Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ehh…láma vok..miaza wm?
amugy 3.2-es KDE-m van…talán. van attól újabb? illetve hogy a legegyszerübb lecserélni?
[align=right][snapback]104514[/snapback][/align]1.) berakod a sources.list-be az ubk-s címeket, majd apt-get update && apt-get upgrade, és elv fent van;
2.) forrásból felrakod [nem ajánlom]
3.) használsz 1 másik ablakkezelõt (gnome, fluxbox, enlightenment, xfce, stb)most volt itt nálam egy ismerõsöm, aki egy helyi kis cégnél admin, és mondja, h hogy megszívatja a blaster, mert az egész hálózatot újra kellett raknia, meg a saját gépét is ^^
én csak mosolyogtam; meg nézett nagyot, amikor mondtam, h az én gépemen nem indul el a blaster ^^Az Azureust felraktam mind Linux mind Windows alá, a baj a java-s kilétében van, mind két rendszer alatt 90%-100%-ban foglalja le a procit, arról nem is beszélve, ha valaki véletlen csetelne is közben java alapon, amúgy nekem is tettszett, természetesen elírtam mert BT Cliens, és már találtam olyat ami jó, és nem javas, azóta semmi gond, a neve pedig ABC.
[align=right][snapback]103922[/snapback][/align]a hiba az ön készülékében van ^^
nekem gyengébb gépem van, és nem foglalja le annyira a procit, közel sem ^^Hm!
A debian és gentoo kb azonos „falysúlyban” van(már ami az életrekeltést illeti), sztem egyik sem szuperebb a másiknál.
ez nem hype!!!
csak eccerú tapasztalat.
[align=right][snapback]104336[/snapback][/align]a közösségre értem a hype-ot, nem a te hsz-odra ( http://funroll-loops.org/ ); azt én is tudom, h a 2 disztró kb ugyanolyan jó;
csak a túlzott hype a közösség 1 részétõl eléggé rongálja a disztró hírnevét;A gentoo se kutya!
Ráadásul a kernel forgatássan nem volt vele gondom, mint uhuban.
Próbáld meg nem nehezebb mint a debian.
[align=right][snapback]104327[/snapback][/align]meg a gentoo fórumán _mindenhez_ van doksi, ilyen téren jó közösség veszi körül (csak a hype nem kellene);
Van UHU csomija?
[align=right][snapback]104296[/snapback][/align]úgy emléxem, h igen, amúgy meg apt-cache search rulez.
A base64 csak elkódolás, ugyancsak NEM titkosítás. Arra ne használd! :blush:
Teljesen másra szolgál.
[align=right][snapback]104186[/snapback][/align]én csak arra szoktam használni, h az url-t kódoljam; és akkor nem
index.php?p=forum&viewtopic=2312
hanem
index.php?u=siafsbf329fb2q39bfwioqbfw79
és kész ^^bár kicsit macerás, szóval lehet nem fogom többet használni ^^
gondolom tanulságos eset volt ^^
mit is nem látsz?
vms telepítõt tudok, csak lisenset keríts valahonnan 🙂
[align=right][snapback]104013[/snapback][/align]kellene egy hobbi-licensz, ami nincs T.T
anélkül nem használhatom a cuccost legálisan; -
SzerzőBejegyzés