Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
xcut:
„a fight clubbot nem láttam még…”
wtf?„azért annyira nem akarok gyilkolászni, elég lenne önvédelmi célra ^^ [ha mondjuk legálisan lehetne hordani majdnem akármilyen önvédelmi fegyvert (asszem’ Texas-ban lehet), akkor folyamatosan katana-val mászkálnék… vagy esetleg ezzel)”
asszem egesz allamokban lehet, de mindegy, az egy masik vilag;
nem kell nagyon messzire szaladnod, imho ij nem szamit „eletet veszelyzeteto mittudomenmi”nek (biztos van vmi cool szakkifejezes erre); kicsit nagy, de hatasos; (az ijpuskaban mar nem vagyok biztos;)
sot, gazpisztollyal se nehez… hmmm, ez mar nem ide tartozik; minalunk demokracia van(!), az ha petardaval szet* vkinek a szemet, az nem bun, csak szabad szabadsag jog gyakorlasa…„nekem nem korrepetálás kellene, hanem egy kis szorgalom ^^”
akkor hajra, kezdj az lenni; csak akarni kell (kene);„bár én japánt szeretnék tanulni, német helyett; csak a suliban nincs lehetõség rá -.-„
ja, ha elterjedne vegre hogy a sumerek, keltak es busmanok mellett veluk is iras es kiejtesbeli osrokonsagban allunk, akkor tuti vmelyik szakkepzet oktatasi miniszter (tenyleg, a mostani gazdasagi teruleten vegzett; fel se tunik az emberenk; a dehogy…) bevezetne;
[align=right][snapback]115179[/snapback][/align]huh…? a katana annyira nem életveszélyes, hogy egy suhintással le lehet vele csapni valaki fejét (mert ugyebár az eredeti katana a legnemesebb acélból készül, és megfelelõ kezekben nagyon halálos tud lenni… aztán vmi barom feltalálta a lõfegyvereket -.-)
majd igyekszek, vagy ilyesmi… ^^
hmm… a nyelvrokonság nem is akkora butaság, elvégre vannak közös nyelvtani dolgok… bár melyik másik nyelvvel nincs? ^^
az ilyen átméretezések legtöbbször teljes/részleges adatvesztéssel járnak…
azt ajánlom, h írj ki mindent, vaaagy elkéred a haver winyáját, és fájlba rátükrözöd a szükséges part-okat…Még 1 kérdés de nem ide kéne írnom (bocs): hol találom meg a még fel nem mountolt meghajtóim/partícióim listáját. Ez kellene mert enélkül nem tudom mountolni a wines partícióimat.
[align=right][snapback]115091[/snapback][/align]/dev/hdaN ahol az N egy szám, a part száma…
illetve pl cfdisk-kel megnézheted…nem, nem, nem.
portált nem úgy kell üzemeltetni, h „akarokegyportált”, hanem elõször is kitalálsz egy relatíve egyedi témakört, és arra alapozod a portálod…
hidd el, _rengetegen_ (köztük én is) belebuktak a nem egyedi, illetve a „senkitsemérdekel” kategóriájú lapokba;csak segítségképpen mondom; illetve ne olyanokkal akarj „versenyezni”, akikkel nem célszerû / „esélytelen”. a látogatókért meg kell küzdeni;
Akkor én kilógok a sorból, ugyanis én nem leszek tanár 😀
Már csak azért sem, mert félnék, hogy olyan osztályt kapok, mint amilyen a mienk. Sztem a tanárunk fél év múlva szanatóriumban végzi a sok kötekvõ ember miatt…
[align=right][snapback]115044[/snapback][/align]én se leszek tanár vszeg, azért, mert nincs hozzá türelmem…
Sziasztok!
MIvel a gentoo erõsen preferálja az xorg-ot, frissítéskor az X11 helyett ezt ajánlja. Eddig nem mertem frissíteni, mert félek, hogy az eddigi X-es beállításokat „elfelejti”.
Simán frissíthetem, nem bántja az eddigi beállításaimat?Sehogysem sikerül beállítanom a netemet wireless routerrel és pci -os wireless kártyával (Belkin 11g ) Csinált már vki ilyet?
[align=right][snapback]114937[/snapback][/align]biztosan…
Ne idegesítsetek! 🙂
Reiserfs-re raktam a slackit . 😀
Hiba volt szerintetek?
[align=right][snapback]114934[/snapback][/align]ha nincs vele bajod, akkor nem ^^
Szerintem nem a reiserfs-el van a baj hanem azzal hogy az userek nincsenek tisztában azzal hogy a gépükbe szerelt eszközöknek arányban kell lennie a tápegység teljesítményével…
magyarul a legtöbb 300Wra titulált táp olyan 250-270W környékén döglõdni kezd ezáltal a legelsõ hardvernél a merevlemeznél jelentkezik a gond ami késõbb maradandó károsodást okoz.
az alacson tápfeszültség egyik jele a kernel által küldött hdx SEEK error üszenet, vagy a gyakori fájlrendszer összeesés….
erre szoktam javasolni azt hogy mindenki ahhoz nyúljon amihez ért, a sebész mûtsön, a pék süssön, a gyerek iskolába menjen.. stb 😉
[align=right][snapback]114516[/snapback][/align]OFF: nekem is volt ilyen tápos problémám, csak nekem drasztikusan lassult a gépem, mivel mindenhol határérték alatt voltak a feszültségek ^^
ON: a reiserfs-sel nekem eddig nem voltak bajaim, de ha a kollégának igen, akkor ajánlom az ext3-at;
Csak még egy kérdés…
Mi a véleményetek errõl a lap ról??? (klikk a bannerre)„Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: e107table in /mnt/ultraweb/b/ba/baru/e107_handlers/message_handler.php on line 27”
lehetne kicsit designolni, bár a tartalma kevés ^^
[ezt most poénnak szánom] -
SzerzőBejegyzés
