Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Boccs, még vannak régi beidegzõdéseim…
[align=right][snapback]102002[/snapback][/align]majd idõvel elmúlnak ^^
Most jöttem rá, hogy még egy fontos lépés van (épp most raktam fel az UHU 1.2 bétát)
A hangkártyánál nem tudd fennálni ez a probléma, cseréli szépen magától mint a kisangyal.
A kernel forrás (kernel-source) hiányzik neki, úgy járj el, ahogy xcut leírta. Ha kész vagy, akkor a Vezérlõpultban a Kernelmodulok között a hangkártya címszó alatt keress egy nvsound drivert (nekem az oss alatt volt megtalálható) és nyomd meg a betöltés induláskor. Aztán restart. Nekem megy.
NZs
[align=right][snapback]101947[/snapback][/align]mi a francnak restart? ez nem a má$ik rendszer.
modprobe modulnevés mi lesz akkor ha sikerült? kersned kell mást, akinek bizonyítassz…
szerintem magadnak kell bizonyítanod nem másnak… de ezek elcsépelt szavak… <_< <_<
[align=right][snapback]101992[/snapback][/align]mi lesz, ha sikerült? akkor annak a 2 emberkének jól az arcába mosolygok ^^
nem kell mást keresni, bõven elég magam is ^^eszembe jutott valami; szóval mi lenne akkor, ha ez a helpdesk nem csak linuxos dolgokat tartalmazna? ok, eleinte legyen csak az benne, de késõbbiekben belekerülhetnénak programozási, és egyébb sztech cuccosok, ezzel létre lehetne hozni egy átfogó dokumentációhalmazt, amiben szinte mindent meg lehet találni; ez már majdnemhogy egyedülálló dolog lenne a világon;
benne vagyok, de szvsz a verseny után is maradjonak meg a galériák;
részvétem a bizonyítási kényszeredhez…
remélem még idõben ki fognak kezelni belõle
[align=right][snapback]101982[/snapback][/align]?
nem értem, h mi a baj abban, hogy h az ember be akarja valakinek bizonyítani, h több annál, mint aminek hiszi;
szvsz ez egy nagyon jó motiváció;„”nagy magyar sztárokról””
Vannak ilyenek? 🙂
Ne röhögtessenek már!
Az elmúlt 30 évben nem született ilyen!
Tudomásom szerint.
[align=right][snapback]101977[/snapback][/align]azért van idézõjelben ^^
nagyon nevetséges, ami itt megy; ha egy normálisabb országban élnék, akkor jót röhögnék rajta, de sajna itt élek;
(amúgy érdekes, h nyugat-európa mit gondol rólunk; van egy pár ismerõsöm, és pl hollandiában az van elterjedve mo-ról, h egy olyan ukrajna szintû kommunista ország; LOL)lehet megvárom a doksit;
azért akarom kipróbálni a vms-t, mert… nos, van egy haverom, akinek van egy haverja, aki jól tud c++-ban progni, ezért a haverom (aki szintén tud valamennyire; de jóval okosabbnak látszik, mint amilyen) nagyon felnéz rá;
szóval a haverom haverjának beletört a foga a vms-be;
és ha nekem meg sikerülne felrakni, az nagy dolog lenne;
bizonyítanám a haveromnak, h nem vagyok olyan szellemi fogyatékos, mint amilyennek hisz;meg gondolom tanulnék egy csomó dolgot, amit felhasználhatnék valahogyan a linux-nál is;
sany-nak igaza van, nekem is elegem van ebbõl a kib@szott országból;
az egész mostani magyar kapitalista mentalitástól kiráz a hideg;
elegem van abból, h itt a legmagasabbak az adók, a politikusok mindenféle hülyeségekkel tömik tele az ember fejét, és a nagy pénzek (nem, itt most nem arról a 2-3mrd ft-ról van szó, ami mondjuk az erdélyi magyaroknak menne vmilyen segély formájában; _sokkal_ többrõl) csak egymás zsebébe csúszkálnak; a báreket viszont kínosan alacsonyan tartják; komolyan gondolkozok azon, h végzettségem után kitûzök mondjuk az usa-ba; ott többszörösét keresném rendszergarázdaként, mint itt;
mondjuk szvsz az egész kapitalizmus csak arra jó, h az embereket vagy összetöri pszihológiailag („az értelmiség elõtt 2 út van: az alkoholizmus és a járatlan”), vagy pedig növény szintre butítja (lásd a buta átlagembert; komolyan mondom, h egyes emberek olyan hülyék néha, hogy már fáj; olyan korlátoltak és szûklátókörûek, hogy leírni is lehetetlen; a média által szájukba adott dolgokat szajkózzák, és képtelenek felfogni az érveket; csak felesleges okoskodásnak vélik, mert a tvben megmondták, és az szent meg sérthetetlen; és persze akkor nem is beszélek a bulvársajtóról meg a „nagy magyar sztárokról”);a guglit én is ismerem (de azért thx), csak arra vagyok kíváncsi, h vki próbálkozott-e már, és neki melyik emulátor vált be;
-
SzerzőBejegyzés