xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,911-1,920 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990327
    xcut
    Felhasználó

      xcut:
      „a fight clubbot nem láttam még…”
      wtf?

      „azért annyira nem akarok gyilkolászni, elég lenne önvédelmi célra ^^ [ha mondjuk legálisan lehetne hordani majdnem akármilyen önvédelmi fegyvert (asszem’ Texas-ban lehet), akkor folyamatosan katana-val mászkálnék… vagy esetleg ezzel)”
      asszem egesz allamokban lehet, de mindegy, az egy masik vilag;
      nem kell nagyon messzire szaladnod, imho ij nem szamit „eletet veszelyzeteto mittudomenmi”nek (biztos van vmi cool szakkifejezes erre); kicsit nagy, de hatasos; (az ijpuskaban mar nem vagyok biztos;)
      sot, gazpisztollyal se nehez… hmmm, ez mar nem ide tartozik; minalunk demokracia van(!), az ha petardaval szet* vkinek a szemet, az nem bun, csak szabad szabadsag jog gyakorlasa…

      „nekem nem korrepetálás kellene, hanem egy kis szorgalom ^^”
      akkor hajra, kezdj az lenni; csak akarni kell (kene);

      „bár én japánt szeretnék tanulni, német helyett; csak a suliban nincs lehetõség rá -.-„
      ja, ha elterjedne vegre hogy a sumerek, keltak es busmanok mellett veluk is iras es kiejtesbeli osrokonsagban allunk, akkor tuti vmelyik szakkepzet oktatasi miniszter (tenyleg, a mostani gazdasagi teruleten vegzett; fel se tunik az emberenk; a dehogy…) bevezetne;
      [align=right][snapback]115179[/snapback][/align]

      huh…? a katana annyira nem életveszélyes, hogy egy suhintással le lehet vele csapni valaki fejét (mert ugyebár az eredeti katana a legnemesebb acélból készül, és megfelelõ kezekben nagyon halálos tud lenni… aztán vmi barom feltalálta a lõfegyvereket -.-)

      majd igyekszek, vagy ilyesmi… ^^

      hmm… a nyelvrokonság nem is akkora butaság, elvégre vannak közös nyelvtani dolgok… bár melyik másik nyelvvel nincs? ^^

      Hozzászólás: Partíciók átszervezése ésszerüen #2000342
      xcut
      Felhasználó

        az ilyen átméretezések legtöbbször teljes/részleges adatvesztéssel járnak…
        azt ajánlom, h írj ki mindent, vaaagy elkéred a haver winyáját, és fájlba rátükrözöd a szükséges part-okat…

        Hozzászólás: CD/DVD emulator for Linux #1994375
        xcut
        Felhasználó

          Még 1 kérdés de nem ide kéne írnom (bocs): hol találom meg a még fel nem mountolt meghajtóim/partícióim listáját. Ez kellene mert enélkül nem tudom mountolni a wines partícióimat.
          [align=right][snapback]115091[/snapback][/align]

          /dev/hdaN ahol az N egy szám, a part száma…
          illetve pl cfdisk-kel megnézheted…

          Hozzászólás: Kéne egy új lap #2000202
          xcut
          Felhasználó

            nem, nem, nem.
            portált nem úgy kell üzemeltetni, h „akarokegyportált”, hanem elõször is kitalálsz egy relatíve egyedi témakört, és arra alapozod a portálod…
            hidd el, _rengetegen_ (köztük én is) belebuktak a nem egyedi, illetve a „senkitsemérdekel” kategóriájú lapokba;

            csak segítségképpen mondom; illetve ne olyanokkal akarj „versenyezni”, akikkel nem célszerû / „esélytelen”. a látogatókért meg kell küzdeni;

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1970062
            xcut
            Felhasználó

              Akkor én kilógok a sorból, ugyanis én nem leszek tanár 😀
              Már csak azért sem, mert félnék, hogy olyan osztályt kapok, mint amilyen a mienk. Sztem a tanárunk fél év múlva szanatóriumban végzi a sok kötekvõ ember miatt…
              [align=right][snapback]115044[/snapback][/align]

              én se leszek tanár vszeg, azért, mert nincs hozzá türelmem…

              Hozzászólás: XFree86-ról xorg-ra? #2000270
              xcut
              Felhasználó

                Sziasztok!

                MIvel a gentoo erõsen preferálja az xorg-ot, frissítéskor az X11 helyett ezt ajánlja. Eddig nem mertem frissíteni, mert félek, hogy az eddigi X-es beállításokat „elfelejti”.
                Simán frissíthetem, nem bántja az eddigi beállításaimat?

                Hozzászólás: SUSE & Wireless? #2000219
                xcut
                Felhasználó

                  Sehogysem sikerül beállítanom a netemet  wireless routerrel és pci -os wireless kártyával (Belkin 11g )  Csinált már vki  ilyet?
                  [align=right][snapback]114937[/snapback][/align]

                  biztosan…

                  http://esr.fsf.hu/smart-questions_hu.html

                  Hozzászólás: ReiserFS megdöglik #1999609
                  xcut
                  Felhasználó

                    Ne idegesítsetek! 🙂
                    Reiserfs-re raktam a slackit . 😀
                    Hiba volt szerintetek?
                    [align=right][snapback]114934[/snapback][/align]

                    ha nincs vele bajod, akkor nem ^^

                    Hozzászólás: ReiserFS megdöglik #1999607
                    xcut
                    Felhasználó

                      Szerintem nem a reiserfs-el van a baj hanem azzal hogy az userek nincsenek tisztában azzal hogy a gépükbe szerelt eszközöknek arányban kell lennie a tápegység teljesítményével…

                      magyarul a legtöbb 300Wra titulált táp olyan 250-270W környékén döglõdni kezd ezáltal a legelsõ hardvernél a merevlemeznél jelentkezik a gond ami késõbb maradandó károsodást okoz.

                      az alacson tápfeszültség egyik jele a kernel által küldött hdx SEEK error üszenet, vagy a gyakori fájlrendszer összeesés….

                      erre szoktam javasolni azt hogy mindenki ahhoz nyúljon amihez ért, a sebész mûtsön, a pék süssön, a gyerek iskolába menjen.. stb 😉
                      [align=right][snapback]114516[/snapback][/align]

                      OFF: nekem is volt ilyen tápos problémám, csak nekem drasztikusan lassult a gépem, mivel mindenhol határérték alatt voltak a feszültségek ^^

                      ON: a reiserfs-sel nekem eddig nem voltak bajaim, de ha a kollégának igen, akkor ajánlom az ext3-at;

                      Hozzászólás: Kéne egy új lap #2000198
                      xcut
                      Felhasználó

                        Csak még egy kérdés…
                        Mi a véleményetek errõl a lap ról??? (klikk a bannerre)

                        banner.gif
                        [align=right][snapback]114893[/snapback][/align]

                        „Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: e107table in /mnt/ultraweb/b/ba/baru/e107_handlers/message_handler.php on line 27”
                        lehetne kicsit designolni, bár a tartalma kevés ^^
                        [ezt most poénnak szánom]

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,911-1,920 / 3,339