xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,641-2,650 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Personal Home Page System #1962459
    xcut
    Felhasználó

      eléggé eltûnt ez a topic ^^

      nah, mind1, csak gondoltam, h közlöm, h kész az új verzió, a PHPS 0.4
      megtekinthetõ az oldalamon, a http://free.srv.hu/x/c/xcut címen…

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969795
      xcut
      Felhasználó

        poén az egész, mert azért hoztam létre ezt a topicot, mert
        1.) lett 1 barát-barátnõm (aki azóta is az)
        2.) bevágtam a fejem 1000-rel

        azt hittem, h eltûnik a süllyesztõben, erre meg a legforgalmasabb topic lett belõle ^^

        és igaza van Katának, ha be akarják zárni a topicot, akkor zárják be, ha meg nem, akkor nem kell rágódni rajta ^^

        Hozzászólás: wav 2 amr #1965838
        xcut
        Felhasználó

          Hali mindenkinek.
          Már jó ideje görcsölök különbözõ AMR lejátszási móddal a gépen, de a legegyszerûbb a nokia gyári progival volt!! Nokia pc suite 6. A nokia oldaláról letölthetõ. A sony program nekem nem mûködött.

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969786
          xcut
          Felhasználó

            elmegyek egy kis idõre, erre hogy „meghízott” ez a topic ^^

            sajna mostanában nincs sok idõm a linuxra (sch00l suXXX), de azért még van egy nekifutásom a gentoo-nak…

            csak beugrottam körülnézni, sok-sok pusszantás a (linuxos) lányoknak! ^^

            Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961968
            xcut
            Felhasználó

              1989 Március 2.
              Egy viharos csütörtöki napon jöttem erre a világra.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947951
              xcut
              Felhasználó

                De pancser
                [align=right][snapback]87588[/snapback][/align]

                ha nem akar félni, akkor ne féljen. joga van hozzá. legyen csak magabiztos.

                de ezt a háborút el fogja veszteni ^^

                „Most már ez a mi világunk… az elektronok és kapcsolók világa, a baud szépsége. Mi ingyen használunk egy már létezo szolgáltatást, amelyik rohadt olcsó lehetne, ha nem mohó nyerészkedok kezében lenne, és minket neveztek bunözoknek. Felfedezünk… és bunözoknek neveztek bennünket. Tudás után kutatunk… és bunözoknek neveztek bennünket. Borszín, nemzetiség, vallási nézetek nélkül létezünk… és bunözoknek neveztek bennünket. Atombombát gyártotok, háborúztok, gyilkoltok, csaltok, és hazudtok nekünk, és megpróbáljátok elhitetni, hogy ez a mi érdekünkben történik, és akkor mi vagyunk bunözok. Igen, bunözo vagyok. A bunöm a kíváncsiság. A bunöm az, hogy azután ítélem meg az embereket, amit mondanak és gondolnak, és nem a külsejük alapján. A bunöm, hogy okosabb vagyok, mint ti, ez olyan dolog, amit soha nem fogtok nekem megbocsátani. Hacker vagyok, és ez a kiáltványom. Megállíthatjátok az egyént, de nem állíthattok meg minket…”

                – a hacker kiáltványa, részlet

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1968750
                xcut
                Felhasználó

                  ehh… eltûnök egy kis idõre, erre meg írtok ide 1 csomó hsz-t, meg kiemelt lett a topic… mik vannak! ^^

                  Hozzászólás: mencoder –help #1970168
                  xcut
                  Felhasználó

                    xcut:
                    „van egy mpeg videó, amibõl csak a hangot ki akarom szedni, és mp3-ba konvertálni.”
                    pliz koncentralj egy kicsit:
                    mibol all egy mpeg film? mpeg1/2 video sav es… mp2/3 hangsav;
                    egyszeruen: mplayer film.mpg -dumpaudio
                    ennyi;
                    [align=right][snapback]81113[/snapback][/align]

                    thx, de már megoldottam a problémát másként…
                    (csaltam, mert 1 videoklip volt, és leszedtem az mp3-at ^^)

                    Hozzászólás: „avatarkészítõ” progi #1970413
                    xcut
                    Felhasználó

                      megpróbáltam a következõt:

                      mplayer ../ize.mpeg -vo jpeg

                      ez egy darabig poén is volt, csinált kb 1500 képet (grrr), aztán leálllt, mert túl sok video csomag volt a pufferben…
                      nem lehetne valahogyan képet lopni? a ksnapshot nem jó…

                      Hozzászólás: „avatarkészítõ” progi #1970411
                      xcut
                      Felhasználó

                        jah, és az mpeg valamint az avi fájlformátumot is támogatnia kellene (a kino nem nyitja meg az mpeget T.T)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,641-2,650 / 3,339