xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,241-2,250 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987111
    xcut
    Felhasználó

      jah, értelek, persze nekem a hagyományos mód forgott az agyamba eszembe sem jutott hogy az SQL táblában vagy a php kódban túrjak :))))
      de ha van rán energiád akkor kidumpolom a táblát meg az oldalt és elküldöm :)))))))
      [align=right][snapback]103387[/snapback][/align]

      uhh… talán a szünetben, de ilyenkor biztosan nem;
      meg szvsz nagy a kódja a cuccosnak; azt meg át kellene bogarászgatni… ááá
      lusta vagyok ^^
      ha lesz kedvem, akkor megcsinálom;

      Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987109
      xcut
      Felhasználó

        és ha én regisztrált vagyok, fogok egy proxy listát meg egy operát , beírom egy scriptbe hogy induláskor törölje a ./.opera könyvtárat és ugorjon egy proxy-t aztán csak klikkelek… :))

        egyébként most csak regisztrált szavazhat
        [align=right][snapback]103364[/snapback][/align]

        figy: elv van egy tábla, ami tárolja a szavazatokat, nemde?
        abban eltárolod az user id-jét, és kész. az alapján döntöd el, h szavazott-e

        Code:
        $res = mysql_query ( „SELECT * FROM szavazatok WHERE uid=’$uid’ AND kep_id=’$kep_id'” );
        if ( $res == false ) {
        # az user nem szavazott
        } else {
        # az user szavazott
        }

        ez lenne a legjobb megoldás; az, h a rendszer rosszul van megcsinálva, az egy dolog, de kivitelezhetõ a dolog;

        Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990112
        xcut
        Felhasználó

          jöhettek felõlem, bár télen se rossz hely, fõleg az üdülõterület; olyan, mint egy kisértetváros; szeretek arra kóborolni ^^

          „”r/w joghoz 1000post vagy 1ev, mivel foleg kosza lelkeket kell szurni, elsore eros, de vmi szabaly kell;”
          Ez mit jelent?”
          jo 2,5 ev alatt az jott le, hogy a legtobb problemat azok okozzak, akik meg nem szoktak meg, milyen postolasi stilus illik egy ilyen helyhez;
          lenne belso forum, ahol linuxtol tavol eso temakat is meg lehetne beszelni kulturalt keretek kozt; de, hogy a kulturalt keretek megmaradjanak, csak olyan emberkenek lenne olvasasi es irasi oga, akik mar vmennyi tapasztalatot szereztek;
          varom tovabbi javaslatokat;

          ez egy nagyon jó 5let szvsz;

          xcut
          Felhasználó

            felõlem ok, a címem:
            [email protected]

            én majd a szünetben tudok nagyobb lendülettel belefogni, mert a suli miatt nem sok idõm van;
            de megpróbálom a legjobbakat;

            xcut
            Felhasználó

              Hajlandó vki beszállni a fejlesztésbe, vagy mindenki a még meg nem kapott lóvéját számolgatja? :blush:
              [align=right][snapback]103332[/snapback][/align]

              ööö… én beszállok vmi egyszerûbb rész fejlesztésébe, csak mondjátok, h mit;
              gabaman, te vagy a projektvezetõ, várom a problémákat;

              Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987106
              xcut
              Felhasználó

                killall :

                sikerült feltöltened amint láttam, a probléma akkor megoldódott ?

                q1q2:
                azt képtelenség kivádeni hogy valaki többx szavazzon……. de ha azonos címrõl jönnek a szavazatok majd figyelek és letörlöm a galériát

                admins:
                nem lett top a topic 🙁
                [align=right][snapback]103336[/snapback][/align]


                @vector

                dehogy lehetetlen, csak kicsit oda kell figyelni;
                ha nem szavazhat anonymous felhasználó, akkor mi a gond? sima ügy megoldani…

                Hozzászólás: PHP #1979658
                xcut
                Felhasználó

                  ehh, elkéstem…

                  Hozzászólás: PHP #1979657
                  xcut
                  Felhasználó

                    De banyek, ez így nagyon kaksi…
                    Login
                    Tegyük fel, hogy a HTML kód kellõs közepén van szükségem egy php kódra. Akkor hogyan is tudom ezt a problémát orvosolni?
                    [align=right][snapback]103321[/snapback][/align]

                    nekem sohasem okozott problémát, mert én bizonyos mûveleteket mindig a html output elkezdése elõtt végzek el;

                    talán úgy, h az elejére bebiggyeszted a

                    kódrészletet, és kész; innen már menni fog a dolog;
                    és ez pedig azért van, mert
                    1.) a cookie-t csak a html output megkezdése elõtt lehet lerakni. ez a szabvány, meg így is ésszerû
                    2.) a session-t amúgy is a kód legelején érdemes elkezdeni, mert az is így ésszerû

                    kis kód, példának

                    Code:


                    foo system





                    Hozzászólás: SuSe 9.1 root probléma #1989855
                    xcut
                    Felhasználó

                      root-ként veszélyes ténykedni.
                      sima userként legyél bejelentkezve, ha meg rott jog kell, akkor
                      ha a gui kéri, akkor felvillan egy ablakocska, h root jelszót kér
                      ha meg a parancssorban jelenik meg a „Permission denied” üzi, akkor meg arra való a `su` parancs

                      Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987102
                      xcut
                      Felhasználó

                        Rendben, amikor kirkerülnek a képek az általam feltöltöttet leveszem, a szavazás és jogosultságok beállítására jöhetnek a javaslatok. Jelenleg a szavazás regisztrációhoz kötött , a hozzászólás nem, és meg kell erõsíteni mailben a reget…. Jó így ?
                        [align=right][snapback]103278[/snapback][/align]

                        szerintem igen; és akkor ugye ezzel ki van védve az, h valaki több böngészõbõl szavazzon;
                        amúgy meg gyerünk mindenki, turbózzuk fel VectoR shotját a muskátlis desktopversenyen! ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,241-2,250 / 3,339