xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991895
    xcut
    Felhasználó

      Gyûlölöm az összes f@szkalap mocskos kötsög p@rasztot, aki ahelyett hogy a pin@’ról álmodna meg tömné, azon hergeli magát hogy mások munkáját elbassza és virul rajta. Amennyiben mondjuk az ftp elérés nem lett volna helyreállítható akkor pl Edina mmédia  tanulmányait egy baszott nagy karó zárta volna, mivel a segítséggel drótozott vizsgaanyag szint a bP szerveren ül, jövõ héten lesz rajta az utolsó simítás. Gondolom nem vagyok egyedül, akinek jól jön a bP szerver.

      Mocskos tetves lappangó hom0kos feltörõ áll@t, ha én nyitnék rajta egy kiskaput, akkor azt csákánnyal tenném és nagykapu lenne – és ha tudnám hogy nem büntetnek meg érte, akkor bizisten megtenném, az ég látja a lelkemet. Anno a linuxfórum is átesett ehhez hasonló atrocitásokon, azt a férget is agyon kellett volna lõni.

      vki moderáljon le, magamat nem fogom amúgy is nagyon felbasztam az agyamat.
      [align=right][snapback]107509[/snapback][/align]

      én az ilyenekre uszítanám rá az új generációs falovakat, aztán ha rosszalkodik, akkor „rácsapni a kezére” ^^
      kíváncsi vagyok, h mondjuk 100MHz-re levett procival mennyire lenne nagy legény ^^

      Hozzászólás: ncurses kérdések #1993906
      xcut
      Felhasználó

        3. pont megoldódott; a többi nem;

        most másik akadályba ütköztem:

        [00.35.42] kis ncurses help kellene; szoval van nekem egy szep ablakom, panellel egyutt; erre printelni akarok, ugye akkor mvwprintw( my_window , 1 , 1 , „szoveg” ); es ilyenkor a keretet nem bantja, de(!), ha van benne egy n, akkor szetbarmolja a keretet; hogyan lehetne megoldani, h n utan csak az x kordinata novelodjon 1-gyel, es ne pedig „defaultba” tegye?
        [00.37.13] man szerint ez a printw kezeli az ujsort?
        [00.37.50] a printw az elvileg ugyanaz, mint a printf, csak ez az ncurses-es valtozat
        [00.38.18] hat akkor n-re nyilvan ujsorozik
        [00.38.54] de az a baj, h nem csak n-nel van, hanem ha uj sorba akar irni valamit;
        [00.39.24] mondjuk 20 oszlopos az ablak, es en meg 50 karakteres szoveget akarok kiiratni vele
        [00.39.32] akkor is szetbarmolja

        Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994058
        xcut
        Felhasználó

          ARCH=${ARCH:-i486}

          if [ „$ARCH” = „i386” ]; then
            SLKCFLAGS=”-O2 -march=i386 -mcpu=i686″
          elif [ „$ARCH” = „i486” ]; then
            SLKCFLAGS=”-O2 -march=i486 -mcpu=i686″
          elif [ „$ARCH” = „s390” ]; then
            SLKCFLAGS=”-O2″
          elif [ „$ARCH” = „x86_64” ]; then
            SLKCFLAGS=”-O2″
          fi

          ezekre gondoltál?
          [align=right][snapback]107355[/snapback][/align]

          gentoo alatt így néz ki a make.conf (nálam):

          Code:
          # These settings were set by the catalyst build script that automatically built this stage
          # Please consult /etc/make.conf.example for a more detailed example
          CFLAGS=”-march=pentium4 -mcpu=pentium4 -O6 -pipe -mfpmath=sse -fforce-addr -fomit-frame-pointer”
          CHOST=”i686-pc-linux-gnu”
          CXXFLAGS=”${CFLAGS}”
          MAKEOPTS=”-j2″
          USE=”-3dfx -voodoo3 -pcmia -matrox -3dnow X aim apache2 apm acpi avi
          audiofile berkdb bzlib cdr cross dbx doc dvd divx4linux emacs exif fastcgi firebird
          flash ftp gd gif gtk gtk2 -gnome iconv icq imap imlib innodb interbase java
          jpeg ldap libg++ mad memlimit mime ming mmx mozilla msn mysql
          -mysqli ncurses odbc oss oggvorbis openal opengl perl php pdflib png
          postgres python qt quicktime ruby samba samba session sockets socks5 spl sse ssl
          svga tcltk tidy tiff truetype unicode usb wxwindows xml xml2 xpm xmms xvid yahoo zlib usb xosd alsa kde”
          #PORTDIR_OVERLAY=”/usr/local/portage”

          vmi ilyesmire gondoltam, de ahogy látom, a slakinál ez nem egyészen így van megoldva…

          Hozzászólás: php #1993408
          xcut
          Felhasználó

            nem tudom, h mi a gáz a csomagból felrakott apache-csal. nekem csomiból van fent, és tökéletesen megy

            Hozzászólás: php #1993390
            xcut
            Felhasználó

              LoadModule = mod_php

              Hozzászólás: Látott már valaki ilyet??? #1994273
              xcut
              Felhasználó

                szvsz ez vmiféle md5sum bug

                Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994047
                xcut
                Felhasználó

                  Azt meg lehet csinálni uhualat le töltök egy halom csomagot és bemásolom neki?
                  [align=right][snapback]107349[/snapback][/align]

                  simán

                  Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994042
                  xcut
                  Felhasználó

                    Olvasgatom az USE flageket . Mennyire korrektül vannak beállitva ezek ?
                    Nézem ,hogy a DVD -tõl a 3dnow ig van benne minden , de ezeket nekem kell belõni ,vagy benne vannak már ?
                    [align=right][snapback]107336[/snapback][/align]

                    erõsen ajánlott kézzel állítani be õket;
                    nekem pl egy halom bent van;

                    Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994037
                    xcut
                    Felhasználó

                      Rosszul fejeztem ki magam , nagyjából tiszta mi a stage. Azt nem értettem ,hogy a forrásprg-k hol vannak. Külön forrásCD nincs ? Mindenféleképpen a netröl kell töltögetni ,ha mindent forditani akarok ?
                      [align=right][snapback]107315[/snapback][/align]

                      a forrás tömörítve van, amit a portage a $PORTAGEDIR/distfiles-ben (alapértelmezett: /usr/portage/distfiles) keres, ha nincs ott, akkor tölti le;
                      forráscd-nek meg nem sok értelme van, mivel a gentoo az folyamatosan frissítendõ disztrib;

                      Hozzászólás: Fájl méret meghatározása #1994313
                      xcut
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 3,339