xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,171-2,180 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nem elég gyors a programok indulása #1992872
    xcut
    Felhasználó
      Hozzászólás: Kocsma topik #1948236
      xcut
      Felhasználó

        boldog karácsonyt, bõvebben a blogomban (link: http://free.srv.hu/x/c/xcut/index.php?p=bl…wblog&topicid=7 karácsonyi különkiadás a bejegyzés címe)

        Hozzászólás: No linuxforum hibalista megint :) #1992467
        xcut
        Felhasználó

          Nem 

          Galeon Ok.
          [align=right][snapback]106023[/snapback][/align]

          Firefox OK

          Hozzászólás: C-kérdés #1989166
          xcut
          Felhasználó

            igen, man gcc, csak a gcc manja „kicsit” terjedelmes;
            amúgy meg thx

            Hozzászólás: Mi az a VMWare? #1992987
            xcut
            Felhasználó

              OFF:

              NetBSD-t már régóta le akarom tölteni, de sehol sem találom. Aki tud vmi lelõheleyt, akkor az írja meg nekem… Köszike
              [align=right][snapback]106041[/snapback][/align]

              esetleg a hivatalos oldalán nézted?

              Hozzászólás: nem elég gyors a programok indulása #1992868
              xcut
              Felhasználó

                vagy egy forrásalapú disztró is megoldás lehet…

                Hozzászólás: Internetes portok #1991762
                xcut
                Felhasználó

                  Csáó!

                  UHU linuxom van és nem tudom hogy lehet proramot telepíteni. A legjobban a DC++ telepítése érdekelne.

                  Elõre is kösz! 😀  😀  😀
                  [align=right][snapback]106044[/snapback][/align]

                  info: man apt
                  amúgy meg linux alatt a -talán- legjobb dc kliens a valknut
                  telepítése egyszerû: apt-get install valknut
                  ha nem találja, akkor goto ubk.uhulinux.hu és a címeket be a /etc/apt/sources.list -be, egy apt-get update, és elv menni fog

                  Hozzászólás: C-kérdés #1989164
                  xcut
                  Felhasználó

                    lenne egy kérdésem: hogyan lehet azt megoldani, h a gcc fordításkor belefordítson mindent a binárisba? tehát az összes szükséges lib-et a futáshoz?

                    Hozzászólás: adatbaziskezeles #1992972
                    xcut
                    Felhasználó

                      ha gyorsat akarsz, akkor jsp+postgres vagy c+postgres esetleg perl/python+postgres
                      a php ilyen célra nem jó, mert lassú;

                      Hozzászólás: PHP #1979695
                      xcut
                      Felhasználó

                        Ja nem azért mert nem nagyon értek a PHP-hoz, de ez nem szebb így:

                        Code:
                        $replaced =~ s/<(.*)>/<$1>/g;

                        Ez persze Perl de sokkal szebb és egyszerûbb.  😀
                        Majd legközelebb azt is leírom, mi mit jelent.  😀
                        [align=right][snapback]105636[/snapback][/align]

                        a perl-lel igazán „szép” kódokat lehet gyártani ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,171-2,180 / 3,339