Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gyûlölöm az összes f@szkalap mocskos kötsög p@rasztot, aki ahelyett hogy a pin@’ról álmodna meg tömné, azon hergeli magát hogy mások munkáját elbassza és virul rajta. Amennyiben mondjuk az ftp elérés nem lett volna helyreállítható akkor pl Edina mmédia tanulmányait egy baszott nagy karó zárta volna, mivel a segítséggel drótozott vizsgaanyag szint a bP szerveren ül, jövõ héten lesz rajta az utolsó simítás. Gondolom nem vagyok egyedül, akinek jól jön a bP szerver.
Mocskos tetves lappangó hom0kos feltörõ áll@t, ha én nyitnék rajta egy kiskaput, akkor azt csákánnyal tenném és nagykapu lenne – és ha tudnám hogy nem büntetnek meg érte, akkor bizisten megtenném, az ég látja a lelkemet. Anno a linuxfórum is átesett ehhez hasonló atrocitásokon, azt a férget is agyon kellett volna lõni.
vki moderáljon le, magamat nem fogom amúgy is nagyon felbasztam az agyamat.
[align=right][snapback]107509[/snapback][/align]én az ilyenekre uszítanám rá az új generációs falovakat, aztán ha rosszalkodik, akkor „rácsapni a kezére” ^^
kíváncsi vagyok, h mondjuk 100MHz-re levett procival mennyire lenne nagy legény ^^3. pont megoldódott; a többi nem;
most másik akadályba ütköztem:
[00.35.42] kis ncurses help kellene; szoval van nekem egy szep ablakom, panellel egyutt; erre printelni akarok, ugye akkor mvwprintw( my_window , 1 , 1 , „szoveg” ); es ilyenkor a keretet nem bantja, de(!), ha van benne egy n, akkor szetbarmolja a keretet; hogyan lehetne megoldani, h n utan csak az x kordinata novelodjon 1-gyel, es ne pedig „defaultba” tegye?
[00.37.13] man szerint ez a printw kezeli az ujsort?
[00.37.50] a printw az elvileg ugyanaz, mint a printf, csak ez az ncurses-es valtozat
[00.38.18] hat akkor n-re nyilvan ujsorozik
[00.38.54] de az a baj, h nem csak n-nel van, hanem ha uj sorba akar irni valamit;
[00.39.24] mondjuk 20 oszlopos az ablak, es en meg 50 karakteres szoveget akarok kiiratni vele
[00.39.32] akkor is szetbarmoljaARCH=${ARCH:-i486}
if [ „$ARCH” = „i386” ]; then
SLKCFLAGS=”-O2 -march=i386 -mcpu=i686″
elif [ „$ARCH” = „i486” ]; then
SLKCFLAGS=”-O2 -march=i486 -mcpu=i686″
elif [ „$ARCH” = „s390” ]; then
SLKCFLAGS=”-O2″
elif [ „$ARCH” = „x86_64” ]; then
SLKCFLAGS=”-O2″
fiezekre gondoltál?
[align=right][snapback]107355[/snapback][/align]gentoo alatt így néz ki a make.conf (nálam):
Code:# These settings were set by the catalyst build script that automatically built this stage
# Please consult /etc/make.conf.example for a more detailed example
CFLAGS=”-march=pentium4 -mcpu=pentium4 -O6 -pipe -mfpmath=sse -fforce-addr -fomit-frame-pointer”
CHOST=”i686-pc-linux-gnu”
CXXFLAGS=”${CFLAGS}”
MAKEOPTS=”-j2″
USE=”-3dfx -voodoo3 -pcmia -matrox -3dnow X aim apache2 apm acpi avi
audiofile berkdb bzlib cdr cross dbx doc dvd divx4linux emacs exif fastcgi firebird
flash ftp gd gif gtk gtk2 -gnome iconv icq imap imlib innodb interbase java
jpeg ldap libg++ mad memlimit mime ming mmx mozilla msn mysql
-mysqli ncurses odbc oss oggvorbis openal opengl perl php pdflib png
postgres python qt quicktime ruby samba samba session sockets socks5 spl sse ssl
svga tcltk tidy tiff truetype unicode usb wxwindows xml xml2 xpm xmms xvid yahoo zlib usb xosd alsa kde”
#PORTDIR_OVERLAY=”/usr/local/portage”vmi ilyesmire gondoltam, de ahogy látom, a slakinál ez nem egyészen így van megoldva…
nem tudom, h mi a gáz a csomagból felrakott apache-csal. nekem csomiból van fent, és tökéletesen megy
LoadModule = mod_php
szvsz ez vmiféle md5sum bug
Azt meg lehet csinálni uhualat le töltök egy halom csomagot és bemásolom neki?
[align=right][snapback]107349[/snapback][/align]simán
Olvasgatom az USE flageket . Mennyire korrektül vannak beállitva ezek ?
Nézem ,hogy a DVD -tõl a 3dnow ig van benne minden , de ezeket nekem kell belõni ,vagy benne vannak már ?
[align=right][snapback]107336[/snapback][/align]erõsen ajánlott kézzel állítani be õket;
nekem pl egy halom bent van;Rosszul fejeztem ki magam , nagyjából tiszta mi a stage. Azt nem értettem ,hogy a forrásprg-k hol vannak. Külön forrásCD nincs ? Mindenféleképpen a netröl kell töltögetni ,ha mindent forditani akarok ?
[align=right][snapback]107315[/snapback][/align]a forrás tömörítve van, amit a portage a $PORTAGEDIR/distfiles-ben (alapértelmezett: /usr/portage/distfiles) keres, ha nincs ott, akkor tölti le;
forráscd-nek meg nem sok értelme van, mivel a gentoo az folyamatosan frissítendõ disztrib;http://www.gnu.org/software/libc/manual/html_node/ – itt nézz körül;
-
SzerzőBejegyzés