xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,631-2,640 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • xcut
    Felhasználó

      gondolom felraktad az uhu-t, és aztán win-t…

      uhu livecd letölt, és akkor helyreállítod az mbr-t, h a grub-bal bootoljon… h hogyan, azt nem tudom pontosan, soha nem csináltam ilyet…
      vagy csinálsz bootfloppy-t, és amikor linuxról akarsz bebootolni, akkor berakod a floppyt ^^
      [elsõ verzió ajánlott]

      Hozzászólás: Linux tanfolyam. #1978184
      xcut
      Felhasználó

        Sajnos túl keveset tudok a linuxról, hogy véleményt alkothassak. Na jó, némi fogalmam van, de X nélkül semmit sem tudok.

        Szóval a lámától szeretnék minimum a „már majdnem admin” szintig eljutni.
        [align=right][snapback]90282[/snapback][/align]

        akkor egy nagyon, nagyon hosszú út áll elõtted…

        Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974385
        xcut
        Felhasználó

          imho kezdésnek uhu az jó, ott meg lehet tanulni a „linux alapokat”, meg szemléletmód, stb…

          aztán kinézni egy disztrót, és azt használni… ha nem jön be, akkor másikat, és így tovább…

          Hozzászólás: Processzorok #1977707
          xcut
          Felhasználó

            Jedite:
            „Az hogy milyen prcit veszel sztem az nem a lényeges dolgok közé tartozik.
            Ha játékokat nézzük, azok a felét se használják ki a procnak, mindent a videókarival csináltatnak.”
            1.) pedig a proci nagyon fontos… nem mind1, h egy adott cucc 3 óra v 30 óra alatt fordul le…
            2.) ez ilyen formában nem igaz. nekem egy 2GHz-es cerkám van, meg GF4 Ti4200-am… nos, elhiszed, h a Doom3 alig futott rajta? ugyanis vannak játékok (fõleg ID-sek), aminél a proci _sokkal_ fontosabb, mint a videókártya… ti. a graf teljesítménybe mind a CPU mind a GPU teljesítménye beleszámít!

            vizsla:

            „Memória: 2

            Hozzászólás: Antitrust #1977236
            xcut
            Felhasználó

              na ja, apropó hiba:
              nem sokat láttam benne, (kimagasló az egyéb ilyen témájú filmekhez képest) de van benne 1, ami iszonyatosan zavaró:

              Nagyon komoly, amikor mondjuk vki megnéz egy forráskódot, lát belõle kb. 15 sort, és akkor arra aszongya, h „Széééép… kiváló munka.” vagy „Huh, nagyszerû! Ki irkál ilyeneket?”
              Na. Ha van mondjuk egy tömörítõalgoritmus, az gyanítom nem 15 sorból áll. De még csak nem is 100-ból, sõt… akkor nem hinnám, h látja 15 sorból, h mennyire brilliáns az adott kód…

              na, ezt vhogy illett volna elkerülni… 🙂

              kl223
              [align=right][snapback]89868[/snapback][/align]

              yah, van benne pár hiba…
              pl, a cégvezetõ simán kimagyarázza magát, lefizet egy rakás embert, és megússza… ez a valóságban így lenne ^^
              meg még van benne egy rakás apró hiba…

              de ez az egyik legjobb ilyen film… ^^

              Hozzászólás: Linuxés Win kompatibilis hálózati game #1977967
              xcut
              Felhasználó

                esetleg dosemu-val próbálkozz meg a liero nevû játékkal…

                (jelzem, nekem nem ment a liero se linux, se winxp alatt. nem egy mai darab ^^)

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948015
                xcut
                Felhasználó

                  Tessék, akkor ez profi:
                  http://linuxdevices.com/news/NS3567256959.html

                  Kínában, már régen megveheted.
                  [align=right][snapback]90200[/snapback][/align]

                  gondolom nem olcsó ^^

                  egy darabig mindenesetre maradok a t630-asomnál B)

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948013
                  xcut
                  Felhasználó

                    A SonyEricsson-okon is az van és mégis normálisak.
                    [align=right][snapback]89958[/snapback][/align]

                    én a se telókat azért csipázom, mert nagyon kézreesõ a kezelésük ^^

                    ez a linuxos telefon nem is hülyeség… hmm… ^^ lehet ilyesmi távlatba kellene nézelõdni, ha új telót veszek… de az még 2 év ^^ addigra remélem elterjedtebbek leszenek a linuxos telefonok ^^

                    Hozzászólás: web oldalteszt #1977298
                    xcut
                    Felhasználó

                      nekem uhu-val es firefox 1.0-val bejon az oldal siman

                      Hozzászólás: Antitrust #1977231
                      xcut
                      Felhasználó

                        vissz a temahoz, antitrust: jo film, van benne 1-2 hiba, a szinkronja katasztrofa (eredeti angollal lattam eloszor), de szvsz erdemes megnezni. nekem az egyik kedvenc filmem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,631-2,640 / 3,339