Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
xcut:
„azért nem megy, mert feldühít, h olyanra fordítom az idõmet, amit nem szeretek… tudom, ez a filozófia nem egészen ebbe a társadalomba illik, dehát evvan;”
ja, szemet tarsadalom; fight club? 😉„legszivesebben fognék egy kardot (katana ofkoz), meg egy éjfekete paripát, és útrakelnék, csak sajna jelen körülmények között ez nem kivitelezhetõ -.-„
alakul a dolog: szuletett gyilkosok? 😉gergo:
„mondd azt, hogy korepetalasra mesz…”
xcut:
„angol, német, biosz…”
jo, majd en korrepetallak: kb. 4 / 3 / 4 voltam ezekbol; (magyarazom: borzalamas a kiejtesem / 200+ szabalytalan fn, ige, mn, stb van / nem tudtam a beka keresztcsontjat, vagy mit, azt egy eletre beragott a tanarneni);tok vicc, most hogy kiegeszito szakon tanarira jarok, tudom, hogy mindezt („osztonzes”, gondolom ertitek mire gondolok) csak _ertem_ tettek; cool, azert szolhattak volna nekem is…
[align=right][snapback]114910[/snapback][/align]a fight clubbot nem láttam még…
azért annyira nem akarok gyilkolászni, elég lenne önvédelmi célra ^^ [ha mondjuk legálisan lehetne hordani majdnem akármilyen önvédelmi fegyvert (asszem’ Texas-ban lehet), akkor folyamatosan katana-val mászkálnék… vagy esetleg ezzel)
nekem nem korrepetálás kellene, hanem egy kis szorgalom ^^
bár én japánt szeretnék tanulni, német helyett; csak a suliban nincs lehetõség rá -.-2.6.1-rc-1 van portage-ból
[align=right][snapback]114811[/snapback][/align]szvsz inkább töröld le, tölts le egyet (hivatalos honlap), és azt használd…
Mambo, php-nuke, e107, drupal, stb…..
[align=right][snapback]114872[/snapback][/align]… helyett Xaraya; minden szempontból a messze legjobb OSS CMS; fõleg technológiailag übereli a *nuke-ot…
Mindenkinek virágos az avatarja ? Már teljesen bekeveredek. 😀
[align=right][snapback]114843[/snapback][/align]nekem pl nem ^^
Aha, tehát tudják, hogy többre is képes vagy.
Kegyetlen szülõk…
De ennek mi köze egy linuxfórumos találkozóhoz? 😮
[align=right][snapback]114805[/snapback][/align]annyi, h a bizihez volt kötve;
3 db,de melyik tárgyból?
imho nem sokat szamit a disztro, mivel egy zart forrasu programot a legjobb kompatibilitasra forditjak (2.95 gcc, legfeljebb mmx, 2.2 glibc, linuxthreads, stb.) es igy nem tudja kihasznalni a rendszered extrait;
[align=right][snapback]114483[/snapback][/align]éppen ezért akarok felhagyni a gentoo-val, és debiant használni;
de ettõl független kell, h oka legyen ennek az alacsony sebességnek;
ehh… szívás 1000-rel, csak 3db 5-ösöm lett, a többi 4-es, nem mehetek T.T
Mi az, hogy eléggé?
Nem tudod, mit tudsz?
A tudásodat osztályozzák, vagy valami lottósorsoláson vettél részt?
( -
SzerzőBejegyzés