Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Császármetszéssel gyártottak :angry:
😀
[align=right][snapback]117940[/snapback][/align]„egyéni szocprobléma” ^^ [amúgy is kivétel erõsíti a szabályt ^^]
Ej, ti leszbikusok…
[align=right][snapback]117935[/snapback][/align]rofl, de szó szerint, ettõl majd’ lefordultam a székrõl… ^^
ááá… mi is lenne ezzel a fórummal a te belekötéseid nélkül? ^^Lenne kedved megcsinálni így???
(raktam fel még egy fórumot ide : kitt-katt)
[align=right][snapback]117937[/snapback][/align]aha… mindjárt reggelek, aztán kérek admin jogokat (anélkül nem fog menni ^^);
VectoR:
„gyártási év .)))))”
first boot!
[align=right][snapback]117927[/snapback][/align]off: és fontos, hogy senki se feledje el, hogy honnan jött. mi mindannyian ugyanonnan jöttünk. ezért minél sûrûbben látogassunk vissza oda. ^^
ezen nemes cél érdekében végzett erõfeszítéseim miatt nem jut annyi idõm a pingvinre… ^^on: jé, lassan 16 leszek… hurrá! ^^
én a következõképp’ osztanám fel kbre:
Debian alapú disztribúciók:
– UHU
– Debian
– Ubuntu
– etc
RPM alapú disztribúciók:
– Mandrake
– SuSE
– blackPanther
– etc
Forrásalapú disztrók:
– Gentoo
– Sourcemage
– etc
TGZ alapú disztribúciók:
– Slackware és SLAX
– etc
Egyebek:
– Mplayer
– Kernelfordítás
– stb
Linuxforum témák
– Kávézó
– Admin topic
– stbergo a disztribúciókat így csoportosítani, az UHU-t legfelülre, hogy mindenki megtalálja ^^
Nekem is lenne kérdésem:
1.
a film címe: Ali G In Da House
persze, ha egyrõl beszélünk…
epizódokról nemtok semmit sem
[align=right][snapback]117846[/snapback][/align]ehh… azért köszi ^^
lenne egy kérdésem: nem tudja valaki Ali G filmjének a címét? illetve, h honnan lehet letölteni epizódokat a „Da Ali G Show”-ból? (esetleg ha illengálisnak gondolná, akkor privi || messenger)
tegnap láttam egy részt, és nagyon felkeltette az érdeklõdésemet… kerestem DC-n meg *mule-n, de nem találtam T.TEz a net.lustee.hu meg törött, a Mozilla legalábis nem tanájja!
Az eredeti témára visszatérve, egyszerû HTML, vagy valami rafkós dolog (NEM A PHP a rafkós dolog, hanem a jsp, perl, shtml, xhtml, meg a bináris motor).
PHP-t minden magyar ingyenes hosting szolgáltatónál el lehet érni, de a különlegességek, idehaza, csak fizetõsen érhetõk el.
Ha mégis ingyenes kell, Angol, Francia, vagy Kanadai, USA-beli, esetleg Ausztrál szolgáltatóknál kereskedj. Ha tudsz kandzsiul akkor irány Japán, az ám a kánaán:
200 – 1000 MB-ok jsp, php, asp, MySQL, PostgreSQL, Perl, shtml, meg amit el tudsz képzelni!!! (meg az str2etboy.*.co.jp se semmi vebcímnek itt honunkban :blink: 😆 :blink: )
[align=right][snapback]117687[/snapback][/align]http://lusteenet.hu/ akkor ez a cím…
még milyen szerencse, h japánul kezdtem el tanulgatni ^^
kérdezd meg kisbetu-t ^^
-
SzerzőBejegyzés