Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
olvasás, olvasás…
W: You may want to run apt-get update to correct these problems
a sources.list-edben benne vannak az ubk-s ftp-k?A make parancsra ezt löki ki:
MIt csináljak?
[align=right][snapback]103499[/snapback][/align]lefutott a ./configure ?
és a fordítandó cuccos fõkönyvtárában vagy?hat nemtudom, en meg sosem szorakoztam biztonsagi orokkel 😉 annyit tudok, hogy amint beerek a westendbe, 5 perc mulva megfajdul a fejem, es menekulok ki onnan 🙂
nyugati kornyeken van sok pubfeleseg egyebkent.
(remelem nemvetted magadra a divatembert, nem neked szantam. mar a nightwish, meg a dark izek miatt sem [bar a dark mostanaban elegge divat, meg a nightwish is ;)]. joparan vagyunk itt a forumon rockerek, vagy legalabbis sokan hallgatnak rockzenet (fellow, gergo, deus, joco, Te is, jomagam, most hirtelen ennyi jut eszembe) szoval ezert gondolom, hogy egy westend nemnagyon tenne jot egy ilyen tarsasagnak. nekem legalabbis tuti nem, bar felolem megszavazhatjatok a westendet, mert 90%, hogy nemerek ra.)
[align=right][snapback]103503[/snapback][/align]ok, akkor ne westend; nekem 8
(nem vettem magamra ^^
amúgy nem csak nightwisht hallgatok, szoktam sonata arctica-t, iron maiden-t, stratovarius-t, rammstein-t, luca turilli-t, meg néha manowar-t is hallgatni ^^)Van egy oldal: ubk.uhulinux.hu, és ott van néhány sor amit be kell másolni a sources.list fájlba, hogy mûködjön. Megtettem és fogtam Synaptic-ot, tök jó látta az összes csomagot, le is töltöttem, csak a progikat nem találom a gépemen. Mit kell még tenni?
[align=right][snapback]103225[/snapback][/align]letöltötted az pontosan mit jelent? kiválasztottad a telepítést, nemde?
amúgy meg apt-get rulez;
Ezt írtad, ezt a readme-t honnan tölthetném le? Egyébként meg próbáltam külön is úgy sem jó, és kösz az oldalt megnézem
[align=right][snapback]103490[/snapback][/align]pfff… látom eléggé járatlan vagy a sztech világában;
a readme az mindig ott van; meg nem csak readme van, hanem INSTALL is, van, amikor abban van leírva a telepítés menete;
ergo, ha kicsomizod a fájlt, és belépsz a könyvtárba, ahova kicsomiztad, akkor ott van a README fájl és/vagy az INSTALL is.westend pff..
hat az eleg tre hely, ilyen divatembereknek valo, es nem nekem (meg imho fellow sem az ;)). ha mar talalkozo, akkor mindenkepp kiskocsma, bar nemvaloszinu, sot, szinte kizart, hogy en januarban raerjek… (vizsgaidoszak febr. 5-ig tart..)
[align=right][snapback]103486[/snapback][/align]pedig ott olyan jókat lehet szórakozni a biztonsági õrökkel ^^
kiskocsma? felõlem ok, csak legyen könnyen megközelíthetõ a nyugatiból, mert valszeg oda fogok beérni a vonattal;
akkor legyen a westend-ben, mert ott jó fórumtalálkozót tartani ^^
és poén, mert van játékterem, ahol van táncgép, amivel lehet szenvedni jól.
meg kerekasztal is van ^^jah, és a
@session_start();
az tudod, h micsoda? tudod, h a @ mit jelent? azt, h ignore-olja a hibaüziket, azaz ha nem mûködik, akkor nem írja ki, h hiba van a rendszerben
így szokták használni
@utasitas ( $param1 , $param2 ) or die ( „Az utasitasban hiba van” ) ;
ez arra való, h te kezeld le a hibátez tulajdonképpen ugyan az, mint a utasítás nem?
[align=right][snapback]103403[/snapback][/align]igen, csak nekem kézreesõbb így
nick:
Code:$res = mysql_query ( „SELECT nick FROM ‘users’ WHERE nick=’$nick'” );
if ( $res == false ) {
// a nick nem létezik
} else {
// a nick létezik
}str_replace:
Code:$eredmeny = str_replace ( $mit , $mire , $miben );1.) az /etc/apt/sources.list nevezetû fájlodra lennék kíváncsi
2.) `apt-get update` parancs, mint javasolta a csomagkezelõ is -
SzerzőBejegyzés