Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
html/php – bluefish
c/c++/egyéb – kdevelopszvsz
Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy konsole-t a legideállisabb választás flux alatt futtatni (kde alatt kell), de nem látom okát, hogy ne menjen.
[align=right][snapback]93928[/snapback][/align]kde alatt tökéletesen megy… ^^
konsole nem?
Miért mi a baj vele? Mennie kell, szerintem.
[align=right][snapback]93920[/snapback][/align]eléggé fura… pl nem látod, h mit írsz bele…
mindenesetre használhatatlan T.TEgyvalamit azért nem értek.
Igaz, hogy az átlátszóság cool, ne de egy teminálban? Rontja az olvashatóságot!?k Linuxos csajok:
http://www.linuxbazis.hu/kampany.phpSzeretnél velük megismerkedni? 😉
[align=right][snapback]93663[/snapback][/align]ismerem, a hackersplayground-ról indult a dolog ^^
nah, lenne 2 bajom…
#1:
Code:include („fajl.php”) || die („NEM SIKERULT MEGNYITNI A FAJLT”);ezzel az a bajom, h nem müxik. pontosabban vmi 1 nevû fájlt akar beincludeolni…
#2:
Code://index.php
$VALT = new object;
global $VALT;
include („tobbobjektum.php”);//tobbobjektum.php
class hudeobjektum {
function hudeobjektum () {
$VALT->ize ( );
}
}erre ezt kapom:
Fatal error: Call to a member function on a non-object in /eleresi_ut/valami.php on line 50hmm… hülye dalszövegek:
– Népzene…
– Danubius / Sláger rádió… itt vannak bõven ^^szerintem a legegyszerûbb ha egyik része a másiknak…
vagy a jogok között is beállítassz egy prioritási sort
de ez az egész kísértetiesen emlékztet a ma esti egyik levelemre mysqllel kapcsolatban: csak én értettem, hoyg mit írtam :)))))
[align=right][snapback]91877[/snapback][/align]igen, csak itt az a kérdés, h hogyan állítasm fel a prioritást az user és a group jogkör közt…
oregon: értem a rendszered, de én teljesen másként közelítem meg a dolgokat ^^
Canon S200. Nekem ilyen van, szép képet nyomtat, és a patron se túl drága hozzá (gyári patron 2-3000k..). Linux alá olyan gyorsan felraktam, hogy csak na, és szépen nyomtatott.
-
SzerzőBejegyzés