Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
about film: nekem az mplayer és/vagy a xine mindent visz… ellentétben a má$ik rendszerrel, ahol 20 lejátszóprogit kellett végigpróbálni, mire nagynehezen élvezhetõen meg tudtam nézni egy filmet…
Vagy a CodeWeavers CrossOverOffice nevu programjaval fut a Macromedia MX linuxon is 🙂
Udv
-krix-
[align=right][snapback]105450[/snapback][/align]… de csak 30 napig…
amúgy meg szvsz wine-nal is lehetne futtatni (bár a wine-nal nincs tapasztalatom, mivel nem használok olyan progit, amihez kellene);apache, php, mysql van linuxon.
ha másba akarsz belekezdeni, akkor jsp + postgresql
fejlesztõkörnyezetnek meg a bluefish vagy a quanta+ szerintem tökéletes.az alapjáték még mindig, egyelõre azzal áthidaltam a dolgot, h ablakban fut, de én a teljes képernyõmön szeretném látni…
az icculus-os installszkripttel felraktam, nagynehezen el is indult az alapjáték, de…
eléggé érdekes képet fest a dolog;
800*600-ban laza 50Hz-cel megy, ami nem jó, folyik tõle a szemem, olyan 100Hz-et simán elbír a monitorom ilyen felbontáson;
felveszem 1024*768-ra, akkor be is áll rendes felbontásra, csak akkor meg… szóval izé… 2cm vastagon vékony fekete csíkok vannak, aztán 2cm rendes kép, és így tovább; és ez az egész össze-vissza vibrál;hogyan lehetne megoldani, hogy élvezhetõ legyen a játék? nekem az a megoldás lenne a jobb, h 1024*768-ban menjen rendesen;
más. az nwnresources állomány az csak az alapjáték? és a kiegekhez van vmi ilyesmi típusú install?
nyitott vagyok bármilyen linuxos megoldásra, de kelleni fognak a kiegészítõk is ^^
kernelpatch?? hát ha ingyen van és megtanítasz kernelt fordítani…. 😛
egyébként a suse beépített tûzfaláról beszéltem. (yast->biztonság&felhasználók->tûzfal) Miért, van másfajta is ? :huh:
[align=right][snapback]105152[/snapback][/align]„én csak az ajtót tudom megmutatni, neked kell átlépni rajta”
http://fellow.linuxforum.hu – ám ezen az oldalon sok okosságot találsz, mely segítségedre leheta süsü tûzfalát nem ismerem. [kérdés: akkor ez nem inkább a süsü topicjába illene?]
tûzfal: milyet használsz?
pluszkérdés: azért megy lassabban, mert nem natív linux alatt fut, hanem egy emulált környezetben; ezt a teljesítményt meg lehet növelni a win4lin kernelpatch-csel; bár én nem használom ^^
Németek? Hol látsz te azon németeket? Hollandul és franciául van a felirat, ha jól látom. Ne tessék õket más tollaival ékesíteni 😀 . (Egyébként meg fotosopp. Szerintem.)
Ez viszont nem biztos, hogy az:
http://legalja.hu/2004-Dec-01-schalke.jpg
Vagy ezek (máshol ezt NSFW-nek hívják, vigyázat!):
http://legalja.hu/2004-Aug-31-lsz.jpg
http://legalja.hu/2004-Okt-15-alberlet.jpg
Na, több legalja.hu-t nem linkelek, a maradék 200-300-at nézze meg aki kíváncsi 🙂
[align=right][snapback]104991[/snapback][/align]végignéztem a legalja.hu-t, nagyon komoly ^^ fõleg a bioszdogák, és a „szexkozben” ^^
Sziasztok.
UHU-nál volt egy olyan dolog, hogy nem mutatta a kernel üzeneteit boot-kor, csak az init-tõl kezdte! Kérdésem, hogy lehet ezt megoldani más disztrók/kernel alatt?
Másik, hogyan tudok betenni olyan logo-t boot-oláshoz, mint amilyen pl az UHU-live cd-n van, és honnan lehet ilyet letölteni?
Köszi
[align=right][snapback]105009[/snapback][/align]logo: http://www.bootsplash.org/
elv a patch benne van pl a nitro-sources-ben;ha nem haragszol, megcsinaltam neked 🙂
[align=right][snapback]104974[/snapback][/align]köszi ^^
-
SzerzőBejegyzés