xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,931-1,940 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Képlopás #1999777
    xcut
    Felhasználó

      hmm… és nincs olyan bsplayer-szerû egy-gombot-megnyomok-és-shotol megoldás?

      Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990299
      xcut
      Felhasználó

        holnap kapom meg a félévim, és ha nem lesz eléggé jó, akkor van egy olyan megérzésem, h nem kell nagyon forummeetre mennem…

        Hozzászólás: XviD és a többi… #1999917
        xcut
        Felhasználó

          A Kaffeine Xine based videólejátszó, és az XviD-rõl még nem is hallott! 🙂
          [align=right][snapback]114368[/snapback][/align]

          hmm… nálam a xine visz mindent… még egzotikusabb formátumokat is (ogm, mkv);
          de végülis az mplayer is jó, csak említettem a xine-t;
          [az viszont egy másik dolog, h csak egy plugin hiányzik; meg, h a süsü cuccai néha eléggé „kiheréltek”, ld pl mplayer]

          Hozzászólás: Saját linux disztribúció készítése #1998895
          xcut
          Felhasználó

            Hm meg mivan akor ha nem sport kocsit akar faragni magának hanem teher vonatot. 🙂
            Elõször tisztázod saját magadal mit szeretnél, mire akarod használni a számitógépedet és az után felderíted mi van benne. lspci, lsusb, és hasonló utasitásokal aztán mikor minden kész akor meg keresed mihez mi lyen modul kel és azt teszed bele.
            Olyan mint amikor modellezõ szakkörön építesz magadnak egy távírányítos repûlöt. Ha szépen ki is fested akkor az a deszktop szépség verseny, ha gyorsra teszed akor az a sportkocsi, ha pedig mindenre akor az a terepjáró sportositot kivitelben kétéltûként.
            [align=right][snapback]114376[/snapback][/align]

            aztán meg olyan is elõfordulhat, h az ember sportkocsit szeretne, és helyette valami egészen mást kap -.- [ez olyan csúnya nézés akarna lenni, csak azoknak mondom, akik nem vágják annyira a mangasmiley-kat]

            Hozzászólás: XviD és a többi… #1999906
            xcut
            Felhasználó

              _szvsz_ a xine jobb, mint az mplayer;
              nekem legalább is jobban bevált;

              próbáld ki a xine-t is! ^^

              Hozzászólás: Saját linux disztribúció készítése #1998892
              xcut
              Felhasználó

                Ahha

                Majd megnézgetem, mit és hogyan. Bár ez egyenlõre télleg bonyolultnak tûnik. A kernelfordítás egy ilyen wizardszerûségen visz végig vagy pedig mindent magamnak kell megcsinálnom utasításokkal meg szerkesztgetéssel? Bár gondolom ez utóbbi a jellemzõ..
                [align=right][snapback]114327[/snapback][/align]

                ez nem az ablakok közé zárt „álomvilág”, ahol varázslók megcsinálnak helyetted mindent ^^

                [bocs, most ilyen hangulatom van]

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969995
                xcut
                Felhasználó

                  Na ne kezdõdjön el megint egy vita, melynek soha nem lesz vége. Már unom.
                  [align=right][snapback]114231[/snapback][/align]

                  mirõl lenne vita? ^^

                  tényleg, van itt a lányok közül animefan? esetleg inuyasha fan? ^^

                  Hozzászólás: multipackage :) #1999821
                  xcut
                  Felhasználó

                    szvsz nem teljesen kivitelezhetetlen, csak majdnem ^^
                    eléggé okos csomagkezelõnek kell lennie, meg pl addig ok, h egy rpm-nek v egy deb-nek esetleg egy ebuildnek rendezi a függõségeit, de egy tgz-vel mit tud kezdeni? ^^
                    rengeteg galiba merülhet fel, ha vki belevágna eleinte egy baromi nagy bughalmaz lenne az egész szvsz;
                    forrásból való fordítás: szvsz arra az ebuild az egyik legjobb megoldás, ha egyszerûségre törekszünk;

                    Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990273
                    xcut
                    Felhasználó

                      Hát… Végül is egy teázóba megyünk… 🙂
                      [align=right][snapback]114030[/snapback][/align]

                      a tea az jó ^^
                      ma is jövök haza, és kb 1 litert ittam meg ^^

                      Hozzászólás: MySQL és phpmyadmin #1999758
                      xcut
                      Felhasználó

                        most eztet kapom a phpmyadminból:

                        Code:
                        Fatal error: mcrypt_decrypt(): Mcrypt initialisation failed in /var/www/localhost/htdocs/phpmyadmin/libraries/mcrypt.lib.php on line 90

                        felemergeltem az mcryptet, de úccse megy
                        Igen, így már sikerült megcsinálnom, de azért engem mégiscsak érdekelne az a phpmyadmin 🙂

                        köszi a gyors választ
                        [align=right][snapback]114013[/snapback][/align]

                        hmm… milyen phpmyadminod van neked? ^^
                        nekem nem kért ilyesmit;
                        csak felraktam, beállítottam, h cookie kelljen neki, meg beírtami vmi zagyvaságot a blowsfish jelszóhoz a configban, és már ment is, mint atom;

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,931-1,940 / 3,339