xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,851-1,860 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: képlopó ami senem gnome-s se nem kde-s #2002320
    xcut
    Felhasználó

      „képlopó ami senem gnome-s se nem kde-s”

      Kicsbereki László 5 év fegyházbüntetést kapott , kb 1 hónap múlva szabadul. kell a telefonszáma ? :)))))))))))))))))))
      [align=right][snapback]117397[/snapback][/align]

      loooooooooool ^^

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948442
      xcut
      Felhasználó
        Hozzászólás: gentoo telepités #2001328
        xcut
        Felhasználó

          Most megint kérem a tanácsotokat.

          a grub, vagy a lillo a jobb rendszerbetöltõ?

          Illetve melyiket érdemes feltenni?
          [align=right][snapback]117201[/snapback][/align]

          ajánlom a grubot; én azt használom, és nincsen vele semmi baj; lilo-t is használtam, végülis az se rossz…

          Hozzászólás: gentoo telepités #2001323
          xcut
          Felhasználó

            Megnéztem. Mitõl érdekes ez a disztri?
            [align=right][snapback]117181[/snapback][/align]

            csak annyiból, h ezt te teljesen kézzel drótozod össze ^^
            „Your distro, your rules!” ^^

            xcut
            Felhasználó
              Hozzászólás: gentoo telepités #2001319
              xcut
              Felhasználó

                igen, tök jó lenne, ha mindenkit linuxra oktatnának az általánosban;
                azt is, aki kõmûves akar lenni… vagy aki más;
                szvsz értelmetlen lenne… most kezdem belátni, h miért hódít teret az ms, és miért azt oktatják a suliban: mert a többség fel sem tudja fogni a dolgokat;

                más. ha érdekel egy disztró felépítése, akkor rakj fel egy lfs-t ^^

                Hozzászólás: #2001754
                xcut
                Felhasználó

                  hmm… én szívtam egy csomót codegen (300W) táppal, kevés volt a feszültség a gépben, és lassult rendesen…
                  vettem egy Chieftech (350W) tápot, és most már minden rendben;
                  egy maxtor 40gb-os winyám már lassan 2 éve állja a sarat, meg olyan 3 hete van egy Samsung 160gb-osom, de úgy tûnik, h nincs vele baj (csak nem szeret nem primary masteren lenni ^^)

                  xcut
                  Felhasználó

                    bootup time… abban nálam az xp a jobb, de utána a linux a gyorsabb ^^

                    amúgy meg egyetértek egy elõttem szólóval, szvsz nem kellene annyi minden a linuxhoz, inkább legyen 1 max 2 dolog egy kategóriában, de azok ütõsek legyenek; szerintem.
                    az meg egy másik kérdés, h az ms-nek az elõnye az, h azt csinál, amit akar (ellentétben az OSS szoftverekkel, ahol nem egy kézben összpontosul az irányítás), és nem használja ki rendesen… ha az ügyevédekre költött pénzét szoftverfejlesztésre költené, állítom nem lenne közel sem ennyi probléma a rendszerével; viszont ameddig a szájával akar lenni a kiskakas a szemétdombon, nem az eredményeivel…

                    xcut
                    Felhasználó

                      az xp igenis gyors meg biztonságos! a föld meg lapos ^^

                      amúgy elvileg van lehetõség arra, h ne lehessen butuláskor root jelszó nélkül belépni, de a chroot-tal „kijátszható” a rendszer…
                      amúgy az xp-n se szív be az ember naponta 65536 vírust, ha ésszel használja a gépét; lehet vírusmentesen is xp-zni, rendes vírusírtóval, hw-es, sw-es tûzfallal, spyware-irtóval, meg egy halom progival;

                      az xp biztonsága és a sp-k engem a fogkrémreklámokra emlékeztetnek. ezt a fogkrémet vedd meg, mert teljesen megvédi a fogadat. akkor minek új? és ha az új van, akkor a régi már nem fog teljes védelmet nyújtani?

                      Hozzászólás: Slackware + #2001227
                      xcut
                      Felhasználó

                        hmm… én gentoo alatt próbáltam ilyesmit, és nálam is rendesen belassult a dolog…
                        lehet ez a dolog még nincsen teljesen kiforrva ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,851-1,860 / 3,339