xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,061-2,070 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1922609
    xcut
    Felhasználó

      eszembe jutott egy régi vicc; talán vannak akik nem ismerik:
      „A telefonszex jó dolog. Múltkor is felhívtam egy lányt, megkérdezi mi van rajtam, elmondom. Mondja, hogy vessem le, hát levetem. Kezd izgató dolgokat suttogni, éppen belemelegedek, erre meg valami vadállat elkezd dörömbölni a telefonfülke ajtaján…”

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948308
      xcut
      Felhasználó

        X.X
        ez ütött ^^

        Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994170
        xcut
        Felhasználó

          Ok , de a többi prg-vel mi lesz ,arra nem tudtok semmit mondani ? emerge mindegyik ?
          [align=right][snapback]109427[/snapback][/align]

          ha lefutott az emerge system, akkor nem árt egy emerge world; aztán pl emerge gnome vagy emerge kde, az felrak egy csomó cuccost;

          Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994168
          xcut
          Felhasználó

            Felrepült az xorg és nam láttam hibát sem. Van valami prg. amivel a config file-t be tudom löni ,vagy vesézzem ki a config examlpe-t ? Az már megnéztem ,hogy úgyanúgy az etc/X11 -be tesz ,mint az xfree.
            Ha ez megvan , akkor hogyan tovább ? Ezt már kérdeztem ,de még nem kaptam választ ,a doksi meg már nem írja. Amiket fel akarok tenni prg-ket  -gnome-gimp-stb-  azokat mind emergével fel tudom pakolni ?
            [align=right][snapback]109389[/snapback][/align]

            1.) fel tudod használni az uhu alatti configfájlodat (ne copy-paste, hanem az abban lévõ adatok _nagyon_ hasznosak tudnak lenni)
            2.) xconfig vagy vmi ilyesmi progi van

            Hozzászólás: Remote Desktop #1995505
            xcut
            Felhasználó

              http://www.ipchicken.com/
              az itt lévõ infókat használod;
              ha a proxy ip-jét írja ki, akkor nem tudom, h mit kellene csinálni, ha a routerét, akkor meg ott csinálsz egy portforwarding-ot, és kész;

              xcut
              Felhasználó

                „Egy rendszer mind felett, egy rendszer kegyetlen. Az ablakok a sötétbe zárnak

                😉  😛  😀
                [align=right][snapback]109319[/snapback][/align]

                nekem nem vált be a windows, és a felépítése se jön be túlzottan.

                de inkább azt az energiát, amit arra fordítanék, h résztvegyek a lin-win flame-ben, inkább a linuxos ismereteim elmélyítésére használom ^^

                (most is van egy h*lyegyerek, aki azt hiszi, h biztonságos rendszert tud csinálni, mert sikerült felgyömöszölnie egy freebsd-t vmware-re; inkább már nem is foglalkozok vele ^^)

                xcut
                Felhasználó

                  Persze. Pont itt, pont most.
                  Ki itt a windózmániás?
                  Az aki felemeli a szavát, mert hülye demagóg dumákkal szidják a másik rendszert? Nem tudom miért olyan nehéz felfogni, hogy egy linuxos közösségnek nem azzal kell foglalkozni hogy az MS termékét szidja.
                  [align=right][snapback]109314[/snapback][/align]

                  akkor igyekszek lerakni a pontot a topic végére:

                  K: Muszáj utálnom a Microsoftot?
                  V: Nem, nem muszáj. Nem azért, mert nem érdemli meg, de léteztek hacker közösségek a Microsoft elõtt, és lesznek még akkor is, amikor a Microsoft már régen történelem lesz. A Microsoft utálata helyett szeresd inkább a saját erõdet.

                  Hozzászólás: Gentoo-n nincs net #1995449
                  xcut
                  Felhasználó

                    milyen hálókarid van pontosan, és annak a drivere be van-e fordítva?

                    Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995015
                    xcut
                    Felhasználó

                      szórj fel egy debiant a test rendszered helyére, ha nem tetszik szedd le. 3,5 óra alatt van egy rendszered, ha van adsl… (netinstallal legalábbis.)
                      [align=right][snapback]109245[/snapback][/align]

                      5gb van a windowsnak, ami csak kell, merthát kell, bár igaz nem nyúlok hozzá már jó ideje;
                      5gb van az uhu-nak, mert ha mondjuk valami nagyon elb*szódik, akkor kellhet
                      29gb volt a dokumentumok, csak mivel nem akartam szétpartícionálni a winyát, ezért erre jött a gentoo
                      0,5gb swap

                      csakhogy ezek kb úgy néznek ki, h
                      hda1 windows
                      hda5 gentoo
                      hda6 swap
                      hda7 uhu

                      macerás lenne bolygatni a dolgokat;
                      megvárom az új winyám, addig meg vmware rulz, arra megy a debian;

                      Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995013
                      xcut
                      Felhasználó

                        jo, van össsz 1gb szabad hely a hda-n (40gb kib*szott kevés), szoval nem nagyon tudok csippenteni;
                        bár lehet megvárom az új winyám; mondjuk azt úgyis tele akarom pakolni mindenféle rendszerrel ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,061-2,070 / 3,339