xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A probléma a CD-nél kezdõdik?? #1986465
    xcut
    Felhasználó

      ehh…láma vok..miaza wm?

      amugy 3.2-es KDE-m van…talán. van attól újabb? illetve hogy a legegyszerübb lecserélni?
      [align=right][snapback]104514[/snapback][/align]

      1.) berakod a sources.list-be az ubk-s címeket, majd apt-get update && apt-get upgrade, és elv fent van;
      2.) forrásból felrakod [nem ajánlom]
      3.) használsz 1 másik ablakkezelõt (gnome, fluxbox, enlightenment, xfce, stb)

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948190
      xcut
      Felhasználó

        most volt itt nálam egy ismerõsöm, aki egy helyi kis cégnél admin, és mondja, h hogy megszívatja a blaster, mert az egész hálózatot újra kellett raknia, meg a saját gépét is ^^
        én csak mosolyogtam; meg nézett nagyot, amikor mondtam, h az én gépemen nem indul el a blaster ^^

        Hozzászólás: SuSe Linux Professional jogi szempontból #1989668
        xcut
        Felhasználó

          Az Azureust felraktam mind Linux mind Windows alá, a baj a java-s kilétében van, mind két rendszer alatt 90%-100%-ban foglalja le a procit, arról nem is beszélve, ha valaki véletlen csetelne is közben java alapon, amúgy nekem is tettszett, természetesen elírtam mert BT Cliens, és már találtam olyat ami jó, és nem javas, azóta semmi gond, a neve pedig ABC.
          [align=right][snapback]103922[/snapback][/align]

          a hiba az ön készülékében van ^^
          nekem gyengébb gépem van, és nem foglalja le annyira a procit, közel sem ^^

          Hozzászólás: Kernel2_6_8 #1978657
          xcut
          Felhasználó

            Hm!
            A debian és gentoo kb azonos „falysúlyban” van(már ami az életrekeltést illeti), sztem egyik sem szuperebb a másiknál.
            ez nem hype!!!
            csak eccerú tapasztalat.
            [align=right][snapback]104336[/snapback][/align]

            a közösségre értem a hype-ot, nem a te hsz-odra ( http://funroll-loops.org/ ); azt én is tudom, h a 2 disztró kb ugyanolyan jó;
            csak a túlzott hype a közösség 1 részétõl eléggé rongálja a disztró hírnevét;

            Hozzászólás: Kernel2_6_8 #1978655
            xcut
            Felhasználó

              A gentoo se kutya!
              Ráadásul a kernel forgatássan nem volt vele gondom, mint uhuban.
              Próbáld meg nem nehezebb mint a debian.
              [align=right][snapback]104327[/snapback][/align]

              meg a gentoo fórumán _mindenhez_ van doksi, ilyen téren jó közösség veszi körül (csak a hype nem kellene);

              Hozzászólás: mp3 összemásolása #1991351
              xcut
              Felhasználó

                Van UHU csomija?
                [align=right][snapback]104296[/snapback][/align]

                úgy emléxem, h igen, amúgy meg apt-cache search rulez.

                Hozzászólás: PHP #1979681
                xcut
                Felhasználó

                  A base64 csak elkódolás, ugyancsak NEM titkosítás. Arra ne használd!  :blush:
                  Teljesen másra szolgál.
                  [align=right][snapback]104186[/snapback][/align]

                  én csak arra szoktam használni, h az url-t kódoljam; és akkor nem
                  index.php?p=forum&viewtopic=2312
                  hanem
                  index.php?u=siafsbf329fb2q39bfwioqbfw79
                  és kész ^^

                  bár kicsit macerás, szóval lehet nem fogom többet használni ^^

                  Hozzászólás: PHP #1979677
                  xcut
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Partíciós tábla elszállt #1990751
                    xcut
                    Felhasználó

                      gondolom tanulságos eset volt ^^

                      Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988813
                      xcut
                      Felhasználó

                        mit is nem látsz?
                        vms telepítõt tudok, csak lisenset keríts valahonnan 🙂
                        [align=right][snapback]104013[/snapback][/align]

                        kellene egy hobbi-licensz, ami nincs T.T
                        anélkül nem használhatom a cuccost legálisan;

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 3,339