xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,281-2,290 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia nForce driver nem megy fel #1988866
    xcut
    Felhasználó

      Boccs, még vannak régi beidegzõdéseim…
      [align=right][snapback]102002[/snapback][/align]

      majd idõvel elmúlnak ^^

      Hozzászólás: Nvidia nForce driver nem megy fel #1988864
      xcut
      Felhasználó

        Most jöttem rá, hogy még egy fontos lépés van (épp most raktam fel az UHU 1.2 bétát)

        A hangkártyánál nem tudd fennálni ez a probléma, cseréli szépen magától mint a kisangyal.

        A kernel forrás (kernel-source) hiányzik neki, úgy járj el, ahogy xcut leírta. Ha kész vagy, akkor a Vezérlõpultban a Kernelmodulok között a hangkártya címszó alatt keress egy nvsound drivert (nekem az oss alatt volt megtalálható) és nyomd meg a betöltés induláskor. Aztán restart. Nekem megy.

        NZs
        [align=right][snapback]101947[/snapback][/align]

        mi a francnak restart? ez nem a má$ik rendszer.
        modprobe modulnev

        Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988762
        xcut
        Felhasználó

          és mi lesz akkor ha sikerült? kersned kell mást, akinek bizonyítassz…
          szerintem magadnak kell bizonyítanod nem másnak… de ezek elcsépelt szavak… <_<  <_<
          [align=right][snapback]101992[/snapback][/align]

          mi lesz, ha sikerült? akkor annak a 2 emberkének jól az arcába mosolygok ^^
          nem kell mást keresni, bõven elég magam is ^^

          xcut
          Felhasználó

            eszembe jutott valami; szóval mi lenne akkor, ha ez a helpdesk nem csak linuxos dolgokat tartalmazna? ok, eleinte legyen csak az benne, de késõbbiekben belekerülhetnénak programozási, és egyébb sztech cuccosok, ezzel létre lehetne hozni egy átfogó dokumentációhalmazt, amiben szinte mindent meg lehet találni; ez már majdnemhogy egyedülálló dolog lenne a világon;

            Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987034
            xcut
            Felhasználó

              benne vagyok, de szvsz a verseny után is maradjonak meg a galériák;

              Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988760
              xcut
              Felhasználó

                részvétem a bizonyítási kényszeredhez…
                remélem még idõben ki fognak kezelni belõle
                [align=right][snapback]101982[/snapback][/align]

                ?
                nem értem, h mi a baj abban, hogy h az ember be akarja valakinek bizonyítani, h több annál, mint aminek hiszi;
                szvsz ez egy nagyon jó motiváció;

                Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986641
                xcut
                Felhasználó

                  „”nagy magyar sztárokról””
                  Vannak ilyenek? 🙂
                  Ne röhögtessenek már!
                  Az elmúlt 30 évben nem született ilyen!
                  Tudomásom szerint.
                  [align=right][snapback]101977[/snapback][/align]

                  azért van idézõjelben ^^
                  nagyon nevetséges, ami itt megy; ha egy normálisabb országban élnék, akkor jót röhögnék rajta, de sajna itt élek;
                  (amúgy érdekes, h nyugat-európa mit gondol rólunk; van egy pár ismerõsöm, és pl hollandiában az van elterjedve mo-ról, h egy olyan ukrajna szintû kommunista ország; LOL)

                  Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988756
                  xcut
                  Felhasználó

                    lehet megvárom a doksit;
                    azért akarom kipróbálni a vms-t, mert… nos, van egy haverom, akinek van egy haverja, aki jól tud c++-ban progni, ezért a haverom (aki szintén tud valamennyire; de jóval okosabbnak látszik, mint amilyen) nagyon felnéz rá;
                    szóval a haverom haverjának beletört a foga a vms-be;
                    és ha nekem meg sikerülne felrakni, az nagy dolog lenne;
                    bizonyítanám a haveromnak, h nem vagyok olyan szellemi fogyatékos, mint amilyennek hisz;

                    meg gondolom tanulnék egy csomó dolgot, amit felhasználhatnék valahogyan a linux-nál is;

                    Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986639
                    xcut
                    Felhasználó

                      sany-nak igaza van, nekem is elegem van ebbõl a kib@szott országból;
                      az egész mostani magyar kapitalista mentalitástól kiráz a hideg;
                      elegem van abból, h itt a legmagasabbak az adók, a politikusok mindenféle hülyeségekkel tömik tele az ember fejét, és a nagy pénzek (nem, itt most nem arról a 2-3mrd ft-ról van szó, ami mondjuk az erdélyi magyaroknak menne vmilyen segély formájában; _sokkal_ többrõl) csak egymás zsebébe csúszkálnak; a báreket viszont kínosan alacsonyan tartják; komolyan gondolkozok azon, h végzettségem után kitûzök mondjuk az usa-ba; ott többszörösét keresném rendszergarázdaként, mint itt;
                      mondjuk szvsz az egész kapitalizmus csak arra jó, h az embereket vagy összetöri pszihológiailag („az értelmiség elõtt 2 út van: az alkoholizmus és a járatlan”), vagy pedig növény szintre butítja (lásd a buta átlagembert; komolyan mondom, h egyes emberek olyan hülyék néha, hogy már fáj; olyan korlátoltak és szûklátókörûek, hogy leírni is lehetetlen; a média által szájukba adott dolgokat szajkózzák, és képtelenek felfogni az érveket; csak felesleges okoskodásnak vélik, mert a tvben megmondták, és az szent meg sérthetetlen; és persze akkor nem is beszélek a bulvársajtóról meg a „nagy magyar sztárokról”);

                      Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988752
                      xcut
                      Felhasználó

                        a guglit én is ismerem (de azért thx), csak arra vagyok kíváncsi, h vki próbálkozott-e már, és neki melyik emulátor vált be;

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,281-2,290 / 3,339