Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ezekre én nem fogom sajnálni a pénzt :))))) jó móka lesz..::)))
[align=right][snapback]103644[/snapback][/align]most mondjam azt, h ha perelnek, akkor õk fognak ráb*szni?
te nem követtél el bûncselekményt, csak megszegtél pár szabályt, amiért maximum téged bannolhatnak a szerverrõl.
tudtommal nem volt a használati feltételekben benne, h beperelnek, ha megszeged a szabályokat;
csak bepöccent az admin, és most fenyegetõzik jól ^^.
[align=right][snapback]103654[/snapback][/align]én írtam mailt, benne az észrevételeim (lásd feljebb), és egy olyan „ez van, ezt kell szeretni” típusú választ kaptam rá;
hogyan próbáltad felrakni?
van linuxos verziója?
ha igen, akkor milyen? .tar.gz vagy .deb vagy .rpm vagy mi?
próbáltad már az `apt-cache search boa` parancsot (és benne vannak az ubk-s címek a sources.list-edben?)?ez szánalmas; fõleg, az ip tiltás;
azt hiszem ezt az egész cuccot megírom egy történetnek, és elküldöm valakinek, aki gyûjti az ilyesmiket; ^^
Nem hiszem, mert rajta kívül csak a dc, OpenOffice.org, gaim, firefox megy. Mindez Xfce alatt. eSound OOS és ALSA alatt is ezt csinálja.
[align=right][snapback]103554[/snapback][/align]a gaim-nak is vannak hangjai, meg az xfce-nek is; azokat is mind kilõtted?
Már futtattam, mégse jó, meg amint látahtjátok megtalláta és le is tölötte csak a telepírésnél van a baj
[align=right][snapback]103562[/snapback][/align]apt-get upgrade
futtasd ezt isOFF:
Már elkészült olyan szintûre az a vmi, amit csinok, hogy érdemes legyen elmondani: Online Naplo
Tudom, elég strange az ötlet, de úgy voltam vele, hogy nicsen értelme mindent megtanulni, ha nincs miért.
-
SzerzőBejegyzés