Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hmm… és nincs olyan bsplayer-szerû egy-gombot-megnyomok-és-shotol megoldás?
holnap kapom meg a félévim, és ha nem lesz eléggé jó, akkor van egy olyan megérzésem, h nem kell nagyon forummeetre mennem…
A Kaffeine Xine based videólejátszó, és az XviD-rõl még nem is hallott! 🙂
[align=right][snapback]114368[/snapback][/align]hmm… nálam a xine visz mindent… még egzotikusabb formátumokat is (ogm, mkv);
de végülis az mplayer is jó, csak említettem a xine-t;
[az viszont egy másik dolog, h csak egy plugin hiányzik; meg, h a süsü cuccai néha eléggé „kiheréltek”, ld pl mplayer]Hm meg mivan akor ha nem sport kocsit akar faragni magának hanem teher vonatot. 🙂
Elõször tisztázod saját magadal mit szeretnél, mire akarod használni a számitógépedet és az után felderíted mi van benne. lspci, lsusb, és hasonló utasitásokal aztán mikor minden kész akor meg keresed mihez mi lyen modul kel és azt teszed bele.
Olyan mint amikor modellezõ szakkörön építesz magadnak egy távírányítos repûlöt. Ha szépen ki is fested akkor az a deszktop szépség verseny, ha gyorsra teszed akor az a sportkocsi, ha pedig mindenre akor az a terepjáró sportositot kivitelben kétéltûként.
[align=right][snapback]114376[/snapback][/align]aztán meg olyan is elõfordulhat, h az ember sportkocsit szeretne, és helyette valami egészen mást kap -.- [ez olyan csúnya nézés akarna lenni, csak azoknak mondom, akik nem vágják annyira a mangasmiley-kat]
_szvsz_ a xine jobb, mint az mplayer;
nekem legalább is jobban bevált;próbáld ki a xine-t is! ^^
Ahha
Majd megnézgetem, mit és hogyan. Bár ez egyenlõre télleg bonyolultnak tûnik. A kernelfordítás egy ilyen wizardszerûségen visz végig vagy pedig mindent magamnak kell megcsinálnom utasításokkal meg szerkesztgetéssel? Bár gondolom ez utóbbi a jellemzõ..
[align=right][snapback]114327[/snapback][/align]ez nem az ablakok közé zárt „álomvilág”, ahol varázslók megcsinálnak helyetted mindent ^^
[bocs, most ilyen hangulatom van]
Na ne kezdõdjön el megint egy vita, melynek soha nem lesz vége. Már unom.
[align=right][snapback]114231[/snapback][/align]mirõl lenne vita? ^^
tényleg, van itt a lányok közül animefan? esetleg inuyasha fan? ^^
szvsz nem teljesen kivitelezhetetlen, csak majdnem ^^
eléggé okos csomagkezelõnek kell lennie, meg pl addig ok, h egy rpm-nek v egy deb-nek esetleg egy ebuildnek rendezi a függõségeit, de egy tgz-vel mit tud kezdeni? ^^
rengeteg galiba merülhet fel, ha vki belevágna eleinte egy baromi nagy bughalmaz lenne az egész szvsz;
forrásból való fordítás: szvsz arra az ebuild az egyik legjobb megoldás, ha egyszerûségre törekszünk;Hát… Végül is egy teázóba megyünk… 🙂
[align=right][snapback]114030[/snapback][/align]a tea az jó ^^
ma is jövök haza, és kb 1 litert ittam meg ^^most eztet kapom a phpmyadminból:
Code:Fatal error: mcrypt_decrypt(): Mcrypt initialisation failed in /var/www/localhost/htdocs/phpmyadmin/libraries/mcrypt.lib.php on line 90felemergeltem az mcryptet, de úccse megy
Igen, így már sikerült megcsinálnom, de azért engem mégiscsak érdekelne az a phpmyadmin 🙂köszi a gyors választ
[align=right][snapback]114013[/snapback][/align]hmm… milyen phpmyadminod van neked? ^^
nekem nem kért ilyesmit;
csak felraktam, beállítottam, h cookie kelljen neki, meg beírtami vmi zagyvaságot a blowsfish jelszóhoz a configban, és már ment is, mint atom; -
SzerzőBejegyzés