xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,821-1,830 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bejelentkezõ képernyõ beállítása #2003050
    xcut
    Felhasználó

      Sziasztok

      A segítségeteket kérném a következõ problémában. Hol és hogyan lehet azt beállítani a bejelentkezõ képernyõnél a betûméreteket. Mert a login ablakban nagyon kicsi a betûméret és azt szeretném egy kicsit nagyobra venni. Csak nem igazán tudom hogy hol és hogyan lehet ezt megvalósítani.
      Uhu linux RC3-mat használok ha ez befolyásól valamit,bár kétlem.
      Válaszotokat elõre is köszönöm.
      [align=right][snapback]118374[/snapback][/align]

      gdm vagy kdm?
      ha kdm, akkor elvileg a kde vezérlõpulton kell configolni, én anno a gdm-et pedig az uhu vezérlõpulttal állítottam be (vagy a kde vezérlõpultjával? régen volt… ^^);

      Hozzászólás: Linux avagy mitõl döglik a légy? #2002903
      xcut
      Felhasználó

        Nem értem miért jobb nehezebben megcsinálni valamit ha könnyebben is lehet. Természetesen ha a nehezebbel jobb az eredmény akkor van értelme, de minden szir-szarhoz nem frankó csak a nehezebb.
        [align=right][snapback]118173[/snapback][/align]

        egyetértek… valamint a linux (ha már ért hozzá az ember) nem nehezebb, mint a windows, csak több ismeret kell hozzá… ^^
        nekem aztán 8, h 30 klikk a gui-ban, vagy egy configfájlt kell megbuherálni… ^^

        Hozzászólás: HTML programozás #2002512
        xcut
        Felhasználó

          Hi!

          Bocs, nem kötözködni akarok, csak a „szakmaiság” kedvéért említem meg, hogy HTML-ben nem lehet programozni. 🙂

          A HTML egy leírónyelv, nem programozási nyelv.
          Pl. a javascript már programozási nyelv, ezzel ellentétben…

          kl223
          [align=right][snapback]118111[/snapback][/align]

          a javascript az scriptnyelv ^^ [a nevében is benne van ^^]

          Hozzászólás: Nem tudok csatolni #2002973
          xcut
          Felhasználó

            jut eszembe, avatart se lehet feltölteni…

            Hozzászólás: Linux avagy mitõl döglik a légy? #2002897
            xcut
            Felhasználó

              engem ami idegesít a linuxban, az pusztán helyzeti dolog… méghozzá az, h nincsen rá egy csomó cucc, ami a másik rendszer alatt van (sok játék, speciális programok [eJay, T3DGM, Maya3D, stb], és az MSN-nel tudásban és elterjedtségben vetélkedõ messenger), és néha baromi idegesítõ tud lenni, amikor napokat kell szórakozni egy HW-rel, vagy éppenséggel egy kis problémával…
              viszont ami nagyon pozitív benne, hogy _sokkal_ jobb a feladatütemezõje, mint a másik rendszernek… ^^

              Hozzászólás: Mamboserver.hu #2002745
              xcut
              Felhasználó

                Ne sértõdj meg: mert olyan nyálas képûek.
                [align=right][snapback]117971[/snapback][/align]

                nem sértõdök meg (megszoktam); mivel az anime szubkultúra, ezért akik „nincsenek benne”, azokat nem „hatja meg”;

                Hozzászólás: Mamboserver.hu #2002742
                xcut
                Felhasználó

                  Meghibbantál hugica?
                  [align=right][snapback]117966[/snapback][/align]

                  O.O
                  watashi wa otokonoko desu! [magyarán fiú vagyok… *sóhaj* miért van az, h a férfi animeszereplõket gyakran nõnek nézik? ^^]

                  Hozzászólás: Mamboserver.hu #2002740
                  xcut
                  Felhasználó

                    Hova lett a mamboserver.hu. Tud valaki valamit errõl?
                    [align=right][snapback]117950[/snapback][/align]

                    „Hova lett a mamboserver.hu”
                    szerintem is
                    „Tud valaki valamit errõl?”
                    bizonyára

                    Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962072
                    xcut
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: ADSL #2002495
                      xcut
                      Felhasználó

                        nem neked szólt, hanem az usernek …
                        mivel láthatólag az alapismeretek is hiányoznak ahhoz hogy a netet beállítsa, milyen megfontolásból választhatott a legegyszerübb disztrik közül egy debiant? akkor már egy bsd vagy darwin nagyobb fejfájást tud okozni
                        [align=right][snapback]117933[/snapback][/align]

                        akkor már inkább portolja x86-ra a VMS-t; vagy írjon saját oprendszert ^^
                        [csak vicc akar lenni]

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,821-1,830 / 3,339