xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,871-1,880 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000855
    xcut
    Felhasználó

      nekem 80gb és két éve semmi baom így vele pedig volt párszor telepítve de ezt lkopogom. jah és full fat32  :blink:
      [align=right][snapback]116248[/snapback][/align]

      az egész 1 partíció volt? mert meglehetõsen érdekes… elvileg a fat32 az 32gb-ig stabil…
      mázlista ^^

      xcut
      Felhasználó

        egy csatát megnyertünk, de a háborúnak nincs vége…

        Hozzászólás: Idiota dalok #1980577
        xcut
        Felhasználó

          Hali!

          Kissé kapcsolódva az elõttem szólóhoz (b-man): nekem manapság egyetlen bajom van a dalokkal, meg a hozzá tartozó klippekkel. Egyrészt semmi „igazi” tartalommal nem bírnak, másrészt az eladhatóság miatt sok problémát vetnek fel, mert a leszbikusság nem bûn, bárki lehet az, ami akar, de egy videóklippben ezt mutogatni elég gáz. Tudva, hogy a fiatalok igen nagy százaléka nézi ezeket a klippeket. Felõlem lehet valaki homokos, csak ne neveljen senkit arra. Márpedig a média befolyásoló hatását ismerve/tudva, ki merem jelenteni, hogy a fiatalok példaképnek tekintik a médiában megjelenõ személyeket. A példa, vagy mintakövetés pedig, tény, hogy jellemzõ a fiatalokra. Ergo a fiatalok nagyrésze belenevelõdik a homoszexualitásba, mert az a „sikk”,”menõ”, meg „trendi”, stb…
          Egyébként meg, ha azokat a korhatáros köröket komolyan vennék, akkor már a reklámoknál is ki kéne tenni(ük)…
          Egyébként, ha már „gyöngyszemek”: BALATON nevû banda. Szöveg király, még a zene se rossz, de énekelni nem tudnak.
          Aztán: DAVID BYRNE. Fõleg korábbi albumok (David Byrne, Feelings). A szövege, meg a zenéje remek, csakhát eléggé vinnyog a hapsi. Bár én nagyon csípem a dalait, és az elõadásmódját is.
          [align=right][snapback]116278[/snapback][/align]

          a környezet befolyásolásáról:
          http://blog.tomcatpolo.hu 2005.02.01. bejegyzés:

          Hányszor olvastál te magad olyan könyvet, vagy néztél olyan filmet, melynek szereplõivel szinte tökéletesen azonosultál? Emlegetted-e valaha, például, a Star Wars szereplõit máshogy, mint Luke Skywalker, Darth Vader, Obi-van Kenobi? Furdalt-e valaha a kíváncsiság, hogy egy történet el nem varrt szála vajon hogyan folytatódott? Nem, még ha tudod is, hogy a filmvásznon futó jelenetek megrendezettek, a valóságban nincsenek sem lépegetõk, sem csillagrombolók, sem fénykardok. A szomszéd néni is éppen így beszél az aktuális szappanopera szereplõirõl: Rodriguez megcsalta Mariát, de Jacinto megtudta, és elmondta Domingonak, aki… Addikció, melybe valamilyen szinten mindannyian beleesünk: ki a brazil szappanoperába, ki a mozifilmbe, ki a történelmi könyvekbe, s ki a videójátékokba.

          Ha jól megnézed: ki miben él, olyanná válik õ maga is. Aki második világháborús filmeket néz, könyveket olvas, vonzódni kezd az akkori miliõhöz, mentalitáshoz, végül akár vissza is hozná azt a kort, és elfelejti, hogy azon már rég túllépett az emberiség. Aki a szappanoperák világában él, elsekélyesedik, kicsinyes intrikák embere lesz, akinek az a legfontosabb, hogy ki kit csal meg, ki mit pletykál. A Star Wars-rajongó titkon fénykardot akar, csak hogy legyen neki olyan, bár tudja, hogy sose lehet.

          Hozzászólás: Idiota dalok #1980564
          xcut
          Felhasználó
            Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000840
            xcut
            Felhasználó

              mi az ,hogy instabillá vált? ezt nemértem  😀  azért mert a zikszpé installere aszondja? hmmmm  B)
              [align=right][snapback]116137[/snapback][/align]

              talán csak annyi, h nem butult be róla rendesen az opre, meg megmagyarázhatatlanul fagyott, fájlok elvesztek, olvashatatlanná váltak, stb…

              Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000837
              xcut
              Felhasználó

                így akarom:
                15GB Win xp FAT32
                15GB UHU ext3
                50GB FAT32 a cuccoknak pl gammák …

                akkor ez így jó?

                jah és igen 80 Gb Maxtor Winyó
                [align=right][snapback]115966[/snapback][/align]

                hmm… nálam a fat32 már 40gb-nál instabillá vált; sokan 30-31gb-nál többet nem ajánlanak fat32-re…

                Hozzászólás: HTML probléma #2000879
                xcut
                Felhasználó

                  vagy a CSS-ben az oldal alapszineit/tulajdonságait újradefiniálod…
                  A{
                  }
                  A.hover{
                  }
                  pl…

                  Hozzászólás: KDE vagy GNOME #2000438
                  xcut
                  Felhasználó

                    Nem tudom, de gentoo alatt sem a swap-t írta tele, hanem a /var/tmp-t ahol a forgatás megy.
                    [align=right][snapback]115961[/snapback][/align]

                    -pipe-ot használsz? ^^

                    Hozzászólás: KDE vagy GNOME #2000436
                    xcut
                    Felhasználó

                      HA fluxbox-ot használsz akkor még kevesebb a „fogyasztás”
                      Nálam 256MB sdram 128MB swap.
                      Gnome alatt csipegeti a swap-t, kb 50%
                      Fluxbox alatt 0%, még nem tudtam olyan helyzetet teremteni, hogy használja.
                      [align=right][snapback]115958[/snapback][/align]

                      elég csak leforgatnod egy OOo-t, és meg fogja enni a swapod, az tuti ^^

                      Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000824
                      xcut
                      Felhasználó

                        Pszt!
                        Ezt a szót ebben a topikban tilos leírni!
                        [align=right][snapback]115784[/snapback][/align]

                        sumimasen

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,871-1,880 / 3,339