xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,651-2,660 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mencoder –help #1970163
    xcut
    Felhasználó

      Már volt olyan, hogy nem mûködött valakinek. Nem tudom miért, nekem még mindig volt null. A megoldás: Irányítsd a hangot pcm kimenetre.
      [align=right][snapback]80877[/snapback][/align]

      akkor…

      2 konzol elõ, egyikben mplayer elindul, másikban

      cat /dev/dsp > ize.wav
      ?

      Hozzászólás: Adsl megosztás #1970155
      xcut
      Felhasználó

        xcut!

        Akkor milyen op-rol állítsam be, hogy jo is legyen a net. Hogy állítsam be???
        😀
        😀
        [align=right][snapback]80861[/snapback][/align]

        a routereket ált webes felületen kell beállítani (az ip ált 192.168.1.1 szokott lenni, de le lesz írva a kézikönyvben), és nagyon egyszerû…
        megveszed a routert, netet bele, lankábelt bele, kézikönyvet elõ, és onnantól menni fog ^^

        csak azért ajánlom, mert szvsz a legegyszerûbb megoldás.

        Hozzászólás: Adsl megosztás #1970151
        xcut
        Felhasználó

          szia Evi, sztem xcut mindjart ir mailt 🙂 🙂
          csak vard meg 🙂
          [align=right][snapback]80841[/snapback][/align]

          hehehe… 2 szenvedélyem van, a nõk és a linux… most mi a baj abban, ha össze akarom hozni a 2-t? ^^

          de ha már itt tartunk: évi, én egy 14000 ft-os alap gagyi routert használok adsl megosztásra, és nem volt olyan opre, amivel ne menne… alapból felismeri minden, és kb 2 perc alatt belõhetõ… ^^

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1968623
          xcut
          Felhasználó

            „A barátn?m pl szereti, de nem is nagyon van más választása itthon”
            Hát itthon azért nálunk van választék: gentoo, debian, slackware, suse, uhu. Most pillanatnyilag ezek vannak kéznél, de szükséges letöltök egy csokorral.

            Hozzászólás: Game for linux #1967234
            xcut
            Felhasználó

              hááát, gyerekek… most lehet, hogy meg fogtok lincselni, de én pl. nem igazán játszottam ilyen régi játékokkal… (lehet, túl késõn születtem, de még ez se mentség, mert pl. xcut egyidõs velem és õ játszott…)

              Tehát a nagy áradozások hatására elhatároztam, hogy amikor idõm engedi, ki fogok próbálni pár alap mûvet. Tehát a kérdésem: melyikeket is kéne?

              xcut
              Felhasználó

                én egyszerûen oldottam meg a kérdést…

                ugyanis a nevem problémás lenne angolra fordítani, így az extreme szóval kezdtem el játszani… x-treme, ebbõl lemarad az x, így marad treme… és violá
                thomas treme

                Hozzászólás: Game for linux #1967200
                xcut
                Felhasználó

                  kapard elo a dosos jatekaidat, izzitsd be a dosemut, aztan haddszoljon 🙂
                  [align=right][snapback]79913[/snapback][/align]

                  nem mindegyik megy… pl a liero nem T.T
                  pedig az egy hatalmas játék, kötelezõ kipróbálni ^^

                  Hozzászólás: teszt #1967100
                  xcut
                  Felhasználó

                    elvileg már kell jogomnak lennie írni…

                    Hozzászólás: Teszt topic #1966197
                    xcut
                    Felhasználó

                      nekem meg nincs írásjogom ehh…
                      pedig azért a szótörõ tesztért nem ezt érdemeltem volna ehh…

                      Hozzászólás: ismerkedés gentoo-val vmware-en keresztül #1967176
                      xcut
                      Felhasználó

                        ha még aktuális: talán azért, mert a /etc/resolv.conf fájlodat nem másoltad át, vagy ilyesmi…

                        kl223
                        [align=right][snapback]79720[/snapback][/align]

                        annyi történt, h nyomtam 1 reboot-ot, linuxos vmware, és most megy… hmm… ^^
                        szóval a vmware-rel volt a gond.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,651-2,660 / 3,339