Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lenne azét még most egy kérdésem: Ha a partíciót GYORSformázással formáznám át FAT32-re, akkor az hozzányúl az adatterülethez, vagy csak a FAT-ot nullázza ki? Mert ha az utóbbi, akkor mindegyik rendszer számára egyértelmûen FAT32-vé tudnám tenni
Balázs
[align=right][snapback]90898[/snapback][/align]nem tudom, h pontosan mit takar a gyorsformázás, de az biztos, h az is legyûri az adatokat… szóval ha sérült a táblád, és ezzel meg legyalulod, akkor szvsz nehezebb lesz visszaállítani…
hmm… elvileg az ipb-nek nem kellene engednie üres hsz-t… szóközökkel meg tudtommal nem lehet kijátszani, mert ha igen, akkor… nos, akkor inkább no comment ^^
régebben: ps7 (igen, photoshop)
most: semmi, mert még nem jöttem rá, h hogyan bírom futásra venni a ps8-at… de dolgozok rajta.thx all, asszem’ csak a htdocs lesz a közös ^^
[tényleg killall: akkor mostmár béke van, vagy még mindig mosolyszünet?]
VIA Ac ’97 hangkártya problémám van….már írtam egyszer, de sajna túl késõ volt, és mennem keleltt.
Szóval…elvileg minden oké, töltésnél nem ír ki semmien hibát, de vezérlõpultban nem ismeri fel a hangkártyát.. a felismert hangkártya alá nincs semmi sem írva. Elvileg mindennek szólnia kéne, a xmms-nél is azt jelzi, hogy szól a zene, amit berakok neki… villog az oszciloszkóp v mi afene…hardverileg semmi gond nincs, minden a helyén. Ha valaki tud, kérem segítsen, kezdek beleõrülni, hogy nincs zeném 😛
[align=right][snapback]90999[/snapback][/align]1.) uhu-ban egyszerre csak egy dolog használhatja a hangkártyát (van vmi daemon, slaki alatt volt, arra emléxek… asszem’ van uhu alá is, csak a nevét nem tudom)
2.) default hangkaribeállítás, vagy ha nem megy, akkor zongorázd végig a sound-blaster hangkártyákat, ti az AC’97 az sound blaster alapú… nekem is sound blaster cucc kellett a kernelembe
3.) egy lspci kimenet nem ártana… aztán meg http://linux.google.com és keresgéljTermészetesen mélyen elítélem a magatartást, nem lenne jó, ha ilyen verseny lenne itt, de ha lesz egyszer idõm, ki vagy hívva egy meccsre… 😀
[align=right][snapback]90879[/snapback][/align]de azt 2-en nem poén…
legalább 10-en illene lenni, és akkor már fõlni fog a feje az adminnak ^^hamár kocsma, akkor itt egy jó kis bicska 😀
[align=right][snapback]91008[/snapback][/align]vááá ez tök jó ^^
ilyen kell nekem is ^^
mármint az usb-s ^^azt tanácsolom, hogy akit érdekelnek a játékok, az kezdjen el tölteni, amíg van mit!!
[align=right][snapback]90992[/snapback][/align]ami kellett, azt gyorsan letöltöttem, thx a figyelmezetésért
Ott nem írkál egy progi sem miért ne lenne jó, gondod csak a home-ban lehet néhány progival, a verziószámok miatt, de ott sem minden progival.
[align=right][snapback]90836[/snapback][/align]én a /home/user alatti configokra gondoltam…
ahh vilagos 🙂
en shut the fuck up-ra gundoltam 🙂
de asszem ezt a search the fuckin webet mintha en irtam volna meg anno vhova 🙂 🙂
bar lehet rosszul emlekszem.
mindenesetre xcut nemvaltozott, szal tartom magam a dolgokhoz 😉
[align=right][snapback]90839[/snapback][/align]gondoltam felesleges, de akkor megerõsítem, h `stfw` == `search the f*cking web`.. így értettem.
ergo igyekszem a problémáim megoldani, nem megoldatni. csak olyannal fordulok ide, ami
a.) nagyon sürgõs, és sokáig tartana keresgélni utána
b.) nem találok a neten annyi használható dolgot, ami kielégítené a kiíváncsiságom
c.) véleményekre van szükségem, egyedi eset, ilyesmi… mint pl ez. -
SzerzőBejegyzés