xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,111-2,120 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nem elég gyors a programok indulása #1992878
    xcut
    Felhasználó

      az ooo tudna gyorsabb is lenni szvsz, mert ha -O6-tal fordítják, az már eléggé gyorsít a dolgon; az mondjuk igaz, hogy úgy meg napokba telik a telepítés;

      Hozzászólás: Idiota dalok #1980556
      xcut
      Felhasználó

        van itt egy szám: http://xcut.uw.hu/anyad.zip
        meg itt még pár: http://sztupy.hu/tolerans.php

        ezekbe az a poén, h van olyan, aki megcsinálta; bár már pár a szánalmas kategóriába tartozik;
        eléggé beleillenek a topiccímbe ^^

        Disclaimer: ezek a számok nem pontosan a magyar irodalmi nyelven íródtak, és hangzanak el. Ha valaki nem kíván „csúnya” szavakkal tûzdelt szöveget hallani, abban az esetben NE T

        xcut
        Felhasználó

          emléxek, h anno (olyan 2 éve) mi volt a reakcióm a linuxos gépekre: „a linux az jó, csak nehéz”
          én azon az állásponton vagyok, hogy ne rakjanak fel oprendszert a gépre. a júzer vegyen csak mellé xp-t, vagy amit akar.

          Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990151
          xcut
          Felhasználó

            szerintem a péntek délután nem jó, mert
            a.) nekem 2-3 óra az út. pénteken meg suliba kell menni
            b.) akkor szinte csak odaérek, és mehetek is haza

            szerintem legyen egy szombat.

            Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994120
            xcut
            Felhasználó

              nekem kb 1 hét alatt fordult le a rendszer úgy az általam használt progikkal együtt (kde, szerverek, stb);
              2GHz-es cerkám van 256MB rammal;

              Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991905
              xcut
              Felhasználó

                Azaz nevetséges de lehetséges.
                blabla
                [align=right][snapback]107586[/snapback][/align]

                ha tudsz jobbat, akkor ne kímélj, mondd…
                amit már kitárgyaltunk:
                1.) független zsûri, mert azért lenne szidva, h részrehajló
                2.) anonymous szavazás, mert akkor az számít, h kinek több a klikkelgetõs haverja

                Hozzászólás: linux audio egyszerre több programnak #1994354
                xcut
                Felhasználó

                  esd
                  bár elv az alsa is képes ilyesmire

                  Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994064
                  xcut
                  Felhasználó

                    Kösz a segitségeket.
                    Most is elakadtam. Eljutottam a emerge rsync-hez ,de nem találja a hálót.
                    Ugyanaz mint tegnap. Kiirja ,mi kell neki ,de nem tud csatlakozni. Most az elsõ patch-t letöltöttem firefox-ból ,de utána megint töltött volna és ez igy nem megoldás.
                    [align=right][snapback]107568[/snapback][/align]

                    resolv.conf be van másolva?
                    és a /proc fel van mountolva? (szokott az is galibát okozni)

                    Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991899
                    xcut
                    Felhasználó

                      Sokat nem vesztessz, olyan belterjes az egész, hogy csak na.
                      Akik ismerik egymást, körbeszavaznak, idegennek esélye sincsen.
                      *****ányos.
                      [align=right][snapback]107558[/snapback][/align]

                      miért, az jobb, ha a klikkelgetõs haverok döntenek?
                      mert akkor bedobom pár külföldi fórumra az aláírásomban a közvetlen linket, ami 5-öst ad, és akkor 2-3 nap alatt magasan az elsõ leszek; szvsz az se jobb…
                      vagy írok az oldalamhoz egy scriptet, ami egy láthatatlan iframeben automatikusan szavaztat mindenkit, aki arra jár;
                      ezek is mind „tisztességes” módszerek, nemde?
                      így még mindig jobb, mint a fent említett módszerek *SZVSZ*;

                      Hozzászólás: PHP #1979697
                      xcut
                      Felhasználó

                        hmm… elv a $$-nek mennie kellene; de miért nem tömbként hivatkozol a formon a változókra?
                        asszem’ úgy kell, h a „name=”valasz[$i]””-t használsz, de lehet, h ( ) vagy { }; bár én nekem a [ ] rémlik; csak 1x használtam;
                        de úgy emléxek, h lehet ilyet; mindenesetre nézz utána a www manualban… ( http://www.w3.org || http://www.w3c.org );

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,111-2,120 / 3,339