Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az ooo tudna gyorsabb is lenni szvsz, mert ha -O6-tal fordítják, az már eléggé gyorsít a dolgon; az mondjuk igaz, hogy úgy meg napokba telik a telepítés;
van itt egy szám: http://xcut.uw.hu/anyad.zip
meg itt még pár: http://sztupy.hu/tolerans.phpezekbe az a poén, h van olyan, aki megcsinálta; bár már pár a szánalmas kategóriába tartozik;
eléggé beleillenek a topiccímbe ^^Disclaimer: ezek a számok nem pontosan a magyar irodalmi nyelven íródtak, és hangzanak el. Ha valaki nem kíván „csúnya” szavakkal tûzdelt szöveget hallani, abban az esetben NE T
emléxek, h anno (olyan 2 éve) mi volt a reakcióm a linuxos gépekre: „a linux az jó, csak nehéz”
én azon az állásponton vagyok, hogy ne rakjanak fel oprendszert a gépre. a júzer vegyen csak mellé xp-t, vagy amit akar.szerintem a péntek délután nem jó, mert
a.) nekem 2-3 óra az út. pénteken meg suliba kell menni
b.) akkor szinte csak odaérek, és mehetek is hazaszerintem legyen egy szombat.
nekem kb 1 hét alatt fordult le a rendszer úgy az általam használt progikkal együtt (kde, szerverek, stb);
2GHz-es cerkám van 256MB rammal;Azaz nevetséges de lehetséges.
blabla
[align=right][snapback]107586[/snapback][/align]ha tudsz jobbat, akkor ne kímélj, mondd…
amit már kitárgyaltunk:
1.) független zsûri, mert azért lenne szidva, h részrehajló
2.) anonymous szavazás, mert akkor az számít, h kinek több a klikkelgetõs haverjaesd
bár elv az alsa is képes ilyesmireKösz a segitségeket.
Most is elakadtam. Eljutottam a emerge rsync-hez ,de nem találja a hálót.
Ugyanaz mint tegnap. Kiirja ,mi kell neki ,de nem tud csatlakozni. Most az elsõ patch-t letöltöttem firefox-ból ,de utána megint töltött volna és ez igy nem megoldás.
[align=right][snapback]107568[/snapback][/align]resolv.conf be van másolva?
és a /proc fel van mountolva? (szokott az is galibát okozni)Sokat nem vesztessz, olyan belterjes az egész, hogy csak na.
Akik ismerik egymást, körbeszavaznak, idegennek esélye sincsen.
*****ányos.
[align=right][snapback]107558[/snapback][/align]miért, az jobb, ha a klikkelgetõs haverok döntenek?
mert akkor bedobom pár külföldi fórumra az aláírásomban a közvetlen linket, ami 5-öst ad, és akkor 2-3 nap alatt magasan az elsõ leszek; szvsz az se jobb…
vagy írok az oldalamhoz egy scriptet, ami egy láthatatlan iframeben automatikusan szavaztat mindenkit, aki arra jár;
ezek is mind „tisztességes” módszerek, nemde?
így még mindig jobb, mint a fent említett módszerek *SZVSZ*;hmm… elv a $$-nek mennie kellene; de miért nem tömbként hivatkozol a formon a változókra?
asszem’ úgy kell, h a „name=”valasz[$i]””-t használsz, de lehet, h ( ) vagy { }; bár én nekem a [ ] rémlik; csak 1x használtam;
de úgy emléxek, h lehet ilyet; mindenesetre nézz utána a www manualban… ( http://www.w3.org || http://www.w3c.org ); -
SzerzőBejegyzés