xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,921-1,930 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990325
    xcut
    Felhasználó

      xcut:
      „azért nem megy, mert feldühít, h olyanra fordítom az idõmet, amit nem szeretek… tudom, ez a filozófia nem egészen ebbe a társadalomba illik, dehát evvan;”
      ja, szemet tarsadalom; fight club? 😉

      „legszivesebben fognék egy kardot (katana ofkoz), meg egy éjfekete paripát, és útrakelnék, csak sajna jelen körülmények között ez nem kivitelezhetõ -.-„
      alakul a dolog: szuletett gyilkosok? 😉

      gergo:
      „mondd azt, hogy korepetalasra mesz…”
      xcut:
      „angol, német, biosz…”
      jo, majd en korrepetallak: kb. 4 / 3 / 4 voltam ezekbol; (magyarazom: borzalamas a kiejtesem / 200+ szabalytalan fn, ige, mn, stb van / nem tudtam a beka keresztcsontjat, vagy mit, azt egy eletre beragott a tanarneni);

      tok vicc, most hogy kiegeszito szakon tanarira jarok, tudom, hogy mindezt („osztonzes”, gondolom ertitek mire gondolok) csak _ertem_ tettek; cool, azert szolhattak volna nekem is…
      [align=right][snapback]114910[/snapback][/align]

      a fight clubbot nem láttam még…

      azért annyira nem akarok gyilkolászni, elég lenne önvédelmi célra ^^ [ha mondjuk legálisan lehetne hordani majdnem akármilyen önvédelmi fegyvert (asszem’ Texas-ban lehet), akkor folyamatosan katana-val mászkálnék… vagy esetleg ezzel)

      nekem nem korrepetálás kellene, hanem egy kis szorgalom ^^
      bár én japánt szeretnék tanulni, német helyett; csak a suliban nincs lehetõség rá -.-

      Hozzászólás: MySQL és phpmyadmin #1999760
      xcut
      Felhasználó

        2.6.1-rc-1 van portage-ból
        [align=right][snapback]114811[/snapback][/align]

        szvsz inkább töröld le, tölts le egyet (hivatalos honlap), és azt használd…

        Hozzászólás: Kéne egy új lap #2000196
        xcut
        Felhasználó

          Mambo, php-nuke, e107, drupal, stb…..
          [align=right][snapback]114872[/snapback][/align]

          … helyett Xaraya; minden szempontból a messze legjobb OSS CMS; fõleg technológiailag übereli a *nuke-ot…

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1970043
          xcut
          Felhasználó

            Mindenkinek virágos az avatarja ? Már teljesen bekeveredek. 😀
            [align=right][snapback]114843[/snapback][/align]

            nekem pl nem ^^

            Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990323
            xcut
            Felhasználó

              Aha, tehát tudják, hogy többre is képes vagy.
              Kegyetlen szülõk…
              De ennek mi köze egy linuxfórumos találkozóhoz?  😮
              [align=right][snapback]114805[/snapback][/align]

              annyi, h a bizihez volt kötve;

              Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990322
              xcut
              Felhasználó

                3 db,de melyik tárgyból?

                Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995032
                xcut
                Felhasználó

                  imho nem sokat szamit a disztro, mivel egy zart forrasu programot a legjobb kompatibilitasra forditjak (2.95 gcc, legfeljebb mmx, 2.2 glibc, linuxthreads, stb.) es igy nem tudja kihasznalni a rendszered extrait;
                  [align=right][snapback]114483[/snapback][/align]

                  éppen ezért akarok felhagyni a gentoo-val, és debiant használni;

                  de ettõl független kell, h oka legyen ennek az alacsony sebességnek;

                  Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990316
                  xcut
                  Felhasználó

                    ehh… szívás 1000-rel, csak 3db 5-ösöm lett, a többi 4-es, nem mehetek T.T

                    Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990301
                    xcut
                    Felhasználó

                      Mi az, hogy eléggé?

                      Nem tudod, mit tudsz?
                      A tudásodat osztályozzák, vagy valami lottósorsoláson vettél részt?
                      (

                      Hozzászólás: Vírusirtó? #1999870
                      xcut
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,921-1,930 / 3,339