jön. Ez módosíthat valamit.)
[align=right][snapback]119624[/snapback][/align]http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=Search&f=6
nézelõdj a fenti linken, bizonyára volt már róla szó…De alapjában véve a Linux inmunis a vírusokkal szemben.[align=right][snapback]118935[/snapback][/align]
ez így nem teljesen igaz. linuxra is lehetne írni vírust, de nem írnak, mert baromi nehéz, fõleg mert nem homogén platform, és ugye biztonságosabb a felépítése… és kevés gépet fertõzne meg, mert ugye a llama-k körében nem elterjedt a linux, ált a linuxot használ, tudja, h mit csinál… [bár wine-nal indítottam már el vírusokat… ^^ az egyik legyalulta a ~/.wine mappámat, a másik meg nem nagyon akart elindulni ^^];
bár az igaz, h a manapság „divatos” vírusok nem tudnak kárt tenni linuxos rendszeren…Remélem jól csatolom. Elég durva. Most leszögezem hogy semmi közöm hozzá. Ha volt róla szó akkor bocs, de nincs idõm végigolvasni ezt a topicot, a keresés meg nem mutatott rá.
http://cyberguy.fw.hu/szajbergyerek.wmv
Most már jónak kell lennie. Utálom a wmv -t.
[align=right][snapback]118592[/snapback][/align]fele környékén ctrl+c… ez még az én idegeimnek is sok ^^
viszont van itt egy überállatság: http://papdavid.uw.hu/log/logaritmus_-_megderivallak.avi
nagyon LOL… ^^ -
SzerzőBejegyzés