xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,861-1,870 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • xcut
    Felhasználó

      Csak úgy lehet célt érni,ha megmaradunk a törvényes keretek között.
      Tehát nem használunk hack-es, crack-es módszereket.
      Ez egy alapvetõ irányelv. Nem támadunk, csak passzívan tüntetünk erõszakmentesen.
      Ha elegendõ ember egy adott idõintervallumban barangol a honlapon már az is megbénítja a szervereket.
      [align=right][snapback]116826[/snapback][/align]

      én is erre céloztam…
      ha nem egészen legális módszereket haználunk, azzal az ellenkezõjét érjük el…

      xcut
      Felhasználó

        Az apeh nem rossz 5let de ha lenne ilyen akkor azzal az artijus-ot is meg lehetne célozni. Harmadiknak meg a BSA-t lõném meg. Ha kell tudok szerezni kb. 5 embert (köztük egy több gigabites nettel rendelkezik 😉 )

        Amúgy nmetudom ez mennyire törvényes de mivan ha a SYN-ACK csomagokra ACK helyett esetleg egészen véletlenül mégegy SYN-t küldünk? 😉 Vagy erre már van valami speckó védelem?
        [align=right][snapback]116823[/snapback][/align]

        nem ajánlanám, mert az már támadásnak minõsülhet (és szvsz fog is);
        bár ha átírjuk a küldõ ip-jét 127.0.0.1-re… ^^
        de nem akarunk mi ddos-t indítani;

        Hozzászólás: Fájl adatok olvasása Perl scriptel #2000803
        xcut
        Felhasználó

          a metaadatok lekérdezéséhez szvsz van perl modul… csak meg kell keresni ^^

          Hozzászólás: gentoo telepités #2001313
          xcut
          Felhasználó
            Hozzászólás: XFree86-ról xorg-ra? #2000281
            xcut
            Felhasználó

              Ezzel sem megy 🙁
              Ezt mondja:

              [blocks B    ] _pre4)

              !!! Error: the !!!        both can’t be installed on the same system together.
              !!!        Please use ’emerge –pretend’ to determine blockers.

              Mit csináljak? Hogy tudom feltelepíteni az xorg-x11-et?

              Hozzászólás: HTML probléma #2000888
              xcut
              Felhasználó

                🙁

                Hozzászólás: Idiota dalok #1980585
                xcut
                Felhasználó

                  Hali!

                  Ilyen linuxos, open source (miegymás) zenéket ismertek? Olyat mint pl a Magic mushrooms – Open source song, meg egyszer a fixrádióban hallottam OpenBSD dalt.
                  [align=right][snapback]116686[/snapback][/align]

                  ano… guglival keresgélj, van vhol egy lap, amin van egy halom…
                  de van ilyen, h gentoo song, debian song, gnu song, stb…

                  Hozzászólás: HTML probléma #2000884
                  xcut
                  Felhasználó

                    nekem így nem mûködött de így igen:

                    érdemes ezt a filet használni, mert az opera pl akkor is ezt keresi és töltené be, amikor nincsen ez a sor a htmlben
                    mondá egy okos a prog.hu-n.

                    A következõ kérdésem meg az lenne, hogyan lehet egy szövegmezõ tartalmát autómatikusan törölni, ha belekattintok.
                    [align=right][snapback]116442[/snapback][/align]

                    keress egy lapot, ahol így van, és nézd meg a forrásában ^^

                    Hozzászólás: Saját linux disztribúció készítése #1998897
                    xcut
                    Felhasználó

                      🙂

                      Ez szép és jó…. de, hogy gondoljátok hogy képesek vagytok egy mûködö disztrót csinálni…. egyébként ezt csak témaindítónak mondtam…
                      [align=right][snapback]116174[/snapback][/align]

                      nem _annyira_ lehetetlen, csak nehéz, meg idõigényes… ^^

                      Hozzászólás: FreeSBIE-pen (oprendszer pendrivera) #2000391
                      xcut
                      Felhasználó

                        Ezzel kísérleteztem pár órát, de sajnos nem jött össze. Akárhogy csináltam, sehogyan sem akart bootilni a pendriveról… Mit értesz azalatt, hogy grub-ot jól konfigurálom?

                        Mondjuk sda a pendrive (128 MB), létrehozok 2 partíciót 50-50% alapon, elsõ part bootolhatóra kijelölve. mkfs.ext2 mindkét partícióra,

                        Az sda1-re megpróbálom feltenni a grub-ot, azt mondja, hogy ez nem egy bootilható eszköz. Pedig a BIOS szerint bootolható… Akkor most hogyan tovább?  :rolleyes:
                        Kb. 5x próbáltam már kernelt fordítani, de még sose sikerült. Pedig már szétolvastam az agyam. A bajom legfõképpen:
                        1, nem tudom, hogy milyen patch-ek kellenének. Nincs megodás, hogy megnézzem, hogy a disztrib milyen patcheket használ? Mert a vanilla kernel talán elindulna, de nem biztos, hogy mindent támogatna. Vagy valami egységes megoldás a patchek felkutatására?

                        2, van ezer olyan paramétere a confignak, amiról lövésem nincs. Most idézni nem tudok, de durva kérdések vannak. Hogy kell-e nekem pl. „rószaszínben pompázó processzor-architectura” nem mindig tudom eldönteni.  🙂  Szóval a bajok itt kezdõdnek…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,861-1,870 / 3,339