Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
rtfm
amúgy meg
CREATE DATABASE adatbazisnev;a qtparted az nagyon instabil, nem egy ismerõsöm (és én is) vesztett adatot miatta;
2.) windowsos gépekkel vagy hálózatban? ha igen, akkor samba kell neked;
bár mondjuk én szivesebben használok ftp szervert fájlmegosztásra;3.) máshol megjelennek rendesen a magyar betûk?
Kérlek segitsetek mert fontos? 🙁
Ha tud valaki akkorsegiteni, küldjön e-mailt a [email protected]-ra. De ha itt irsz is jó!
[align=right][snapback]102296[/snapback][/align]„Kérlek segitsetek mert fontos?”
ezt szerintem inkább te döntsd el;itt megtalálod a drivered.
hmm… hallod lehet tényleg nem lenne akkora hülyeség foglalkozni vele ^^
mondjuk nekem akkor is a linux marad a „szerelmem” :wub:
Nem találtam…
Viszont kiadták Asimov összest nagy vaskos kötetekben. (tudod… papír…)
Meg jön a karácsony is… 🙂
[align=right][snapback]102116[/snapback][/align]mi az a papír? ^^
igazából jobban szeretek ebook-okat olvasgatni, mint könyveket; meg az ebookokat meg lehet szerezni ingyen is;
jut eszembe megnézem DC-n, hátha van ^^akkor ideje elkezdeni… 🙂
mondjuk fuss neki a Robottörténeteknek. novellák, nem hosszúak, érdekesek.
Aztán majd jöhet Az Alapítvány trilógia….
[align=right][snapback]102111[/snapback][/align]ennek van valami onleány változata?
[lehetõleg magyar, mert amikor én olvasok ilyesmit, akkor fáradt vagyok máshoz -> nincs erõforrásom angolt olvasni]Azt, hogy egy user 1x szavazzon kivédhetetlen, az ip-t loggolni sincs értelme mert dinamikus IP miatt újabb szavazatot adhat, vagy épp olyan usert blokkolsz akire éppen a szavazó címe mutat….Ez a lgnagyobb szívás mikor belsõ hálón vagytok 20-an. Tehát marad a régi verzió, mindenkinek a lelkiismeretére bíznám az ovit meg hagyjuk a másik portálon…. Ha nagyon kell belõhetek egy subdomain-t egy üres galériára/adatbázissal is……Bár ezzel akkor dupla munka lesz.
[align=right][snapback]102004[/snapback][/align]?
elegánsabb: ahhoz, h szavazhasson, regelnie kell (nem kötelezõ képet felrakni, csak regelni)off
xcut: vazzeg raszoktal a ; -zesre fellow utan szabadon? na nemaa :blink:
[align=right][snapback]102011[/snapback][/align]//off:
okok:
1.) sokat kódolok mostanában
2.) jobban néz ki, mint a …
3.) eléggé sok nagy guru is így ír
^^
nameg „jó dumát lopni nem szégyen, hanem az eredetinek dícséret” ^^ -
SzerzőBejegyzés