xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,781-1,790 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gmail #1996234
    xcut
    Felhasználó

      valahogyan sikerült belépnem (úgy látszik a firefox nem nagyon szereti az atom+xml szolgáltatást…), és jé, van 50 meghívóm…
      szóval akit érdekel, az privi nekem ^^

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948488
      xcut
      Felhasználó

        Köszi.
        Majd megkuksizom, de még az elõzõt töltöm.
        Jah, és pár kérdés:
        1. Magyarul is nézed õket? (Mert van aki csak FullJapan… szereti.)
        2. Ismered-e (?): Chobits
        Nekem ez a kedvencem  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆  😆
        Láttam már pár animét, de számomra ez viszi a pálmát…
        Jó még: Love Hina (Biztosan ismered) 🙂
        [align=right][snapback]120008[/snapback][/align]

        1. a legtöbb úgy van, h japán nyelv + angol felirat
        2. nem… de olvastam az ismertetõjét, és nekem az ilyen animék kevésbé jönnek be… de majd ha lesz egy kis idõm, akkor lehet nézek azt is ^^

        Deus: az animék közt vannak gyerekeknek valók, és vannak komolyak, sõt olyan komolyak is, amiket látván a mai húdefilmeken, amitõl sokan hátraesnek, csak röhögni vagyok képes…

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948484
        xcut
        Felhasználó

          Zárójelben jegyezem meg, hogy lassan a Cartoon network-on csupa ilyen megy… (hál’ égnek a Duck Dodgers még nem japán 😀 😉 )
          [align=right][snapback]119984[/snapback][/align]

          hmm.. nem hinném, h a cn-en ilyen komplexitású dolgokkal foglalkoznának…

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948481
          xcut
          Felhasználó

            Nem elég, hogy „eleget” nem nézek, de még csak nem is nézek anime-t.
            Nomeg idõm sincs arra, hogy anime-okat nézegessek. Fõleg kb 4-5 napnyi adagot. Majd egyszer biztos kerítek rá idõt… Minden esetre havernak elmonom a címet, õ rajong az ilyenekért.
            [align=right][snapback]119883[/snapback][/align]

            ehh… szegény te, nem is tudod, h mibõl maradsz ki ^^
            most Lain-t nézek (kis ismertetõ itt);
            ami tök jó, mert tömény filozófia az egész ^^

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948479
            xcut
            Felhasználó

              Pöpec a link, köszi: Athis
              Amúgy lapod is klassz, bár oppen csak odakuksiztam még. Majd jobban ránézek, ha kicsivel több idõm lesz. (Ha megérkezett a net othonra.)
              [align=right][snapback]119739[/snapback][/align]

              ööö… mostanában nem nagyon frissítgetem a lapomat ^^

              amúgy meg találtam egy másik animegyöngyszemet is: ftp://usteam.uw.hu/Anime/Lain ; eléggé hardcore, szinte filozófia az egész ^^ most járok a 7. résznél (a 13-ból), és nagyon bejön ^^ ez tényleg megmozgatja az ember agyát ^^

              Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003304
              xcut
              Felhasználó

                Ha ott lettél volna a LinuxForum találkozón, akkor tapasztaltad volna, hogy Baru egy nagyon is jószándékú fickó.
                A többiben egyetértek.  B)
                [align=right][snapback]119716[/snapback][/align]

                nem bántani akarom (félreértés ne essék), tudom, h nem akar semmi rosszat, csakhát néha „fura” dolgokat múvel ^^

                Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003302
                xcut
                Felhasználó

                  OFF: Már nem azért, de ezt most miért így? Nincs elég saját hozzászólásod, amit szerkeszthetnél?

                  Hozzászólás: Kábeles net Uhu alatt, hogyan…? #2003977
                  xcut
                  Felhasználó

                    Sziasztok!
                    Hogy lehet kábeles netet beállítani Uhu-Linux alatt? Windows alól zsír, de linux alatt még sajna nem tudtam belõnni. (A jel routeren keresztül jön. Ez módosíthat valamit.)
                    [align=right][snapback]119624[/snapback][/align]

                    http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=Search&f=6
                    nézelõdj a fenti linken, bizonyára volt már róla szó…

                    Hozzászólás: Gondok / Suse 9.2 #2003547
                    xcut
                    Felhasználó

                      De alapjában véve a Linux inmunis a vírusokkal szemben.[align=right][snapback]118935[/snapback][/align]

                      ez így nem teljesen igaz. linuxra is lehetne írni vírust, de nem írnak, mert baromi nehéz, fõleg mert nem homogén platform, és ugye biztonságosabb a felépítése… és kevés gépet fertõzne meg, mert ugye a llama-k körében nem elterjedt a linux, ált a linuxot használ, tudja, h mit csinál… [bár wine-nal indítottam már el vírusokat… ^^ az egyik legyalulta a ~/.wine mappámat, a másik meg nem nagyon akart elindulni ^^];
                      bár az igaz, h a manapság „divatos” vírusok nem tudnak kárt tenni linuxos rendszeren…

                      Hozzászólás: Idiota dalok #1980590
                      xcut
                      Felhasználó

                        Remélem jól csatolom. Elég durva. Most leszögezem hogy semmi közöm hozzá. Ha volt róla szó akkor bocs, de nincs idõm végigolvasni ezt a topicot, a keresés meg nem mutatott rá.

                        http://cyberguy.fw.hu/szajbergyerek.wmv

                        Most már jónak kell lennie. Utálom a wmv -t.
                        [align=right][snapback]118592[/snapback][/align]

                        fele környékén ctrl+c… ez még az én idegeimnek is sok ^^

                        viszont van itt egy überállatság: http://papdavid.uw.hu/log/logaritmus_-_megderivallak.avi
                        nagyon LOL… ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,781-1,790 / 3,339