Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egy hétig megy fel? Nehogy… :blink: Az nekem sok. (legalábbis most). Nekem használnom kell a gépet. Majd kipróbálom nyugalmasabb idõmben. Vmi más ötlet? :unsure:
[align=right][snapback]102559[/snapback][/align]ha van fent egy linuxod, akkor 1 hétig megy fel, de közben tudod használni a gépet; pl nekem a vc/2-n ment a telepítés, és közben csináltam minden mást rendesen;
csak mondjuk játszani nem ajánlott ^^gentoo linux ( http://www.gentoo.org )
az angol doksik alapján nyomulj, a magyarok eléggé régiek;és számolj olyan 1 hétre a telepítést illetõen ^^
Hol tudom leszedni ezt a grub-ot? (nem UHU-t használok)
[align=right][snapback]102531[/snapback][/align]milyen linuxod van?
debian alapú: apt-get install grub
slaki alapú: slapt-get install grub
gentoo: emerge grub
tehát vmi ilyesmi parancs kell, utána meg
grub-install /dev/hda
az ext3 és a reiserfs is olvasható windows alól egy kis trükkel ^.-resierfs: http://p-nand-q.com/download/rfstool/download.html
ext3 is biztos van, use googlebejelentkeztel?:)
[align=right][snapback]102548[/snapback][/align]persze;
fõoldal->képtáram->album törlése->”torles nem engedelyezett …”hmm… rápittyentek az album törlésére, erre meg:
„torles nem engedelyezett …”
meg a képeket se lehet törölni; ez így nem fair.kaptam választ:
>>
sajnos ez nem egészen így van 🙁 az egyik guru itt egy meg nem nevezett banktól jött el, amikor ott a vms-t lecserélték egy, hogy is mondjam: kisebb biztonsági szintû, kereskedelmi operációs rendszerre, melynek neve egy nyílászárót takar.
sajnos a „hozzáértõ” emberek miatt a legtöbb helyrõl kiszorul. Tudtunkal egy-két renegát iskolán kívül kizárólag az apeh és mi használjuk az országban.
[align=right][snapback]102501[/snapback][/align]majd amikor minden 3. hónapban full reinstall kell, akkor elgondolkoznak a dolgokon, meg amikor a rendszersegesség „enyhén” visszaesik ^^
oks. azt meg hozzakell tennem, hogy a vms szabadon nem terjesztheto. kizarolag a decuson keresztul lehet. (epp ezert nemtudom atirni neked pl.)
egyebkent fogalmam sincs, hogy hogyan kell ott regisztralni, egyszer futottam at. asszem vmi 500 ft-os evi tagsagi dij van, vagy mi. nekem mak, hogy pont a tanarom az egyik nagy vms buherator (aki mellesleg a decus titkara), igy tole megtudtam szerezni 😉
[align=right][snapback]102402[/snapback][/align]hmm… a 2 link közül az egyik nem müxik (egy errort dob ki), a másikon meg nem látok ilyesmi infót;
van olyan, hogy openvms; az se? nincs egy oss változata neki?én is beszállok a bsd-sdibe ^^
freebsd… rc2 vagy release?
és a 4 iso (bootonly; disc1; disc2; miniinst) közül melyik kell?thx killall, majd holnap megnézem, ma már fáradt vagyok;
-
SzerzőBejegyzés