Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
én azért szeretek „esztétikus” környezetben lenni… (lásd enlightenment-es screenshot)
csak nekem az nem tetszik ebben a versenyben, h arról szól, h kinek van több haverja… vagy én vagyok a vak, de egyes desktopok, amik jobbaknak vannak kikiáltva… szóval mi abban a nagy szám, hogy berak az illetõ egy gyári uhu-s hátteret, és shotol?
egyetértek lászlóval ebben… bár nekem az övé nem jön be, de azt nagyon értékelem, h dolgozott vele…
hmm… nos, akkor búcsúzz el az xp-dtõl, ti az xp a C: meghajtóra is telepítnélkülözhetetlen rendszerfájlokat… szvsz a legtisztább ügy a C-re (azaz a hda1-re) windowst rakni, mivel nem nagyon szereti, ha nem oda rakják…
xcut:
„a faq felépítésérõl van vmi 5let? pl h hány szintû lesz v ilyesmi…”
ez majd kialakul, szerintem ne fixaljunk ilyesmit;
[align=right][snapback]101555[/snapback][/align]csak azért kérdeztem, h fix v dinamikus szintûre kellene-e kódolni…
szal akkor dinamikus…(hmm… van egy 5letem arra vonatkozóan, h hogyan lehetne megoldani azt, h egy „post” több „topicban” is megjelenjen:
az adatbázisban vhogyan így lenne tárolva
SELECT parent_id FROM tabla LIMIT 11|3|9|7|45
és akkor így kellene lekérni
SELECT * FROM tabla WHERE parent_id LIKE „%__topicid__%” ORDER BY id ;
)hmm… nah, akkor gondolkozzunk:
adatbázisszerkezet (mysql v postgres alapokon lesz?);
a faq felépítésérõl van vmi 5let? pl h hány szintû lesz v ilyesmi…gkrellm rulz.
a superkaramba meg megy enlightenment alatt is frankón, csak ide meg már minek ^^
OFF: korrigálom
2 hozzáfûznivaló: a gentoo nem stabil. persze ok, má$ik rendszerekhez képest igen, de sohasem fogja megközelíteni egy bsd vagy egy woody szintjét stabilitásban; nem is ez a célja, nem erre van kihegyezve;
az uhu 1.1.1-gyel nekem eddig nem volt semmi bajom, jó az is…
ha felrackztadz (haxxxor írásmód rulz), akkorz pasztázdz bez az következõz 2z parancsz kimenetétz
Code:lspci
cat /proc/cpuinfoFeltettem a fluxboxot. De netrõl szedte le. Nem volt fenn. Csomagkezelõben meg nem találtam. Pedig elvileg az universe-bõl szedte le. Azt írta ki. <_< Nem értem. Na mindegy. Bocsi hogy ilyennel fárasztalak titeket. :blush: Már csak azt szeretném tudni, h hogyan lehet a fluxbox menüjét szerkeszten?
[align=right][snapback]101504[/snapback][/align]1.) man fluxbox
2.) ~/.fluxbox/menu – gondolom erre a fájlra gondoltál… de amúgy nézz szét a ~/.fluxbox mappában is, hidd el sok érdekes dolog van ott ^^Már megvan a megoldás!
„apt-get install msttcorefonts”
aztán restart és megy.
Csepelball mondta 🙂Ubuntuban pedig akár hiszed akár nem alapból csak Gnome van.
[align=right][snapback]101477[/snapback][/align]azt nem hiszem el, h az ubuntu csomagszerverén nincs fent a fent említett 2 ablakkezelõ ^^
azt elképzelketõnek tartom, h -helytakarékossági okokból- kihagyták a többi ablakkezelõt… -
SzerzőBejegyzés