Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
???
???
Code:CFLAGS=”-O2 -march=prescott -fomit-frame-pointer -pipe -mfpmath=sse2 -funswitch-loops -fgcse-after-reload”Code:CFLAGS=”-O2 -march=prescott -fomit-frame-pointer -pipe -mfpmath=sse2 -funswitch-loops -fgcse-after-reload”2007-06-16-10:43 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115849esetleg rootként add ki a parancsot, mert a /sbin alatt van, ami nincsen benne az userek $PATH-jában
2007-06-16-10:43 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115850esetleg rootként add ki a parancsot, mert a /sbin alatt van, ami nincsen benne az userek $PATH-jában
Találtam egy jó cikket: http://www.linuxjournal.com/article/7269
Az -O3-mal a méret a baj, de találtam egy módszert, hogy „kordában tartsam”:Code:CFLAGS=”-O3 -march=prescott -fomit-frame-pointer -pipe -mfpmath=sse2 –param max-inline-insns=40 -mpreferred-stack-boundary=2″vélemény?
Találtam egy jó cikket: http://www.linuxjournal.com/article/7269
Az -O3-mal a méret a baj, de találtam egy módszert, hogy „kordában tartsam”:Code:CFLAGS=”-O3 -march=prescott -fomit-frame-pointer -pipe -mfpmath=sse2 –param max-inline-insns=40 -mpreferred-stack-boundary=2″vélemény?
Nekem is 2GHz-es cerka van az egyik gépben, ami tuti, hogy pentium4 march.
Most összezavarodtam. -Os vs -O2? És ha a Gabaman által írt optimalizációt bekapcsolom, akkor is kimarad az -Os miatt?
Tehát, most ilyen:
CFLAGS=”-Os -march=prescott -fomit-frame-pointer -pipe”
Ha ilyen lesz, akkor az -ftree-vect-loop-version érvényesül?
CFLAGS=”-Os -march=prescott -fomit-frame-pointer -ftree-vect-loop-version -pipe”
illetve GCC man-t nézegetve érdemes lenne hozzáadni az -frename-registers opciót is. Vélemények?Illetve olvastam egy másik módszerről. Nem -O-t használnak, hanem valami kombinációt, ami gyorsabb, mint bármelyik -O. Hallott erről valaki valamit?
Nekem is 2GHz-es cerka van az egyik gépben, ami tuti, hogy pentium4 march.
Most összezavarodtam. -Os vs -O2? És ha a Gabaman által írt optimalizációt bekapcsolom, akkor is kimarad az -Os miatt?
Tehát, most ilyen:
CFLAGS=”-Os -march=prescott -fomit-frame-pointer -pipe”
Ha ilyen lesz, akkor az -ftree-vect-loop-version érvényesül?
CFLAGS=”-Os -march=prescott -fomit-frame-pointer -ftree-vect-loop-version -pipe”
illetve GCC man-t nézegetve érdemes lenne hozzáadni az -frename-registers opciót is. Vélemények?Illetve olvastam egy másik módszerről. Nem -O-t használnak, hanem valami kombinációt, ami gyorsabb, mint bármelyik -O. Hallott erről valaki valamit?
-
SzerzőBejegyzés