Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Már volt olyan, hogy nem mûködött valakinek. Nem tudom miért, nekem még mindig volt null. A megoldás: Irányítsd a hangot pcm kimenetre.
[align=right][snapback]80877[/snapback][/align]akkor…
2 konzol elõ, egyikben mplayer elindul, másikban
cat /dev/dsp > ize.wav
?xcut!
Akkor milyen op-rol állítsam be, hogy jo is legyen a net. Hogy állítsam be???
😀
😀
[align=right][snapback]80861[/snapback][/align]a routereket ált webes felületen kell beállítani (az ip ált 192.168.1.1 szokott lenni, de le lesz írva a kézikönyvben), és nagyon egyszerû…
megveszed a routert, netet bele, lankábelt bele, kézikönyvet elõ, és onnantól menni fog ^^csak azért ajánlom, mert szvsz a legegyszerûbb megoldás.
szia Evi, sztem xcut mindjart ir mailt 🙂 🙂
csak vard meg 🙂
[align=right][snapback]80841[/snapback][/align]hehehe… 2 szenvedélyem van, a nõk és a linux… most mi a baj abban, ha össze akarom hozni a 2-t? ^^
de ha már itt tartunk: évi, én egy 14000 ft-os alap gagyi routert használok adsl megosztásra, és nem volt olyan opre, amivel ne menne… alapból felismeri minden, és kb 2 perc alatt belõhetõ… ^^
„A barátn?m pl szereti, de nem is nagyon van más választása itthon”
Hát itthon azért nálunk van választék: gentoo, debian, slackware, suse, uhu. Most pillanatnyilag ezek vannak kéznél, de szükséges letöltök egy csokorral.hááát, gyerekek… most lehet, hogy meg fogtok lincselni, de én pl. nem igazán játszottam ilyen régi játékokkal… (lehet, túl késõn születtem, de még ez se mentség, mert pl. xcut egyidõs velem és õ játszott…)
Tehát a nagy áradozások hatására elhatároztam, hogy amikor idõm engedi, ki fogok próbálni pár alap mûvet. Tehát a kérdésem: melyikeket is kéne?
én egyszerûen oldottam meg a kérdést…
ugyanis a nevem problémás lenne angolra fordítani, így az extreme szóval kezdtem el játszani… x-treme, ebbõl lemarad az x, így marad treme… és violá
thomas tremekapard elo a dosos jatekaidat, izzitsd be a dosemut, aztan haddszoljon 🙂
[align=right][snapback]79913[/snapback][/align]nem mindegyik megy… pl a liero nem T.T
pedig az egy hatalmas játék, kötelezõ kipróbálni ^^elvileg már kell jogomnak lennie írni…
nekem meg nincs írásjogom ehh…
pedig azért a szótörõ tesztért nem ezt érdemeltem volna ehh…ha még aktuális: talán azért, mert a /etc/resolv.conf fájlodat nem másoltad át, vagy ilyesmi…
kl223
[align=right][snapback]79720[/snapback][/align]annyi történt, h nyomtam 1 reboot-ot, linuxos vmware, és most megy… hmm… ^^
szóval a vmware-rel volt a gond. -
SzerzőBejegyzés