Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok
A segítségeteket kérném a következõ problémában. Hol és hogyan lehet azt beállítani a bejelentkezõ képernyõnél a betûméreteket. Mert a login ablakban nagyon kicsi a betûméret és azt szeretném egy kicsit nagyobra venni. Csak nem igazán tudom hogy hol és hogyan lehet ezt megvalósítani.
Uhu linux RC3-mat használok ha ez befolyásól valamit,bár kétlem.
Válaszotokat elõre is köszönöm.
[align=right][snapback]118374[/snapback][/align]gdm vagy kdm?
ha kdm, akkor elvileg a kde vezérlõpulton kell configolni, én anno a gdm-et pedig az uhu vezérlõpulttal állítottam be (vagy a kde vezérlõpultjával? régen volt… ^^);Nem értem miért jobb nehezebben megcsinálni valamit ha könnyebben is lehet. Természetesen ha a nehezebbel jobb az eredmény akkor van értelme, de minden szir-szarhoz nem frankó csak a nehezebb.
[align=right][snapback]118173[/snapback][/align]egyetértek… valamint a linux (ha már ért hozzá az ember) nem nehezebb, mint a windows, csak több ismeret kell hozzá… ^^
nekem aztán 8, h 30 klikk a gui-ban, vagy egy configfájlt kell megbuherálni… ^^Hi!
Bocs, nem kötözködni akarok, csak a „szakmaiság” kedvéért említem meg, hogy HTML-ben nem lehet programozni. 🙂
A HTML egy leírónyelv, nem programozási nyelv.
Pl. a javascript már programozási nyelv, ezzel ellentétben…kl223
[align=right][snapback]118111[/snapback][/align]a javascript az scriptnyelv ^^ [a nevében is benne van ^^]
jut eszembe, avatart se lehet feltölteni…
engem ami idegesít a linuxban, az pusztán helyzeti dolog… méghozzá az, h nincsen rá egy csomó cucc, ami a másik rendszer alatt van (sok játék, speciális programok [eJay, T3DGM, Maya3D, stb], és az MSN-nel tudásban és elterjedtségben vetélkedõ messenger), és néha baromi idegesítõ tud lenni, amikor napokat kell szórakozni egy HW-rel, vagy éppenséggel egy kis problémával…
viszont ami nagyon pozitív benne, hogy _sokkal_ jobb a feladatütemezõje, mint a másik rendszernek… ^^Ne sértõdj meg: mert olyan nyálas képûek.
[align=right][snapback]117971[/snapback][/align]nem sértõdök meg (megszoktam); mivel az anime szubkultúra, ezért akik „nincsenek benne”, azokat nem „hatja meg”;
Meghibbantál hugica?
[align=right][snapback]117966[/snapback][/align]O.O
watashi wa otokonoko desu! [magyarán fiú vagyok… *sóhaj* miért van az, h a férfi animeszereplõket gyakran nõnek nézik? ^^]Hova lett a mamboserver.hu. Tud valaki valamit errõl?
[align=right][snapback]117950[/snapback][/align]„Hova lett a mamboserver.hu”
szerintem is
„Tud valaki valamit errõl?”
bizonyáranem neked szólt, hanem az usernek …
mivel láthatólag az alapismeretek is hiányoznak ahhoz hogy a netet beállítsa, milyen megfontolásból választhatott a legegyszerübb disztrik közül egy debiant? akkor már egy bsd vagy darwin nagyobb fejfájást tud okozni
[align=right][snapback]117933[/snapback][/align]akkor már inkább portolja x86-ra a VMS-t; vagy írjon saját oprendszert ^^
[csak vicc akar lenni] -
SzerzőBejegyzés