xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,881-1,890 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Milyen VGA-ra van kiélezve az UHU? #2000866
    xcut
    Felhasználó

      Levonható a tanulság: ilyen linuxot nem találsz.
      Windowst sem.

      Használj Sun vagy Mac gépet, akkor nem kell „driverek után kutakodi”.
      [align=right][snapback]115822[/snapback][/align]

      ha már sun…
      http://store.sun.com/CMTemplate/CEServlet?…&baseSelected=2
      igaz picit drága, dehát… ^.-

      Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990334
      xcut
      Felhasználó

        az angolban is…
        [align=right][snapback]115806[/snapback][/align]

        hát azért szvsz könnyebb megtanulni angolul írni, mint egy teljesen más írásjelrendszert (remélem jót írtam) megtanulni…
        bár a japán nyelvtan nagyon jó, logikus, mégis laza a szerkezete, legalább is ahogyan tanulom, ez jön le belõle… majdnem olyan jó, mint a magyar ^^

        Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000816
        xcut
        Felhasználó

          *ELVILEG* van rá lehetõség, gyakorlatilag 1000x könnyebb a grubot használni ^^

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948437
          xcut
          Felhasználó

            Nemá! Mé? Hányas lett? Nomeg hányadikas is vagy?
            [align=right][snapback]115630[/snapback][/align]

            2. gimis vagyok, és csak 3 5-ösöm lett, a többi 4-es…

            nekem is 404-et dob, nem tudok másik letöltési helyrõl… de a porn toolt (porn-get porn-cache porn-setup stb) azt le lehet szedni…

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948431
            xcut
            Felhasználó

              Nekem meg gUHU jön egy sörrel. Arra még emléxel? 😛
              Télleg gUHU! lfhu meetre gyüssz majd?

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948427
              xcut
              Felhasználó

                Próbálta már vki? xcut? Tesztelted már a „rendszert”? 😉
                [align=right][snapback]115613[/snapback][/align]

                jelenleg nem, mert annyira berágtam a gentoo-mra, h mkreiserfs lett a vége, debiant meg lusta vagyok telepíteni (meg nincs idõm), így most ideiglenesen winezek… meg kicsit sok lett a linuxból (majd’ fél éve minden szabadidõmet linux tanulásra fordítottam);

                de ki fogom próbálni ^^

                Hozzászólás: Live neve. #1987976
                xcut
                Felhasználó
                  Hozzászólás: PHP #1979706
                  xcut
                  Felhasználó

                    omfg… ^^
                    html manual rulez… ^^

                    meg a generált lap forrását nézve ki kellett volna buknia a hibának, meg html validiator rulez…
                    vagy csak beírod a gugliba, h „textarea” ^^

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948425
                    xcut
                    Felhasználó

                      (fõleg) debianosok örüljenek…

                      http://www.lesbian.mine.nu/ – Lesbian Linux ^^

                      Hozzászólás: XFree86-ról xorg-ra? #2000279
                      xcut
                      Felhasználó

                        A gentoo nak van config protection ja, nem irja felul a config fileokat, csak ha kezzel updateled.
                        Szal akarmit leranthatsz, a config file ok megmaradnak.
                        [align=right][snapback]115529[/snapback][/align]

                        én így update-elném:
                        `CONFIG_PROTECT=”” && emerge -uDav xorg-x11`

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,881-1,890 / 3,339