Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
*halkan megjegyzi* ha nagyon nem találsz magadnak való progit, akkor írj egyet ^^
spec nem akarnám árusítani.
(amolyan megrögzött szabad szoftveres vagyok…)
[align=right][snapback]119479[/snapback][/align]jó, de akkor legyen java-ban írva, h mobilra is rá lehessen rakni… mivel ált a telefon jobban kéznél van, mint a gépem ^^
ok de ha bezárom a konzolt akkor eltünik nincs erre valami normális megoldás ami normálisan mûködik. Mert szerintem ennek nem így kéne mûködnie.
[align=right][snapback]119461[/snapback][/align]nohup parancs &
Az nem csaj? Na! Ez meglepõ. Ezek a mai animek! 😀 😉 Ezt se lehet eldönteni 😀 😉 Amúgy az most ott jó vagy nem?
[align=right][snapback]119415[/snapback][/align]nem nézel elég animét ^^
ööö… nehéz lenne megmondani, h jó-e vagy nem ^^ az egyik fõszereplõ, nekem a kedvenc karakterem… ha érdekel: ftp://usteam.uw.hu/Anime/Gundam%20Seed [vagy vmi ilyesmi, fejbõl írom a linket…]
csak 50 rész, szal’ nem túl vészes… ^^ 4-5 nap alatt simán meg lehet nézni ^^esetleg `apt-get install superkaramba`? ^^
szvsz jó 5let… engem bizonyára érdekelne ^^
Nem 🙁
Jehhus!
„YOU ARE….. : Athrun Zala ! Being serious all the time isn’t good you know ? Although you’re a little bit hypocrite you always tried your best !!”Lehetséges, hogy nem is megy linuxon a prog? De akkor minek csináltak telepítõt?
[align=right][snapback]119112[/snapback][/align]LOL;
ember, próbáltad már beírni a nevét a parancssorba? ^^ vagy nézzél szét a /bin és az /usr/bin mappákban… ^^Sziasztok adminok!
Az újrahúzás óta igen rendszeresen kirak a fórum: hozzászólok -még bent vagyok, megnyitok egy másiko topicpt -már anonym vagyok.
Ugyanezt csinálja, ha több fórumos böngészõablakom van, illetve ha a fõoldalra ugrok, hírt nézek, stbMás is így jár, vagy csak én?
[align=right][snapback]119102[/snapback][/align]firefox alatt OK minden…
a cookie beállítások rendben vannak? és bepipálod bejelentkezésnél az auto logint?
-
SzerzőBejegyzés