xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,271-2,280 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mysql #1989197
    xcut
    Felhasználó

      rtfm

      amúgy meg
      CREATE DATABASE adatbazisnev;

      Hozzászólás: SQL szerverek #1986435
      xcut
      Felhasználó
        Hozzászólás: partició egyesítés #1989064
        xcut
        Felhasználó

          a qtparted az nagyon instabil, nem egy ismerõsöm (és én is) vesztett adatot miatta;

          Hozzászólás: Scanner-Network-OOffice #1989120
          xcut
          Felhasználó

            2.) windowsos gépekkel vagy hálózatban? ha igen, akkor samba kell neked;
            bár mondjuk én szivesebben használok ftp szervert fájlmegosztásra;

            3.) máshol megjelennek rendesen a magyar betûk?

            Hozzászólás: Canon ip 1500 #1989128
            xcut
            Felhasználó

              Kérlek segitsetek mert fontos? 🙁
              Ha tud valaki akkorsegiteni, küldjön e-mailt a [email protected]-ra. De ha itt irsz is jó!
              [align=right][snapback]102296[/snapback][/align]

              „Kérlek segitsetek mert fontos?”
              ezt szerintem inkább te döntsd el;

              itt megtalálod a drivered.

              Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988768
              xcut
              Felhasználó

                hmm… hallod lehet tényleg nem lenne akkora hülyeség foglalkozni vele ^^

                mondjuk nekem akkor is a linux marad a „szerelmem” :wub:

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948170
                xcut
                Felhasználó

                  Nem találtam…
                  Viszont kiadták Asimov összest nagy vaskos kötetekben. (tudod… papír…)
                  Meg jön a karácsony is… 🙂
                  [align=right][snapback]102116[/snapback][/align]

                  mi az a papír? ^^
                  igazából jobban szeretek ebook-okat olvasgatni, mint könyveket; meg az ebookokat meg lehet szerezni ingyen is;
                  jut eszembe megnézem DC-n, hátha van ^^

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948167
                  xcut
                  Felhasználó

                    akkor ideje elkezdeni… 🙂
                    mondjuk fuss neki a Robottörténeteknek. novellák, nem hosszúak, érdekesek.
                    Aztán majd jöhet Az Alapítvány trilógia….
                    [align=right][snapback]102111[/snapback][/align]

                    ennek van valami onleány változata?
                    [lehetõleg magyar, mert amikor én olvasok ilyesmit, akkor fáradt vagyok máshoz -> nincs erõforrásom angolt olvasni]

                    Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987039
                    xcut
                    Felhasználó

                      Azt, hogy egy user 1x szavazzon kivédhetetlen, az ip-t loggolni sincs értelme mert dinamikus IP miatt újabb szavazatot adhat, vagy épp olyan usert blokkolsz akire éppen a szavazó címe mutat….Ez a lgnagyobb szívás mikor belsõ hálón vagytok 20-an. Tehát marad a régi verzió, mindenkinek a lelkiismeretére bíznám az ovit meg hagyjuk  a másik portálon…. Ha nagyon kell belõhetek egy subdomain-t egy üres galériára/adatbázissal is……Bár ezzel akkor dupla munka lesz.
                      [align=right][snapback]102004[/snapback][/align]

                      ?
                      elegánsabb: ahhoz, h szavazhasson, regelnie kell (nem kötelezõ képet felrakni, csak regelni)

                      Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988764
                      xcut
                      Felhasználó

                        off

                        xcut: vazzeg raszoktal a ; -zesre fellow utan szabadon? na nemaa  :blink:
                        [align=right][snapback]102011[/snapback][/align]

                        //off:
                        okok:
                        1.) sokat kódolok mostanában
                        2.) jobban néz ki, mint a …
                        3.) eléggé sok nagy guru is így ír
                        ^^
                        nameg „jó dumát lopni nem szégyen, hanem az eredetinek dícséret” ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,271-2,280 / 3,339