Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jah, értelek, persze nekem a hagyományos mód forgott az agyamba eszembe sem jutott hogy az SQL táblában vagy a php kódban túrjak :))))
de ha van rán energiád akkor kidumpolom a táblát meg az oldalt és elküldöm :)))))))
[align=right][snapback]103387[/snapback][/align]uhh… talán a szünetben, de ilyenkor biztosan nem;
meg szvsz nagy a kódja a cuccosnak; azt meg át kellene bogarászgatni… ááá
lusta vagyok ^^
ha lesz kedvem, akkor megcsinálom;és ha én regisztrált vagyok, fogok egy proxy listát meg egy operát , beírom egy scriptbe hogy induláskor törölje a ./.opera könyvtárat és ugorjon egy proxy-t aztán csak klikkelek… :))
egyébként most csak regisztrált szavazhat
[align=right][snapback]103364[/snapback][/align]figy: elv van egy tábla, ami tárolja a szavazatokat, nemde?
abban eltárolod az user id-jét, és kész. az alapján döntöd el, h szavazott-eCode:$res = mysql_query ( „SELECT * FROM szavazatok WHERE uid=’$uid’ AND kep_id=’$kep_id'” );
if ( $res == false ) {
# az user nem szavazott
} else {
# az user szavazott
}ez lenne a legjobb megoldás; az, h a rendszer rosszul van megcsinálva, az egy dolog, de kivitelezhetõ a dolog;
jöhettek felõlem, bár télen se rossz hely, fõleg az üdülõterület; olyan, mint egy kisértetváros; szeretek arra kóborolni ^^
„”r/w joghoz 1000post vagy 1ev, mivel foleg kosza lelkeket kell szurni, elsore eros, de vmi szabaly kell;”
Ez mit jelent?”
jo 2,5 ev alatt az jott le, hogy a legtobb problemat azok okozzak, akik meg nem szoktak meg, milyen postolasi stilus illik egy ilyen helyhez;
lenne belso forum, ahol linuxtol tavol eso temakat is meg lehetne beszelni kulturalt keretek kozt; de, hogy a kulturalt keretek megmaradjanak, csak olyan emberkenek lenne olvasasi es irasi oga, akik mar vmennyi tapasztalatot szereztek;
varom tovabbi javaslatokat;ez egy nagyon jó 5let szvsz;
felõlem ok, a címem:
[email protected]én majd a szünetben tudok nagyobb lendülettel belefogni, mert a suli miatt nem sok idõm van;
de megpróbálom a legjobbakat;Hajlandó vki beszállni a fejlesztésbe, vagy mindenki a még meg nem kapott lóvéját számolgatja? :blush:
[align=right][snapback]103332[/snapback][/align]ööö… én beszállok vmi egyszerûbb rész fejlesztésébe, csak mondjátok, h mit;
gabaman, te vagy a projektvezetõ, várom a problémákat;killall :
sikerült feltöltened amint láttam, a probléma akkor megoldódott ?
q1q2:
azt képtelenség kivádeni hogy valaki többx szavazzon……. de ha azonos címrõl jönnek a szavazatok majd figyelek és letörlöm a galériátadmins:
nem lett top a topic 🙁
[align=right][snapback]103336[/snapback][/align]
@vector
dehogy lehetetlen, csak kicsit oda kell figyelni;
ha nem szavazhat anonymous felhasználó, akkor mi a gond? sima ügy megoldani…ehh, elkéstem…
De banyek, ez így nagyon kaksi…
Login
Tegyük fel, hogy a HTML kód kellõs közepén van szükségem egy php kódra. Akkor hogyan is tudom ezt a problémát orvosolni?
[align=right][snapback]103321[/snapback][/align]nekem sohasem okozott problémát, mert én bizonyos mûveleteket mindig a html output elkezdése elõtt végzek el;
talán úgy, h az elejére bebiggyeszted a
kódrészletet, és kész; innen már menni fog a dolog;
és ez pedig azért van, mert
1.) a cookie-t csak a html output megkezdése elõtt lehet lerakni. ez a szabvány, meg így is ésszerû
2.) a session-t amúgy is a kód legelején érdemes elkezdeni, mert az is így ésszerûkis kód, példának
Code:
foo system
root-ként veszélyes ténykedni.
sima userként legyél bejelentkezve, ha meg rott jog kell, akkor
ha a gui kéri, akkor felvillan egy ablakocska, h root jelszót kér
ha meg a parancssorban jelenik meg a „Permission denied” üzi, akkor meg arra való a `su` parancsRendben, amikor kirkerülnek a képek az általam feltöltöttet leveszem, a szavazás és jogosultságok beállítására jöhetnek a javaslatok. Jelenleg a szavazás regisztrációhoz kötött , a hozzászólás nem, és meg kell erõsíteni mailben a reget…. Jó így ?
[align=right][snapback]103278[/snapback][/align]szerintem igen; és akkor ugye ezzel ki van védve az, h valaki több böngészõbõl szavazzon;
amúgy meg gyerünk mindenki, turbózzuk fel VectoR shotját a muskátlis desktopversenyen! ^^ -
SzerzőBejegyzés