Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csak úgy lehet célt érni,ha megmaradunk a törvényes keretek között.
Tehát nem használunk hack-es, crack-es módszereket.
Ez egy alapvetõ irányelv. Nem támadunk, csak passzívan tüntetünk erõszakmentesen.
Ha elegendõ ember egy adott idõintervallumban barangol a honlapon már az is megbénítja a szervereket.
[align=right][snapback]116826[/snapback][/align]én is erre céloztam…
ha nem egészen legális módszereket haználunk, azzal az ellenkezõjét érjük el…Az apeh nem rossz 5let de ha lenne ilyen akkor azzal az artijus-ot is meg lehetne célozni. Harmadiknak meg a BSA-t lõném meg. Ha kell tudok szerezni kb. 5 embert (köztük egy több gigabites nettel rendelkezik 😉 )
Amúgy nmetudom ez mennyire törvényes de mivan ha a SYN-ACK csomagokra ACK helyett esetleg egészen véletlenül mégegy SYN-t küldünk? 😉 Vagy erre már van valami speckó védelem?
[align=right][snapback]116823[/snapback][/align]nem ajánlanám, mert az már támadásnak minõsülhet (és szvsz fog is);
bár ha átírjuk a küldõ ip-jét 127.0.0.1-re… ^^
de nem akarunk mi ddos-t indítani;a metaadatok lekérdezéséhez szvsz van perl modul… csak meg kell keresni ^^
Ezzel sem megy 🙁
Ezt mondja:[blocks B ]
_pre4) !!! Error: the
!!! both can’t be installed on the same system together.
!!! Please use ’emerge –pretend’ to determine blockers.Mit csináljak? Hogy tudom feltelepíteni az xorg-x11-et?
🙁
Hali!
Ilyen linuxos, open source (miegymás) zenéket ismertek? Olyat mint pl a Magic mushrooms – Open source song, meg egyszer a fixrádióban hallottam OpenBSD dalt.
[align=right][snapback]116686[/snapback][/align]ano… guglival keresgélj, van vhol egy lap, amin van egy halom…
de van ilyen, h gentoo song, debian song, gnu song, stb…nekem így nem mûködött de így igen:
érdemes ezt a filet használni, mert az opera pl akkor is ezt keresi és töltené be, amikor nincsen ez a sor a htmlben
mondá egy okos a prog.hu-n.A következõ kérdésem meg az lenne, hogyan lehet egy szövegmezõ tartalmát autómatikusan törölni, ha belekattintok.
[align=right][snapback]116442[/snapback][/align]keress egy lapot, ahol így van, és nézd meg a forrásában ^^
🙂
Ez szép és jó…. de, hogy gondoljátok hogy képesek vagytok egy mûködö disztrót csinálni…. egyébként ezt csak témaindítónak mondtam…
[align=right][snapback]116174[/snapback][/align]nem _annyira_ lehetetlen, csak nehéz, meg idõigényes… ^^
Ezzel kísérleteztem pár órát, de sajnos nem jött össze. Akárhogy csináltam, sehogyan sem akart bootilni a pendriveról… Mit értesz azalatt, hogy grub-ot jól konfigurálom?
Mondjuk sda a pendrive (128 MB), létrehozok 2 partíciót 50-50% alapon, elsõ part bootolhatóra kijelölve. mkfs.ext2 mindkét partícióra,
Az sda1-re megpróbálom feltenni a grub-ot, azt mondja, hogy ez nem egy bootilható eszköz. Pedig a BIOS szerint bootolható… Akkor most hogyan tovább? :rolleyes:
Kb. 5x próbáltam már kernelt fordítani, de még sose sikerült. Pedig már szétolvastam az agyam. A bajom legfõképpen:
1, nem tudom, hogy milyen patch-ek kellenének. Nincs megodás, hogy megnézzem, hogy a disztrib milyen patcheket használ? Mert a vanilla kernel talán elindulna, de nem biztos, hogy mindent támogatna. Vagy valami egységes megoldás a patchek felkutatására?2, van ezer olyan paramétere a confignak, amiról lövésem nincs. Most idézni nem tudok, de durva kérdések vannak. Hogy kell-e nekem pl. „rószaszínben pompázó processzor-architectura” nem mindig tudom eldönteni. 🙂 Szóval a bajok itt kezdõdnek…
-
SzerzőBejegyzés