xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,901-1,910 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Half-Life 2 linux alatt?! #1990720
    xcut
    Felhasználó

      hmm… fura…
      bár nekem vmi baromi régi driverem volt win alatt, és most a legújabbat felrakva rengeteget gyorsult…

      Hozzászólás: IDE || SCSI || SATA #2000463
      xcut
      Felhasználó
        Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992097
        xcut
        Felhasználó

          Na mi van xcut féltékeny vagy ? 😀 😀
          [align=right][snapback]115313[/snapback][/align]

          éééééén? ^^
          „nem vagyok féltékeny típus, de ha valaki a közelébe megy a barátnõmnek, azt kinyírom” ^^

          Hozzászólás: KDE vagy GNOME #2000401
          xcut
          Felhasználó

            Hy!

            UHU 1.1.1 alatt csak is Gnome ot használj kde nem biztonságos(ez a fordított KDE re nem vonatkozik)szétcseszi a rendszert[saját tapasztalat]
            UHU 1.2rc1-3 nem vonatkozik mer azokba már KDE 3.3 van és megbízható…
            [align=right][snapback]115297[/snapback][/align]

            H

            Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992093
            xcut
            Felhasználó

              :))))))))))))))))))))))))))))))))
              irigykedek! :)))))))))))))
              [align=right][snapback]115311[/snapback][/align]

              cöcöcö… alexxa nem fiatal kicsit hozzád? ^^

              Hozzászólás: FreeSBIE-pen (oprendszer pendrivera) #2000389
              xcut
              Felhasználó

                GPRS kapcsolatom van, fél napomba telt ennek az img-nek a letöltése is. 180 MB-ot leszedni két nap lenne… Amúgy meg a pendrive 128 MB-os csak.

                Kösz, ez használhatónak tûnik. De vajon képes lesz-e bootolni majd?

                Sajnos kernelt fordítanom még sohasem sikerült, ezért ha lehet, ezt most inkább kihagynám…

                Jó kérdés… Igazából banális a válasz: az „

                Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992090
                xcut
                Felhasználó

                  Bizony ahogy cyberguy mondja, nekem is répa van a seggembe mint neki 😀
                  Hopp cyber átszerkeztette, már nincs répa 😀
                  [align=right][snapback]115306[/snapback][/align]

                  *mosolyog a háttérben, és inkább csendben marad…*

                  Hozzászólás: FreeSBIE-pen (oprendszer pendrivera) #2000386
                  xcut
                  Felhasználó

                    1.) az img ált raw image, azaz nyers képfájl, szal’ próbálhatod úgy, h `dd if=valami.img of=/dev/ahova_akarod_part`; max nem jön be ^^
                    és ha hozzáfordítanál a kernelhez egy freebsd filerendszert kezelõ modult? ^^
                    2.) de mi köze ennek az uhu-hoz? ^^ mármint nem esetleg a vegyes felvágottba illene? ^^

                    Hozzászólás: Most akkor ingyenes? #1998862
                    xcut
                    Felhasználó

                      ennél ingyenebb megoldást nem tudok: http://www.blackpanther.hu/modules/news/ar….php?storyid=35

                      itt a címet kell  megadni meg az irányítószámot, se http se ftp :))))))
                      [align=right][snapback]115188[/snapback][/align]

                      jó akció… teccik ^^

                      csak nem a bp akar lenni MO vezetõ disztrije? ^^
                      remélem kialakul egy kis verseny, és serkentõleg hat mind2 disztró fejlõdésére ^^

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1970069
                      xcut
                      Felhasználó

                        //off
                        nu, 2,5 ev utan elso onallo avatarom;
                        (tajekozatlanoknak: http://en.wikipedia.org/wiki/Penny_arcade – Div)
                        [align=right][snapback]115186[/snapback][/align]

                        „a fejlõdés megállíthatatlan…” ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,901-1,910 / 3,339