xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,831-1,840 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962069
    xcut
    Felhasználó

      Császármetszéssel gyártottak :angry:
      😀
      [align=right][snapback]117940[/snapback][/align]

      „egyéni szocprobléma” ^^ [amúgy is kivétel erõsíti a szabályt ^^]

      Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962068
      xcut
      Felhasználó

        Ej, ti leszbikusok…
        [align=right][snapback]117935[/snapback][/align]

        rofl, de szó szerint, ettõl majd’ lefordultam a székrõl… ^^
        ááá… mi is lenne ezzel a fórummal a te belekötéseid nélkül? ^^

        Hozzászólás: A fórum új topic struktúrát keres #2002551
        xcut
        Felhasználó

          Lenne kedved megcsinálni így???

          (raktam fel még egy fórumot ide : kitt-katt)
          [align=right][snapback]117937[/snapback][/align]

          aha… mindjárt reggelek, aztán kérek admin jogokat (anélkül nem fog menni ^^);

          Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962065
          xcut
          Felhasználó

            VectoR:
            „gyártási év .)))))”
            first boot!
            [align=right][snapback]117927[/snapback][/align]

            off: és fontos, hogy senki se feledje el, hogy honnan jött. mi mindannyian ugyanonnan jöttünk. ezért minél sûrûbben látogassunk vissza oda. ^^
            ezen nemes cél érdekében végzett erõfeszítéseim miatt nem jut annyi idõm a pingvinre… ^^

            on: jé, lassan 16 leszek… hurrá! ^^

            Hozzászólás: A fórum új topic struktúrát keres #2002547
            xcut
            Felhasználó

              én a következõképp’ osztanám fel kbre:

              Debian alapú disztribúciók:
              – UHU
              – Debian
              – Ubuntu
              – etc
              RPM alapú disztribúciók:
              – Mandrake
              – SuSE
              – blackPanther
              – etc
              Forrásalapú disztrók:
              – Gentoo
              – Sourcemage
              – etc
              TGZ alapú disztribúciók:
              – Slackware és SLAX
              – etc
              Egyebek:
              – Mplayer
              – Kernelfordítás
              – stb
              Linuxforum témák
              – Kávézó
              – Admin topic
              – stb

              ergo a disztribúciókat így csoportosítani, az UHU-t legfelülre, hogy mindenki megtalálja ^^

              Hozzászólás: Gentoo-keksz #1993697
              xcut
              Felhasználó

                Nekem is lenne kérdésem:

                1.

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948460
                xcut
                Felhasználó

                  a film címe: Ali G In Da House
                  persze, ha egyrõl beszélünk…
                  epizódokról nemtok semmit sem
                  [align=right][snapback]117846[/snapback][/align]

                  ehh… azért köszi ^^

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948458
                  xcut
                  Felhasználó

                    lenne egy kérdésem: nem tudja valaki Ali G filmjének a címét? illetve, h honnan lehet letölteni epizódokat a „Da Ali G Show”-ból? (esetleg ha illengálisnak gondolná, akkor privi || messenger)
                    tegnap láttam egy részt, és nagyon felkeltette az érdeklõdésemet… kerestem DC-n meg *mule-n, de nem találtam T.T

                    Hozzászólás: Webhosting #2002479
                    xcut
                    Felhasználó

                      Ez a net.lustee.hu meg törött, a Mozilla legalábis nem tanájja!

                      Az eredeti témára visszatérve, egyszerû HTML, vagy valami rafkós dolog (NEM A PHP a rafkós dolog, hanem a jsp, perl, shtml, xhtml, meg a bináris motor).
                      PHP-t minden magyar ingyenes hosting szolgáltatónál el lehet érni, de a különlegességek, idehaza, csak fizetõsen érhetõk el.
                      Ha mégis ingyenes kell, Angol, Francia, vagy Kanadai, USA-beli, esetleg Ausztrál szolgáltatóknál kereskedj. Ha tudsz kandzsiul akkor irány Japán, az ám a kánaán:
                      200 – 1000 MB-ok jsp, php, asp, MySQL, PostgreSQL, Perl, shtml, meg amit el tudsz képzelni!!! (meg az str2etboy.*.co.jp se semmi vebcímnek itt honunkban  :blink:  😆  :blink: )
                      [align=right][snapback]117687[/snapback][/align]

                      http://lusteenet.hu/ akkor ez a cím…

                      még milyen szerencse, h japánul kezdtem el tanulgatni ^^

                      Hozzászólás: Nagybetükböl kicsit #2002481
                      xcut
                      Felhasználó

                        kérdezd meg kisbetu-t ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,831-1,840 / 3,339