Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„még 1-2 év, jön a nanotechnológia, és lesz usb-s óvszer is ^^”
A modern kori James Bondnak már biztosan van! Remek adatcserélési módszer…:D
[align=right][snapback]91276[/snapback][/align]hmm… hívhatnánk akár álcázott adatcserének is, nemde? ^^
/* off
a reléket ne is említsétek… nyáron visszapillantótükör-vezérlõket funkcióteszteltem, persze 286-osok elõtti gépekkel, meg a tesztelõmechanika reléket használt…
5 gépbõl 1 sohase ment…
meg volt egy nagy gép is, az is többet állt, mint mûködött, mert folyamatosan cserélgetni kellett a reléket…
és igen, ez 2004-ben.
grat annak, aki tervezte.[német cucc, a németek meg úgy vannak vele, h ameddig akárhogyan is lehet vele dolgozni, addig nem kell cserélni… ] */
„Próbáld meg levezetni egy HDD kikapcsolásának menetét, ûgy hogy éppen 7200 vagy többet pörög és a fej éppen bennjár a tárcsa közepén! A HDD cacheben lévõ adatot még ki kell nyomni. Utána rögtön kikell „csapni” a fejet parkoló állásba, majd lehet „kiereszteni a levegõt” – azaz szépen, lassan leáll a tárcsa – klatty.
😀 azért ez már perverzió…
[align=right][snapback]91144[/snapback][/align]még 1-2 év, jön a nanotechnológia, és lesz usb-s óvszer is ^^
contest: „Mibe lehetne még USB-s memóriakártyát szerelni?”
Nem volt túl lassú + drága megoldás?
[align=right][snapback]91103[/snapback][/align]mondjuk az igaz, h a ps7 eléggé lassú volt… de mivel én csak ahhoz értek, jobb volt, mint a semmi… sokkal jobb ^^
árról meg nem nyilatkozok, mert „biztonsági másolatom” van… ^^Angol óra. Könyvtárban. 2002-es augusztusi chip magazin az asztalon. Nagy betûkkel, hogy mindenki félreértse: Vírusok Linuxon.
Most nincs kedvem begépelni (kikölcsönöztem), úgyhogy csak nagyjából:
Egész jól indult a cikk, mígnem a végére tulajdonképpen azt hiheti az olvasó: Rohamosan szaporodnak a linuxos vírusok, csak azért van kevesebb mert kevesebben használják. A linux gyenge pontja a makró(!), merthogy így a windowsos vírusokat is elkaphatja.nemvolt mosolyszunet, csak anno irtam neked egy egesz oldalnyi postot hogy mit hogyan kene csinalnia egy kozep-beginnernek, ha elakar indulni a letran felfele (amit nemnagyon szoktam altalaban senkinek, de benned lattam fantaziat), te meg lesem reagaltad, ergo megsem voltal ra erdemes.
remelem ha ujra ilyenre kerul sor, mar erdemes leszel 🙂
ja es nehallgass sanyra, osszevissza beszel 😉
(sany, nem megsertodni!)
[align=right][snapback]91126[/snapback][/align]nagyjából rémlik… arra mondjuk azért nem válaszoltam, mert teljesen egyetértettem vele… nah, mind1. [ha nem érted, h miért nem válaszoltam rá egy „thx”-et, akkor keress fel egy bizonyos ShadoW-ot Esthar City-ben, és kérdezd meg, h milyen volt az anti-chat pontrendszer… meg az akkori „hsz-követelmények”… én azon a rendszeren „nevelkedtem”… ehh, nah mind1, nem érdemes rágódni ezen ^^… útálom a félreértéseket -.-]
öööö xcut -ot moderátornak??!??!??!
(bocs az offért)
[align=right][snapback]91085[/snapback][/align]és még a chat-es „kalandjaimról” nem is meséltem… ^^
hmm…
gentoo fel, ps8 valahogyan fel, és én is csinálok háttérképeket… szeretek csinálni ^^
vhol van pár… lehet megkeresem õket ^^sziaztok. bajom van. méghozzá az hogy partition magic-el ledaráltam a vinyot amin az uhu volt mert
vettem egy uj vinyot és szeretnék rendet rakni a gépen kicsit. a baj csak az hogy az xp egy sata vinyon van ami most nem indul el mert a linux ugye le lett szedve de a grub meg ott maradt a sata vinyon és igy csak addig jutok a boot-olással hogy felsorolja a hardver elemeket aztán meg kiirja nekem hogy GRUB, és itt megáll… egy régebbi vincsin van még egy múködö win ami látja a satás vincsit, le tudom szedni valahogy a GRUB bejegyzéseit a sata vinyoról, ugy hogy ne kelljen ujra formázni azt a particiót? meg amig ezt nem oldottam meg az uhu-t sem merem ujra rakni mert lehet hogy ez bekavar…
plíííz help. 🙁
[align=right][snapback]91028[/snapback][/align]ha csak xp-t akarsz: winxp telepítõcd be, javítókonzol, fixmbr [megjegyzés: nekem ezen parancs kiadása után nem volt hajlandó bootolni egyáltalán a rendszer… asszem lehet paraméterezni… próblákozz: fixmbr /help]
linux && xp: uhu-t berak, telepít… fel fogja ismerni a winxp-t, és be fogja konfigolni a grubot, h tudjon indulni az xp is
[személyes megj: én a 2. variációt javaslom, mivel azt kipróbáltam már.]
no, rákeresetem:
„A formázás rövidített változata, amikor csak a háttértár tartalomjegyzéke kerül törlésre vagy létrehozásra, az adatterület törlése és ellenõrzése nem történik meg. Egyes háttértárak, például hajlékonylemezek esetében a gyorsformázás csak abban az esetben lehetséges, ha a háttértárat már korábban formáztuk.”
tehát: ha gyorsformázod a winyát, akkor igaz fel fogja ismerni, mint fat32-t, de(!) ugye a tábla tartalmazza a fájlaid nevét, elérési útját, és kezdõszektorját… namármost ez mind elveszik…
persze próblákozhatsz:
cat /dev/hdaN >partriciodump
és ha nem sikerült
cat partriciodump >/dev/hdaN
ez a módszer elvileg mûködik, gyakorlatilag nem tudom, kérek megerõsítést a tanács részirül… -
SzerzőBejegyzés