xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Root jelszó #2112548
    xcut
    Felhasználó

      Én már toltam floppyról woody-t, win95-öt és win98-at is… tömör gyönyör ^^

      Hozzászólás: Root jelszó #2112549
      xcut
      Felhasználó

        Én már toltam floppyról woody-t, win95-öt és win98-at is… tömör gyönyör ^^

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106334
        xcut
        Felhasználó

          másik tipp a kernelre: valóban írt egyet. Bebootolt, és annyi. Max el tudsz rajta indítani egy processzt.

          conspiracy tipp: van ez a ürge. Vagy írt magának egy alap kernelt, vagy csak lett neki olyan kernele, hogy 2.6.X-gentoo-hekii, aztán ezt elhintette Vasy előtt. Vasy, aki egy átlagos fiatal, és pont abban a korban van, amikor mindenki marhára különleges akar lenni, meglátta a lehetőséget arra, hogy kitűnjön a többiek közül: ő Gentoo user lesz. Neki semmilyen másik oprendszer nem jó, neki _A Gentoo_ kell.

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106335
          xcut
          Felhasználó

            másik tipp a kernelre: valóban írt egyet. Bebootolt, és annyi. Max el tudsz rajta indítani egy processzt.

            conspiracy tipp: van ez a ürge. Vagy írt magának egy alap kernelt, vagy csak lett neki olyan kernele, hogy 2.6.X-gentoo-hekii, aztán ezt elhintette Vasy előtt. Vasy, aki egy átlagos fiatal, és pont abban a korban van, amikor mindenki marhára különleges akar lenni, meglátta a lehetőséget arra, hogy kitűnjön a többiek közül: ő Gentoo user lesz. Neki semmilyen másik oprendszer nem jó, neki _A Gentoo_ kell.

            xcut
            Felhasználó

              Amit a coldplug csinált (tudod, mire való egyáltalán?), azt átvette az udev. Nekem sincsen coldplugom már ~1 éve.

              xcut
              Felhasználó

                Amit a coldplug csinált (tudod, mire való egyáltalán?), azt átvette az udev. Nekem sincsen coldplugom már ~1 éve.

                Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106296
                xcut
                Felhasználó
                  vasy05 wrote:
                  xcut: ő az egyik haveromnak az ismerőse. Én nem ismerem, csak halottam róla. Mondom csak a becenevét tudom.Semmi mást. Amúgy sem itt él magyarországon. 🙂

                  Azt írtad, hogy tuti (== azaz a saját szemeddel láttad) írt kernelt. Most meg, hogy nem is ismered. Azt a becenevet azért elárulhatnád.

                  Egy régebbi postodra, ahol azt írtad, hogy aki tud pár nyelvet, annak meg se kottyan egy kernel: marhaság. Kernelt az egyik legnehezebb feladat írni, nem véletlenül. Ahhoz nem pár nyelvet kell ismerni, hanem a hardvert, legalább olyan szinten, hogy akár te is össze tudjál rakni egy számítógépet. Aki képes ilyesmire, azokról hallottunk, ismerjük őket. Sufniban otthon senki sem öl bele éveket egy projektbe. Szerintem max a makefile-t írta át, hogy hülyíthesse a haverodat meg téged. Vagy nem éppen egy ilyen „saját kernelre” gondolsz:

                  Code:
                  samurai ~ # uname -r
                  2.6.21-suspend2-r5-yorirou
                  Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106297
                  xcut
                  Felhasználó
                    vasy05 wrote:
                    xcut: ő az egyik haveromnak az ismerőse. Én nem ismerem, csak halottam róla. Mondom csak a becenevét tudom.Semmi mást. Amúgy sem itt él magyarországon. 🙂

                    Azt írtad, hogy tuti (== azaz a saját szemeddel láttad) írt kernelt. Most meg, hogy nem is ismered. Azt a becenevet azért elárulhatnád.

                    Egy régebbi postodra, ahol azt írtad, hogy aki tud pár nyelvet, annak meg se kottyan egy kernel: marhaság. Kernelt az egyik legnehezebb feladat írni, nem véletlenül. Ahhoz nem pár nyelvet kell ismerni, hanem a hardvert, legalább olyan szinten, hogy akár te is össze tudjál rakni egy számítógépet. Aki képes ilyesmire, azokról hallottunk, ismerjük őket. Sufniban otthon senki sem öl bele éveket egy projektbe. Szerintem max a makefile-t írta át, hogy hülyíthesse a haverodat meg téged. Vagy nem éppen egy ilyen „saját kernelre” gondolsz:

                    Code:
                    samurai ~ # uname -r
                    2.6.21-suspend2-r5-yorirou
                    Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106288
                    xcut
                    Felhasználó

                      Wazz, leesett a saját kernel.
                      Vasy: megkérnéd a kernelíró haverodat, hogy küldje el az `uname -r` parancs kimenetét?

                      Más. Egy újabb Linuxfórumot marhaság indítani, de ezt már leírták előttem is. Inkább blogot indíts, ahol megosztod a tapasztalataidat a többiekkel. Tettem ezt én is, van egy saját blogom (ahova azért kl223 is beírkál). Van ott értékes tartalom bőven, azzal kapcsolatban, ami éppen akkor foglalkoztat, amikor írom az adott bejegyzést.

                      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106289
                      xcut
                      Felhasználó

                        Wazz, leesett a saját kernel.
                        Vasy: megkérnéd a kernelíró haverodat, hogy küldje el az `uname -r` parancs kimenetét?

                        Más. Egy újabb Linuxfórumot marhaság indítani, de ezt már leírták előttem is. Inkább blogot indíts, ahol megosztod a tapasztalataidat a többiekkel. Tettem ezt én is, van egy saját blogom (ahova azért kl223 is beírkál). Van ott értékes tartalom bőven, azzal kapcsolatban, ami éppen akkor foglalkoztat, amikor írom az adott bejegyzést.

                      10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 3,339