xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,301-2,310 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987017
    xcut
    Felhasználó

      én azért szeretek „esztétikus” környezetben lenni… (lásd enlightenment-es screenshot)

      csak nekem az nem tetszik ebben a versenyben, h arról szól, h kinek van több haverja… vagy én vagyok a vak, de egyes desktopok, amik jobbaknak vannak kikiáltva… szóval mi abban a nagy szám, hogy berak az illetõ egy gyári uhu-s hátteret, és shotol?

      egyetértek lászlóval ebben… bár nekem az övé nem jön be, de azt nagyon értékelem, h dolgozott vele…

      Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984388
      xcut
      Felhasználó

        hmm… nos, akkor búcsúzz el az xp-dtõl, ti az xp a C: meghajtóra is telepítnélkülözhetetlen rendszerfájlokat… szvsz a legtisztább ügy a C-re (azaz a hda1-re) windowst rakni, mivel nem nagyon szereti, ha nem oda rakják…

        xcut
        Felhasználó

          xcut:
          „a faq felépítésérõl van vmi 5let? pl h hány szintû lesz v ilyesmi…”
          ez majd kialakul, szerintem ne fixaljunk ilyesmit;
          [align=right][snapback]101555[/snapback][/align]

          csak azért kérdeztem, h fix v dinamikus szintûre kellene-e kódolni…
          szal akkor dinamikus…

          (hmm… van egy 5letem arra vonatkozóan, h hogyan lehetne megoldani azt, h egy „post” több „topicban” is megjelenjen:
          az adatbázisban vhogyan így lenne tárolva
          SELECT parent_id FROM tabla LIMIT 1

          1|3|9|7|45

          és akkor így kellene lekérni
          SELECT * FROM tabla WHERE parent_id LIKE „%__topicid__%” ORDER BY id ;
          )

          xcut
          Felhasználó

            hmm… nah, akkor gondolkozzunk:
            adatbázisszerkezet (mysql v postgres alapokon lesz?);
            a faq felépítésérõl van vmi 5let? pl h hány szintû lesz v ilyesmi…

            Hozzászólás: System Info program #1988602
            xcut
            Felhasználó

              gkrellm rulz.

              a superkaramba meg megy enlightenment alatt is frankón, csak ide meg már minek ^^

              Hozzászólás: új portál #1981254
              xcut
              Felhasználó

                OFF: korrigálom

                Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984382
                xcut
                Felhasználó

                  2 hozzáfûznivaló: a gentoo nem stabil. persze ok, má$ik rendszerekhez képest igen, de sohasem fogja megközelíteni egy bsd vagy egy woody szintjét stabilitásban; nem is ez a célja, nem erre van kihegyezve;

                  az uhu 1.1.1-gyel nekem eddig nem volt semmi bajom, jó az is…

                  Hozzászólás: Kezdo progz… #1985869
                  xcut
                  Felhasználó

                    ha felrackztadz (haxxxor írásmód rulz), akkorz pasztázdz bez az következõz 2z parancsz kimenetétz

                    Code:
                    lspci
                    cat /proc/cpuinfo
                    Hozzászólás: Kicsi betûk gnome alatt #1988621
                    xcut
                    Felhasználó

                      Feltettem a fluxboxot. De netrõl szedte le. Nem volt fenn. Csomagkezelõben meg nem találtam. Pedig elvileg az universe-bõl szedte le. Azt írta ki. <_< Nem értem. Na mindegy. Bocsi hogy ilyennel fárasztalak titeket. :blush: Már csak azt szeretném tudni, h hogyan lehet a fluxbox menüjét szerkeszten?
                      [align=right][snapback]101504[/snapback][/align]

                      1.) man fluxbox
                      2.) ~/.fluxbox/menu – gondolom erre a fájlra gondoltál… de amúgy nézz szét a ~/.fluxbox mappában is, hidd el sok érdekes dolog van ott ^^

                      Hozzászólás: Kicsi betûk gnome alatt #1988619
                      xcut
                      Felhasználó

                        Már megvan a megoldás!
                        „apt-get install msttcorefonts”
                        aztán restart és megy.
                        Csepelball mondta 🙂

                        Ubuntuban pedig akár hiszed akár nem alapból csak Gnome van.
                        [align=right][snapback]101477[/snapback][/align]

                        azt nem hiszem el, h az ubuntu csomagszerverén nincs fent a fent említett 2 ablakkezelõ ^^
                        azt elképzelketõnek tartom, h -helytakarékossági okokból- kihagyták a többi ablakkezelõt…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,301-2,310 / 3,339