xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,181-2,190 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: általános segitség #1992510
    xcut
    Felhasználó

      about film: nekem az mplayer és/vagy a xine mindent visz… ellentétben a má$ik rendszerrel, ahol 20 lejátszóprogit kellett végigpróbálni, mire nagynehezen élvezhetõen meg tudtam nézni egy filmet…

      Hozzászólás: Mivel programozzunk? #1992446
      xcut
      Felhasználó

        Vagy a CodeWeavers CrossOverOffice nevu programjaval fut a Macromedia MX linuxon is 🙂

        http://www.codeweavers.com 😛

        Udv
        -krix-
        [align=right][snapback]105450[/snapback][/align]

        … de csak 30 napig…
        amúgy meg szvsz wine-nal is lehetne futtatni (bár a wine-nal nincs tapasztalatom, mivel nem használok olyan progit, amihez kellene);

        Hozzászólás: Mivel programozzunk? #1992442
        xcut
        Felhasználó

          apache, php, mysql van linuxon.
          ha másba akarsz belekezdeni, akkor jsp + postgresql
          fejlesztõkörnyezetnek meg a bluefish vagy a quanta+ szerintem tökéletes.

          Hozzászólás: Neverwinter nights #1927164
          xcut
          Felhasználó

            az alapjáték még mindig, egyelõre azzal áthidaltam a dolgot, h ablakban fut, de én a teljes képernyõmön szeretném látni…

            Hozzászólás: Neverwinter nights #1927163
            xcut
            Felhasználó

              az icculus-os installszkripttel felraktam, nagynehezen el is indult az alapjáték, de…
              eléggé érdekes képet fest a dolog;
              800*600-ban laza 50Hz-cel megy, ami nem jó, folyik tõle a szemem, olyan 100Hz-et simán elbír a monitorom ilyen felbontáson;
              felveszem 1024*768-ra, akkor be is áll rendes felbontásra, csak akkor meg… szóval izé… 2cm vastagon vékony fekete csíkok vannak, aztán 2cm rendes kép, és így tovább; és ez az egész össze-vissza vibrál;

              hogyan lehetne megoldani, hogy élvezhetõ legyen a játék? nekem az a megoldás lenne a jobb, h 1024*768-ban menjen rendesen;

              más. az nwnresources állomány az csak az alapjáték? és a kiegekhez van vmi ilyesmi típusú install?

              nyitott vagyok bármilyen linuxos megoldásra, de kelleni fognak a kiegészítõk is ^^

              Hozzászólás: Internetes portok #1991756
              xcut
              Felhasználó

                kernelpatch?? hát ha ingyen van és megtanítasz kernelt fordítani…. 😛
                egyébként a suse beépített tûzfaláról beszéltem. (yast->biztonság&felhasználók->tûzfal) Miért, van másfajta is ? :huh:
                [align=right][snapback]105152[/snapback][/align]

                „én csak az ajtót tudom megmutatni, neked kell átlépni rajta”
                http://fellow.linuxforum.hu – ám ezen az oldalon sok okosságot találsz, mely segítségedre lehet

                a süsü tûzfalát nem ismerem. [kérdés: akkor ez nem inkább a süsü topicjába illene?]

                Hozzászólás: Internetes portok #1991754
                xcut
                Felhasználó

                  tûzfal: milyet használsz?

                  pluszkérdés: azért megy lassabban, mert nem natív linux alatt fut, hanem egy emulált környezetben; ezt a teljesítményt meg lehet növelni a win4lin kernelpatch-csel; bár én nem használom ^^

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948200
                  xcut
                  Felhasználó

                    Németek? Hol látsz te azon németeket? Hollandul és franciául van a felirat, ha jól látom. Ne tessék õket más tollaival ékesíteni  😀 . (Egyébként meg fotosopp. Szerintem.)
                    Ez viszont nem biztos, hogy az:
                    http://legalja.hu/2004-Dec-01-schalke.jpg
                    Vagy ezek (máshol ezt NSFW-nek hívják, vigyázat!):
                    http://legalja.hu/2004-Aug-31-lsz.jpg
                    http://legalja.hu/2004-Okt-15-alberlet.jpg
                    Na, több legalja.hu-t nem linkelek, a maradék 200-300-at nézze meg aki kíváncsi 🙂
                    [align=right][snapback]104991[/snapback][/align]

                    végignéztem a legalja.hu-t, nagyon komoly ^^ fõleg a bioszdogák, és a „szexkozben” ^^

                    Hozzászólás: kernel üzenetek elrejtése & más #1991682
                    xcut
                    Felhasználó

                      Sziasztok.

                      UHU-nál volt egy olyan dolog, hogy nem mutatta a kernel üzeneteit boot-kor, csak az init-tõl kezdte! Kérdésem, hogy lehet ezt megoldani más disztrók/kernel alatt?

                      Másik, hogyan tudok betenni olyan logo-t boot-oláshoz, mint amilyen pl az UHU-live cd-n van, és honnan lehet ilyet letölteni?

                      Köszi
                      [align=right][snapback]105009[/snapback][/align]

                      logo: http://www.bootsplash.org/
                      elv a patch benne van pl a nitro-sources-ben;

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984268
                      xcut
                      Felhasználó

                        ha nem haragszol, megcsinaltam neked 🙂
                        [align=right][snapback]104974[/snapback][/align]

                        köszi ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,181-2,190 / 3,339