xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,261-2,270 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974433
    xcut
    Felhasználó

      Egy hétig megy fel? Nehogy… :blink:  Az nekem sok. (legalábbis most). Nekem használnom kell a gépet. Majd kipróbálom nyugalmasabb idõmben. Vmi más ötlet? :unsure:
      [align=right][snapback]102559[/snapback][/align]

      ha van fent egy linuxod, akkor 1 hétig megy fel, de közben tudod használni a gépet; pl nekem a vc/2-n ment a telepítés, és közben csináltam minden mást rendesen;
      csak mondjuk játszani nem ajánlott ^^

      Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974431
      xcut
      Felhasználó

        gentoo linux ( http://www.gentoo.org )
        az angol doksik alapján nyomulj, a magyarok eléggé régiek;

        és számolj olyan 1 hétre a telepítést illetõen ^^

        Hozzászólás: Windows XP és Linux egy winchesteren… #1989325
        xcut
        Felhasználó

          Hol tudom leszedni ezt a grub-ot? (nem UHU-t használok)
          [align=right][snapback]102531[/snapback][/align]

          milyen linuxod van?

          debian alapú: apt-get install grub
          slaki alapú: slapt-get install grub
          gentoo: emerge grub
          tehát vmi ilyesmi parancs kell, utána meg
          grub-install /dev/hda
          az ext3 és a reiserfs is olvasható windows alól egy kis trükkel ^.-

          resierfs: http://p-nand-q.com/download/rfstool/download.html
          ext3 is biztos van, use google

          Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987048
          xcut
          Felhasználó

            bejelentkeztel?:)
            [align=right][snapback]102548[/snapback][/align]

            persze;
            fõoldal->képtáram->album törlése->”torles nem engedelyezett …”

            Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987045
            xcut
            Felhasználó

              hmm… rápittyentek az album törlésére, erre meg:
              „torles nem engedelyezett …”
              meg a képeket se lehet törölni; ez így nem fair.

              Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987044
              xcut
              Felhasználó

                kaptam választ:

                >>

                Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988779
                xcut
                Felhasználó

                  sajnos ez nem egészen így van 🙁 az egyik guru itt egy meg nem nevezett banktól jött el, amikor ott a vms-t lecserélték egy, hogy is mondjam: kisebb biztonsági szintû, kereskedelmi operációs rendszerre, melynek neve egy nyílászárót takar.
                  sajnos a „hozzáértõ” emberek miatt a legtöbb helyrõl kiszorul. Tudtunkal egy-két renegát iskolán kívül kizárólag az apeh és mi használjuk az országban.
                  [align=right][snapback]102501[/snapback][/align]

                  majd amikor minden 3. hónapban full reinstall kell, akkor elgondolkoznak a dolgokon, meg amikor a rendszersegesség „enyhén” visszaesik ^^

                  Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988777
                  xcut
                  Felhasználó

                    oks. azt meg hozzakell tennem, hogy a vms szabadon nem terjesztheto. kizarolag a decuson keresztul lehet. (epp ezert nemtudom atirni neked pl.)
                    egyebkent fogalmam sincs, hogy hogyan kell ott regisztralni, egyszer futottam at. asszem vmi 500 ft-os evi tagsagi dij van, vagy mi. nekem mak, hogy pont a tanarom az egyik nagy vms buherator (aki mellesleg a decus titkara), igy tole megtudtam szerezni 😉
                    [align=right][snapback]102402[/snapback][/align]

                    hmm… a 2 link közül az egyik nem müxik (egy errort dob ki), a másikon meg nem látok ilyesmi infót;
                    van olyan, hogy openvms; az se? nincs egy oss változata neki?

                    Hozzászólás: BSD #1989228
                    xcut
                    Felhasználó

                      én is beszállok a bsd-sdibe ^^
                      freebsd… rc2 vagy release?
                      és a 4 iso (bootonly; disc1; disc2; miniinst) közül melyik kell?

                      Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988770
                      xcut
                      Felhasználó

                        thx killall, majd holnap megnézem, ma már fáradt vagyok;

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,261-2,270 / 3,339