xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,221-2,230 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Half-Life 2 linux alatt?! #1990695
    xcut
    Felhasználó
      Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987141
      xcut
      Felhasználó
        Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987136
        xcut
        Felhasználó

          ezekre én nem fogom sajnálni a pénzt :))))) jó móka lesz..::)))
          [align=right][snapback]103644[/snapback][/align]

          most mondjam azt, h ha perelnek, akkor õk fognak ráb*szni?
          te nem követtél el bûncselekményt, csak megszegtél pár szabályt, amiért maximum téged bannolhatnak a szerverrõl.
          tudtommal nem volt a használati feltételekben benne, h beperelnek, ha megszeged a szabályokat;
          csak bepöccent az admin, és most fenyegetõzik jól ^^

          Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987135
          xcut
          Felhasználó

            .
            [align=right][snapback]103654[/snapback][/align]

            én írtam mailt, benne az észrevételeim (lásd feljebb), és egy olyan „ez van, ezt kell szeretni” típusú választ kaptam rá;

            Hozzászólás: Boa telepítése UHU-ra #1990894
            xcut
            Felhasználó

              hogyan próbáltad felrakni?
              van linuxos verziója?
              ha igen, akkor milyen? .tar.gz vagy .deb vagy .rpm vagy mi?
              próbáltad már az `apt-cache search boa` parancsot (és benne vannak az ubk-s címek a sources.list-edben?)?

              Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987123
              xcut
              Felhasználó

                ez szánalmas; fõleg, az ip tiltás;

                azt hiszem ezt az egész cuccot megírom egy történetnek, és elküldöm valakinek, aki gyûjti az ilyesmiket; ^^

                Hozzászólás: XMMS hang leáll #1990736
                xcut
                Felhasználó

                  Nem hiszem, mert rajta kívül csak a dc, OpenOffice.org, gaim, firefox megy. Mindez Xfce alatt. eSound OOS és ALSA alatt is ezt csinálja.
                  [align=right][snapback]103554[/snapback][/align]

                  a gaim-nak is vannak hangjai, meg az xfce-nek is; azokat is mind kilõtted?

                  Hozzászólás: Apt-Get install #1990626
                  xcut
                  Felhasználó

                    Már futtattam, mégse jó, meg amint látahtjátok megtalláta és le is tölötte csak a telepírésnél van a baj
                    [align=right][snapback]103562[/snapback][/align]

                    apt-get upgrade
                    futtasd ezt is

                    Hozzászólás: PHP #1979669
                    xcut
                    Felhasználó

                      OFF:

                      Már elkészült olyan szintûre az a vmi, amit csinok, hogy érdemes legyen elmondani: Online Naplo

                      Tudom, elég strange az ötlet, de úgy voltam vele, hogy nicsen értelme mindent megtanulni, ha nincs miért.

                      Hozzászólás: PHP #1979668
                      xcut
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,221-2,230 / 3,339