xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,601-2,610 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Partíciós gondok! #1978268
    xcut
    Felhasználó

      Lenne azét még most egy kérdésem: Ha a partíciót GYORSformázással formáznám át FAT32-re, akkor az hozzányúl az adatterülethez, vagy csak a FAT-ot nullázza ki? Mert ha az utóbbi, akkor mindegyik rendszer számára egyértelmûen FAT32-vé tudnám tenni

      Balázs
      [align=right][snapback]90898[/snapback][/align]

      nem tudom, h pontosan mit takar a gyorsformázás, de az biztos, h az is legyûri az adatokat… szóval ha sérült a táblád, és ezzel meg legyalulod, akkor szvsz nehezebb lesz visszaállítani…

      Hozzászólás: TV-out #1978910
      xcut
      Felhasználó

        hmm… elvileg az ipb-nek nem kellene engednie üres hsz-t… szóközökkel meg tudtommal nem lehet kijátszani, mert ha igen, akkor… nos, akkor inkább no comment ^^

        xcut
        Felhasználó

          régebben: ps7 (igen, photoshop)
          most: semmi, mert még nem jöttem rá, h hogyan bírom futásra venni a ps8-at… de dolgozok rajta.

          Hozzászólás: dilemma #1978557
          xcut
          Felhasználó

            thx all, asszem’ csak a htdocs lesz a közös ^^

            [tényleg killall: akkor mostmár béke van, vagy még mindig mosolyszünet?]

            Hozzászólás: VIA Ac ’97 hangkártya probléma #1978786
            xcut
            Felhasználó

              VIA Ac ’97 hangkártya problémám van….már írtam egyszer, de sajna túl késõ volt, és mennem keleltt.
              Szóval…elvileg minden oké, töltésnél nem ír ki semmien hibát, de vezérlõpultban nem ismeri fel a hangkártyát.. a felismert hangkártya alá nincs semmi sem írva. Elvileg mindennek szólnia kéne, a xmms-nél is azt jelzi, hogy szól a zene, amit  berakok neki… villog az oszciloszkóp v mi afene…hardverileg semmi gond nincs, minden a helyén. Ha valaki tud, kérem segítsen, kezdek beleõrülni, hogy nincs zeném 😛
              [align=right][snapback]90999[/snapback][/align]

              1.) uhu-ban egyszerre csak egy dolog használhatja a hangkártyát (van vmi daemon, slaki alatt volt, arra emléxek… asszem’ van uhu alá is, csak a nevét nem tudom)
              2.) default hangkaribeállítás, vagy ha nem megy, akkor zongorázd végig a sound-blaster hangkártyákat, ti az AC’97 az sound blaster alapú… nekem is sound blaster cucc kellett a kernelembe
              3.) egy lspci kimenet nem ártana… aztán meg http://linux.google.com és keresgélj

              Hozzászólás: Processzorok #1977740
              xcut
              Felhasználó

                Természetesen mélyen elítélem a magatartást, nem lenne jó, ha ilyen verseny lenne itt, de ha lesz egyszer idõm, ki vagy hívva egy meccsre…  😀
                [align=right][snapback]90879[/snapback][/align]

                de azt 2-en nem poén…
                legalább 10-en illene lenni, és akkor már fõlni fog a feje az adminnak ^^

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948025
                xcut
                Felhasználó

                  hamár kocsma, akkor itt egy jó kis bicska 😀
                  [align=right][snapback]91008[/snapback][/align]

                  vááá ez tök jó ^^
                  ilyen kell nekem is ^^
                  mármint az usb-s ^^

                  Hozzászólás: Loki Installers F. L. G. rossz hír :( #1978777
                  xcut
                  Felhasználó

                    azt tanácsolom, hogy akit érdekelnek a játékok, az kezdjen el tölteni, amíg van mit!!
                    [align=right][snapback]90992[/snapback][/align]

                    ami kellett, azt gyorsan letöltöttem, thx a figyelmezetésért

                    Hozzászólás: dilemma #1978554
                    xcut
                    Felhasználó

                      Ott nem írkál egy progi sem miért ne lenne jó, gondod csak a home-ban lehet néhány progival, a verziószámok miatt, de ott sem minden progival.
                      [align=right][snapback]90836[/snapback][/align]

                      én a /home/user alatti configokra gondoltam…

                      Hozzászólás: dilemma #1978553
                      xcut
                      Felhasználó

                        ahh vilagos 🙂
                        en shut the fuck up-ra gundoltam 🙂
                        de asszem ezt a search the fuckin webet mintha en irtam volna meg anno vhova 🙂 🙂
                        bar lehet rosszul emlekszem.
                        mindenesetre xcut nemvaltozott, szal tartom magam a dolgokhoz 😉
                        [align=right][snapback]90839[/snapback][/align]

                        gondoltam felesleges, de akkor megerõsítem, h `stfw` == `search the f*cking web`.. így értettem.
                        ergo igyekszem a problémáim megoldani, nem megoldatni. csak olyannal fordulok ide, ami
                        a.) nagyon sürgõs, és sokáig tartana keresgélni utána
                        b.) nem találok a neten annyi használható dolgot, ami kielégítené a kiíváncsiságom
                        c.) véleményekre van szükségem, egyedi eset, ilyesmi… mint pl ez.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,601-2,610 / 3,339