xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,571-2,580 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Programot, mivel? #1981643
    xcut
    Felhasználó

      html/php – bluefish
      c/c++/egyéb – kdevelop

      szvsz

      Hozzászólás: eterm #1980458
      xcut
      Felhasználó

        Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy konsole-t a legideállisabb választás flux alatt futtatni (kde alatt kell), de nem látom okát, hogy ne menjen.
        [align=right][snapback]93928[/snapback][/align]

        kde alatt tökéletesen megy… ^^

        Hozzászólás: eterm #1980456
        xcut
        Felhasználó
          Hozzászólás: eterm #1980454
          xcut
          Felhasználó

            konsole nem?
            Miért mi a baj vele? Mennie kell, szerintem.
            [align=right][snapback]93920[/snapback][/align]

            eléggé fura… pl nem látod, h mit írsz bele…
            mindenesetre használhatatlan T.T

            Hozzászólás: eterm #1980452
            xcut
            Felhasználó

              Egyvalamit azért nem értek.
              Igaz, hogy az átlátszóság cool, ne de egy teminálban? Rontja az olvashatóságot!

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1969801
              xcut
              Felhasználó

                ?k Linuxos csajok:
                http://www.linuxbazis.hu/kampany.php

                Szeretnél velük megismerkedni? 😉
                [align=right][snapback]93663[/snapback][/align]

                ismerem, a hackersplayground-ról indult a dolog ^^

                Hozzászólás: PHP #1979619
                xcut
                Felhasználó

                  nah, lenne 2 bajom…

                  #1:

                  Code:
                  include („fajl.php”) || die („NEM SIKERULT MEGNYITNI A FAJLT”);

                  ezzel az a bajom, h nem müxik. pontosabban vmi 1 nevû fájlt akar beincludeolni…

                  #2:

                  Code:
                  //index.php
                  $VALT = new object;
                  global $VALT;
                  include („tobbobjektum.php”);

                  //tobbobjektum.php
                  class hudeobjektum {
                  function hudeobjektum () {
                  $VALT->ize ( );
                  }
                  }

                  erre ezt kapom:
                  Fatal error: Call to a member function on a non-object in /eleresi_ut/valami.php on line 50

                  Hozzászólás: Idiota dalok #1980533
                  xcut
                  Felhasználó

                    hmm… hülye dalszövegek:
                    – Népzene…
                    – Danubius / Sláger rádió… itt vannak bõven ^^

                    Hozzászólás: PHP – jogrendszer – kérdések #1979603
                    xcut
                    Felhasználó

                      szerintem a legegyszerûbb ha egyik része a másiknak…

                      vagy a jogok között is beállítassz egy prioritási sort

                      de ez az egész kísértetiesen emlékztet a ma esti egyik levelemre mysqllel kapcsolatban: csak én értettem, hoyg mit írtam :)))))
                      [align=right][snapback]91877[/snapback][/align]

                      igen, csak itt az a kérdés, h hogyan állítasm fel a prioritást az user és a group jogkör közt…

                      oregon: értem a rendszered, de én teljesen másként közelítem meg a dolgokat ^^

                      Hozzászólás: ajánlott nyomtatók? #1979105
                      xcut
                      Felhasználó

                        Canon S200. Nekem ilyen van, szép képet nyomtat, és a patron se túl drága hozzá (gyári patron 2-3000k..). Linux alá olyan gyorsan felraktam, hogy csak na, és szépen nyomtatott.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,571-2,580 / 3,339