xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987100
    xcut
    Felhasználó

      már reggeltem, mindjárt csinálok egy szép shotot, és rakom is fel ^^

      Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990106
      xcut
      Felhasználó

        a találkozó jó 5let, már én is javasolni akartam ^^
        én részemrõl Tiszakécskén lakom (Tiszakécske egy Kecskemét közelében fekvõ Tiszaparti városka)

        Hozzászólás: PHP #1979654
        xcut
        Felhasználó

          Hi megint
          Ezzel most megint mit kezdjek?
          Elvileg minden mûködik megfelelõen, csak ezt kiírja, amikor HTML-be építem be a php kódot. Szal máködik, csak a warningot szeretném eltültetni.
          [align=right][snapback]103152[/snapback][/align]

          a session_start()-ot mindenféle html kimenet _elõtt_ kell belerakni a kódba; pl nálam így van kezdve a kód:

          Code:



          Hozzászólás: MSNnel hogyan? #1989551
          xcut
          Felhasználó

            elõször is regelsz egy msn címet, ha nincs;
            kliensek meg vannak linux alá bõven, én kopete-t használok, régebben gaim-ot használtam. sokan szeretik még az amsn-t is.

            Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986664
            xcut
            Felhasználó

              Ebben van igazság.
              Csak az a baj, hogy nálunk Mo-n a rendszerváltás=hatalomátmentés volt, nem egyébb.
              Ezért lettünk most az elsõbõl utolsók.
              A szomszédos országokban (nem jugo-ra gondolok) másként ment és ez mos gyûmölcsözik rendesen.
              Pl: Csehországban a volt kommunista vezetõket 5 évre kitíltottak minden vezetõ pozicióból, aztán mikor letelt az öt év újra megszavazták nekik.
              Lengyelország nem vállalta az elõzõ vezetés által felhalmozott óriási állam adósságot.
              Na nem forralom magam, mert kisbetû megharagszik. 🙂
              Csak látni kell és nem nézni!
              „Láss, ne csak nézz”
              [align=right][snapback]102833[/snapback][/align]

              az a baj, hogy a vezetõség egy nagy 0; csak a pénz bezsebelését csinálják, mást nem nagyon;
              de régebben se volt jobb a helyzet; arról nem is beszélek, h a magyar emberek intelligenciája… nos… nem a legmagasabb; meg eléggé birka a nép;
              ilyen témában szeretem ezt az idézetet használni:
              „Fanatizáltam a tömeget, hogy politikám eszközévé tegyem. Kényszerítettem, hogy emelkedjen önmaga fölé, értelmet és tevékenységet adtam neki. Szememre hányták, hogy a legalacsonyabb ösztönöket élesztem fel a tömegben. Ez igaz. Ha ésszerû érveléssel állok a tömeg elé, nem ért meg; de ha olyan érzelmeket keltek benne, amelyek szájaíze szerint valók, nyomban követi a parancsot, amelyet adok neki. Tömeggyûlésen nincs helye a gondolatnak… mentül nagyobb a tömeg, annál könnyebb irányítani. Mennél dúsabb színezésû az emberi alkotóelemek, parasztok, munkások, tisztviselõk összetétele, annál inkább válnak egyéntelenített, tipikus tömeggé. Semmit sem lehet csinálni a mûvelt emberek, hivatásbeli vagy másféle érdekek képviselõinek korlátozott száma miatt.”

              Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986661
              xcut
              Felhasználó

                Az ilyen hozzászólások kiszórásával kellene elkezdeni rendbetenni a LF-ot..  <_<
                K. sok értelme van igy a netikett-nek…
                [align=right][snapback]102675[/snapback][/align]

                ebben valamennyire egyetértek Sany-val;
                a jelenlegi rendszer arról szól, h nem mondhatod ki a véleményed, mert nem is akarod, mert xy csúnya szemmel néz rád; az elõzõben meg tiltott volt; ha valaki a közesztétikával ellentétes véleményt fejt ki, akkor arra csúnya szemmel néznek, de miért? mert van saját véleménye?
                lassan olyanná válik a kapitalizmus, mint a borg;

                Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986659
                xcut
                Felhasználó

                  sany, az általáad írt gondolathoz: mivel lenne jobb forradalom után? nézz végig a magyar történelmen; forradalmaztunk, azokat is balf@szok vezették, majd ugyanilyen emberek követték õket; ha lenne egy „véres forradalom”, akkor a jelenlegi „mocskot” kisöpörné, és jönne helyette egy ugyanolyan, csak más köntösben;
                  jobb lenne?

                  Hozzászólás: Könyvtárba írni, de törölni ne #1989265
                  xcut
                  Felhasználó

                    szvsz a törlést megtiltani logikátlan, mert ha nem törölhetek egy fájlt, de meg akarom semmisíteni, akkor
                    cat /dev/null >fajl
                    kész ^^
                    ergo ha a fájl 0 bájtos, meg ha ki van törölve, az nem ugyanaz adatvesztési szempontból?

                    Hozzászólás: Perl programozás #1983667
                    xcut
                    Felhasználó

                      a perl oldalán mintha olvastam volna olyasmit, hogy be lehet forgatni;
                      de lehet rosszul emléxek;

                      Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974435
                      xcut
                      Felhasználó

                        Azt hogy csinálod, h egyszerre telepíted, meg használod a gépet? :unsure: 

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 3,339