xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,791-1,800 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ftp fájllista megjegyzés #2003797
    xcut
    Felhasználó

      *halkan megjegyzi* ha nagyon nem találsz magadnak való progit, akkor írj egyet ^^

      Hozzászólás: kifogásnaptár #2003837
      xcut
      Felhasználó

        spec nem akarnám árusítani.
        (amolyan megrögzött szabad szoftveres vagyok…)
        [align=right][snapback]119479[/snapback][/align]

        jó, de akkor legyen java-ban írva, h mobilra is rá lehessen rakni… mivel ált a telefon jobban kéznél van, mint a gépem ^^

        Hozzászólás: UHU Linuxra superkaramba #2003824
        xcut
        Felhasználó

          ok de ha bezárom a konzolt akkor eltünik nincs erre valami normális megoldás ami normálisan mûködik. Mert szerintem ennek nem így kéne mûködnie.
          [align=right][snapback]119461[/snapback][/align]

          nohup parancs &

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948477
          xcut
          Felhasználó

            Az nem csaj? Na! Ez meglepõ. Ezek a mai animek! 😀 😉 Ezt se  lehet eldönteni 😀 😉 Amúgy az most ott jó vagy nem?
            [align=right][snapback]119415[/snapback][/align]

            nem nézel elég animét ^^

            ööö… nehéz lenne megmondani, h jó-e vagy nem ^^ az egyik fõszereplõ, nekem a kedvenc karakterem… ha érdekel: ftp://usteam.uw.hu/Anime/Gundam%20Seed [vagy vmi ilyesmi, fejbõl írom a linket…]
            csak 50 rész, szal’ nem túl vészes… ^^ 4-5 nap alatt simán meg lehet nézni ^^

            Hozzászólás: UHU Linuxra superkaramba #2003809
            xcut
            Felhasználó

              esetleg `apt-get install superkaramba`? ^^

              Hozzászólás: kifogásnaptár #2003832
              xcut
              Felhasználó

                szvsz jó 5let… engem bizonyára érdekelne ^^

                xcut
                Felhasználó

                  Nem 🙁

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948474
                  xcut
                  Felhasználó

                    Jehhus!
                    „YOU ARE….. : Athrun Zala ! Being serious all the time isn’t good you know ? Although you’re a little bit hypocrite you always tried your best !!”

                    Hozzászólás: Kjk-kerszöv #1956357
                    xcut
                    Felhasználó

                      Lehetséges, hogy nem is megy linuxon a prog? De akkor minek csináltak telepítõt?
                      [align=right][snapback]119112[/snapback][/align]

                      LOL;
                      ember, próbáltad már beírni a nevét a parancssorba? ^^ vagy nézzél szét a /bin és az /usr/bin mappákban… ^^

                      xcut
                      Felhasználó

                        Sziasztok adminok!

                        Az újrahúzás óta igen rendszeresen kirak a fórum: hozzászólok -még bent vagyok, megnyitok egy másiko topicpt -már anonym vagyok.
                        Ugyanezt csinálja, ha több fórumos böngészõablakom van, illetve ha a fõoldalra ugrok, hírt nézek, stb

                        Más is így jár, vagy csak én?
                        [align=right][snapback]119102[/snapback][/align]

                        firefox alatt OK minden…

                        a cookie beállítások rendben vannak? és bepipálod bejelentkezésnél az auto logint?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,791-1,800 / 3,339