xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,291-2,300 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987031
    xcut
    Felhasználó

      nem kaptam még választ, de olyasmit írtam a mailben (mivel sajna nincs meg, pedig elvileg menteni kellene a sent mappába a thunderbirdnek, gyak meg nem ment -.-), hogy nem a legjobb a verseny így, mert arról szól, h kinek van több klikkelgetõs haverja; valamint kifejtettem, h hogyan lehetne igazságosabbá tenni a versenyt;
      szóval x ideig lehetne képeket beküldeni; aztán meg regel az ember zsûrinek, és csak akkor érvényesül a szavazata, ha az összes képet osztályozta; egy haver lehet, h kilkkel egyet a kedvedért, de 100+ képet nem valószínû, h végigosztályozgat;

      igen, vannak jó desktopok, de pl ott az én enlightenment-esem, szvsz nem rossz, és _jóval_ terhányabbak is vannak elõtte; most 93.
      és engem bánt, h olyan is van sokkal jobb helyen, amivel annyi volt a munka, h berakott az ürge egy másik gyári hátteret;

      Hozzászólás: Nvidia nForce driver nem megy fel #1988858
      xcut
      Felhasználó

        nah, akkor elõször is látom van némi zûr a csomijaid körül

        Code:
        apt-get -f install; apt-get update; apt-get upgrade; apt-get install kernel*

        aztán próbáld meg a drivert telepíteni

        Hozzászólás: Nvidia nForce driver nem megy fel #1988855
        xcut
        Felhasználó

          láthatnánk a /var/log/nvidia-nforce-installer.log fájlod tartalmát?

          más.
          apt-get install kernel*
          ezzel az összes kerneltartozékot leszeded

          Hozzászólás: TUX_LIVE_MIX_TOMA_CD #1988822
          xcut
          Felhasználó

            hasznos cuccnak tûnik, letöltöm és megnézem;

            Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988750
            xcut
            Felhasználó

              Válasz a találós kérdésre: a képzelet
              Mit nyertem?
              [align=right][snapback]101825[/snapback][/align]

              hmm… ^^
              én inkább valami virtuális számítógépprogramra gondoltam;

              Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987023
              xcut
              Felhasználó

                írtam egy mail-t a szervezõknek, amiben javasoltam egy megoldást, amivel csökkenteni lehetne annak az esélyét, hogy a helyezés ne attól függjön, h kinek van több klikkelgetõs haverja;
                remélem a szervezõk figyelembe veszik a következõ verseny szervezésénél

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948165
                xcut
                Felhasználó

                  Asimov fogalmazta meg nagyon szépen mi a teendõ, hogy ezt elkerüljük.
                  Robotika 3 törvénye, jelen esetben a robot nem mozog, a kár pedig nem fizikai.
                  [align=right][snapback]101793[/snapback][/align]

                  nem olvastam még Asimov-ot…

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948163
                  xcut
                  Felhasználó

                    Akkor is csak azt csinálja a program ,mire írták. Akkora szabadságot nem tudok elképzelni ,hogy magától gondolkodjon. Vannak lehetõségek amik közül választ és ha azt írják ,hogy a házon menjen át egy tankkal ahhelyett hogy kerülje ki ,akkor átmegy ,vagy vállaszthatja azt.
                    [align=right][snapback]101791[/snapback][/align]

                    AI == Mesterséges Intelligencia, azaz magától tanuló (önfejlesztõ, és igen ebben benne van a kódját is fejlesztõ), és gondolkozó program;
                    és már létezik olyan (pl amtix), ami korlátozottan, de tud gondolkozni, tanulni, és asszociálni;

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948161
                    xcut
                    Felhasználó

                      Ezen sokat nem kell gondolkodni , az a hibás aki írta. tudta jól mit ír és mire lesz képes ,ennyi.
                      Ez olyan mint a részeg aki csinált valami hülyeséget.

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948159
                      xcut
                      Felhasználó

                        láttam a hacktivity 2 egyik beszélgetését, és felmerült egy nagyon érdekes dilemma…
                        én írok egy AI-t, és feltöltöm tudással, pl azzal, h hogyan kell bejutni egy gépre, azzal a szándékkal, h biztonsági szoftvereket fejlesszen. de mivel az AI egy külön gondokozó dolog, ezért rosszra használja a tudását…
                        ebben az esetben kit kell megbüntetni? az AI nem megfogható dolog…
                        amúgy meg kiderült az is, h rohadtul kiforratlan dolog a jogi része ennek, és csak a szakértõkön, meg a bíró jóindulatán múlik az egész, és nem lehet rendesen jogilag megfogni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,291-2,300 / 3,339