Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az nem olyan jó, hogy belassul. De igazság szerint, nem nagyon érint még a dolog, mert nem nagyon írogattam pár100 sornál nagyobb programot. De azt is PHP-ben.
találtam egy bugot:
aláírás változtatásánál…erre akarom változtatni, erre kiírja, h túl hosszú, holott nem is, mert a karakterszámláló szerint nem…
„Egy rendszer mind felett, egy rendszer kegyetlen. Az ablakok a sötétbe zárnak, a Linux az Egyetlen. Az internet éjfekete földjén, sûrû bitek mezején…”
„Minden a menny alatt”
./xcut’s_fortress
OS:Gentoo;UHU;XPkicseréltem a „-t, és jé…
Egy rendszer mind felett, egy rendszer kegyetlen. Az ablakok a sötétbe zárnak, a Linux az Egyetlen. Az internet éjfekete földjén, sûrû bitek mezején…
Minden a menny alatt
./xcut’s_fortress
OS:Gentoo;UHU;XP;;;;ezt meg engedi, holott mind2 elvileg ugyanannyi karakter;
Minden nevezõnek!
kérlek benneteket a konfliktusok elkerülése végett döntsetek Ti a nevezõrõl……
link:http://desktops.blackpanther.hu/displayimage.php?pos=-22
[align=right][snapback]104915[/snapback][/align]tudtommal a explorer nem képes transparency-re (javítsatok ki, ha tévedek);
érdekes lenne, ha egy linuxos oldalon lévõ desktop nyerné a versenyt ^^Jesszus! Sok megtévedt lélek 😀 Emléxem mikor fehérvárra felépítették a WestEnd disco-t. Atya isten mi ment akkor itt.
Márhogy lányok sincsenek, vagy azok azért vannak, de nem értenek hozzá? 😉
Amúgy merre is lax xcut? Mert sztem ott keresendõ a hiba oka. Mert itt fehérváron elég sok ilyen nõi személy van…
[align=right][snapback]104855[/snapback][/align]lányok vannak, de a gépet csak csetelésre meg teveclub-ra használják, mert az trendy, de a linux nem.
én tiszakécskén lakok, ez kecskemét környékén van, a tisza partján fekszik, itt van a new night, ami a környék legjobb diszkója, és kécske teljesen a new night trend befolyása alatt áll
Az, hogy egy történetnek nincs megoldása, vagyis nincs lezárva az éppenséggel, lehet jól átgondolt írói, rendezõi elképzelés eredménye (Zabhegyezõ, Hét szamuráj, Két félidõ a pokolban), ezeknek a történeteknek az a lezárása, hogy nincs megoldás, ott a nagy bombóc aztán csinálj vele amit akarsz, és bizony igen sokáig el is kell rajta gondolkozni, rágódni, már persze, ha az epikát nem akarod átugorni.
[align=right][snapback]104884[/snapback][/align]nem lezárt történet: hellsing (nem a van hellsing!), elfen lied
itt meg tudták oldani rendesen a dolgot;
a mátrix meg egy jó film… lehetett volna. ha pl nem lenne olyan hatásvadász a 2-3, meg ha nem a cgi lenne benne a mérvadó, hanem talán a történet; az 1-nek volt egy jó alapötlete, de nem tudták rendesen kidolgozni, a karakterek nem eredetiek, nincsenek rendesen kidolgozva;
filmek közül a kedvencem a hero c kínai mestermû; jó történet, nagyon kidolgozott karakterek, „sokminden van a felszín alatt”, van mondanivalója, és nagyon látványos (és ott a látványnak se az az értelme, hogy „bámuljá’ paraszt, oszt gyere a moziba bazze”, hanem inkább ilyen „eposzi túlzás”, azaz csak a karakterek nagyságát, és két nagy karakter összecsapásának a nagyságát hangsúlyozzák); meg pl érdekes még a 3-as tagolódása is a filmnek; ez az a film, amit kár kihagyni;amúgy nem feltétlen baj, ha kiszámítható a történet, csak úgy sokkal nehezebb; lásd elfen lied, ahol kb-re tudod a végét (mondjuk az igaz, h váratlan csavar van a végén), tudod h Lucy össze fog csapni azzal a sokvektoros csajjal, és ez kelti a feszültséget; tudod, h értékvesztés fog bekövetkezni, de mégis reménykedsz abban, h elkerültetik…
az elfen lied az mesteri példéja a jó befejezésnek, ugyanis pont a történet csattanója maradt ki; szóval garantált, h megnézem a következõ sorozatot, ha lesz ^^
vagy pl ott a neon genesis evangelion, aminek meg 2 befejezése van, és a nézõre van döntve, h melyiket válassza;Ez nem ide való. Egyrészt, mivel itt a fórumról folyna a beszélgetés, másrészt, uhu fejlesztõk nem fórumoznak. Az uhuban meg benne van a mysql, csak a 2.cd-n.
[align=right][snapback]104662[/snapback][/align]szerintem meg arra gondol, h telepítéskor automatikusan lõje be az apache+php+mysql-t;
az uhu csomagkezelõje néha „megbolondul”, és olyankor szinte mindenre törött csõvezetéket dobál;
ugye legalább kde alól csináltad? mert akkor ne is csodálkozz, h nem megy; szépen rá az egyik terminálra, init 3; majd utána csináld;
ha ígysem megy, akkor szöszölj a synaptic-kal, az valszeg segíteni fog;Szeg!
Személyesen ismerek egy hölgyet aki linux user. Uhu-t használ a gépén.
Ez még nem is oly meglepõ (!), de rendszerinformatikusnak tanul. Na ez azért már vmi sztem. Ilye embert se sokat találni! 🙂 De érti és vágja!
[align=right][snapback]104567[/snapback][/align]jó neked, h vannak ilyen ismerõseid ^^
errefelé linux-ot se nagyon használnak (mert érteni a szgéphez nem trendy), nemhogy lányok T.T
elvileg a 2.6.9-es kernelben van support az ntfs hibamentes írásához, és már biztonságosnak mondják (majd kipróbálom, most fordul az új kernelem);
-
SzerzőBejegyzés