Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
én jelenleg a beszerzési metódusnál vagyok leakadva; nézegettem az oldalt, de én nem látok semmi olyasmit…
visszafejthetõ titkosítás: base64_encode(), base64_decode()
bár ha már titkosítani akarsz, akkor inkább tömörítsd, azzal legalább haszna is van a dolognak; az más kérdés, hogy csak feleslegesen lassítja a kódot;
gyakorlati értelme nincs;igen, i386-ra fordítom, meg bepakolom az összes drivert; de nincs másik út?
amúgy meg monolitikusat fordítok, mert az sokkal kisebb (a modulokat nem tömöríti be bz-vel);
ha nem lesz jó, akkor fordítok mudul alapút; vagy fordítok mind2-t;mennyivel egyszerûbb lenne az élet, ha szabványhw-k lennének, és csak 1 féle driver lenne *sigh*
ha minden kötél szakad, akkor fordítsd újra a kernelt úgy, h az iso8859-2-t vegye alapértelmezettnek;
azt hozzáteszem, eléggé helyszûkében vagyok, meg memóriaszûkében (486-oson is kellene futni 32-64mb memóriával, ezért pl X sincs; ezt a kernelt nem a saját rendszeremhez fordítom); a felhasználható tárterület meg max 650mb, ezért is használok squashfs-t;
az uhu-s 2.4-es konfig meg szvsz nem tökéletesen kompatibilis a 2.6-nitro-val;én is sz*rakodtam egy rakást a jogosultságokkal, aztán radikális lettem;
gondolom apache felhasználóként futtatod az apache-ot;Code:chown -R apache htdocs
chmod -R 7770 htdocselv ezek után már mennie kell;
Heloo
Jaja van linuxos verziója,
de ez csak egy sima .zip file.
Elvileg Source formátumban de ez az h nem találtam semmi olyat amivel felrakni kéne.
Apt-cache meg szegmentálási hibát ír.
[align=right][snapback]103788[/snapback][/align]fogod a zip-et, kicsomizod egy ideiglenes könyvtárba, aztán elolvasod a README és/vagy az INSTALL fájl-t; abban le van írva jól, h mit kell csinálni
no, akkor válaszolgatok;
Elfogadod, hogy nem postázol semmilyen sértõ, obszcén, vulgáris, rágalmazó, gyûlölködõ, fenyegetõ, szexuális tartalmú, vagy bármilyen más olyan tartalmú anyagot, amely érvényes törvényt sért. Elfogadod, hogy a Linux Asztal (desktop) szépségverseny 2004. webmesterének, adminisztrátorának, vagy moderátorának bármikor jogában áll bármilyen tartalmat szükség esetén törölni, vagy szerkeszteni.
nos, ezek szerint megszegték ezt, az ok, de mivel nincs szankció írva a regelési feltételekben, így ebbõl arra következetet az ember -logikusan-, hogy ha csúnya dolgot rak fel, akkor törlik amit feltöltött, ha pedig nagyon csúnyát, akkor meg törlik a regjét; ez szinte mindenhol így van;
a tömeges host tiltás viszont már nem szép dolog, ugyanúgy, ahogyan a perrel való fenyegetõzés sem, mivel VectoR nem követett el bûncselekményt (ha igen, akkor idézd be azt a btk részletet, amit megsértett; köszi), fõleg nem a cége, mert annak abszolút semmi köze az egészhez.én nem panaszkodtam, h lassan jön a válasz, csak azt írtam, h „még nem kaptam meg”, amikor megkérdezték;
Van olyan script, mely át tudja hidalni? Nincs … mert „a hiba nem a
script-ben, hanem a
fejekben”.van ^^
ha csak a regeltek szavazhatnának, és _rendesen_ lenne megírva a szavazó, akkor sokkal jobban meg lenne kerülve; vagy az én módszerem, amire kitérõ válasz lett adva.
szerintem egy verseny szervezésénél alapvetõ dolog, hogy mindent megtegyen a szervezõ a verseny tisztaságáért; és szerintem a Coppermine nem erre a célra való; rossz választás volt szvsz; érdemesebb lett volna összedobni egy sajátot (cirka 1 hét alatt megvan, vagy akkor kell találni szponzort, és megcsináltatni olyannal, aki ért hozzá [nem magamra célzok])Sziasztok !
Szertnék feltenni egy Total Commanderhez hasonló 2 paneles fájlkezelõt SuSe-ra.
Nem a mc-ra gondolok hanem valami szebb grafikai megjelenítésûre. Emléxem UHU alatt volt ilyen progi, de már nem tudom a nevét. Valaki biztos tudja…
[align=right][snapback]103770[/snapback][/align]krusader
-
SzerzőBejegyzés