Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
boldog karácsonyt, bõvebben a blogomban (link: http://free.srv.hu/x/c/xcut/index.php?p=bl…wblog&topicid=7 karácsonyi különkiadás a bejegyzés címe)
Nem
Galeon Ok.
[align=right][snapback]106023[/snapback][/align]Firefox OK
igen, man gcc, csak a gcc manja „kicsit” terjedelmes;
amúgy meg thxOFF:
NetBSD-t már régóta le akarom tölteni, de sehol sem találom. Aki tud vmi lelõheleyt, akkor az írja meg nekem… Köszike
[align=right][snapback]106041[/snapback][/align]esetleg a hivatalos oldalán nézted?
vagy egy forrásalapú disztró is megoldás lehet…
Csáó!
UHU linuxom van és nem tudom hogy lehet proramot telepíteni. A legjobban a DC++ telepítése érdekelne.
Elõre is kösz! 😀 😀 😀
[align=right][snapback]106044[/snapback][/align]info: man apt
amúgy meg linux alatt a -talán- legjobb dc kliens a valknut
telepítése egyszerû: apt-get install valknut
ha nem találja, akkor goto ubk.uhulinux.hu és a címeket be a /etc/apt/sources.list -be, egy apt-get update, és elv menni foglenne egy kérdésem: hogyan lehet azt megoldani, h a gcc fordításkor belefordítson mindent a binárisba? tehát az összes szükséges lib-et a futáshoz?
ha gyorsat akarsz, akkor jsp+postgres vagy c+postgres esetleg perl/python+postgres
a php ilyen célra nem jó, mert lassú;Ja nem azért mert nem nagyon értek a PHP-hoz, de ez nem szebb így:
Code:$replaced =~ s/<(.*)>/<$1>/g;Ez persze Perl de sokkal szebb és egyszerûbb. 😀
Majd legközelebb azt is leírom, mi mit jelent. 😀
[align=right][snapback]105636[/snapback][/align]a perl-lel igazán „szép” kódokat lehet gyártani ^^
-
SzerzőBejegyzés