Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én már toltam floppyról woody-t, win95-öt és win98-at is… tömör gyönyör ^^
Én már toltam floppyról woody-t, win95-öt és win98-at is… tömör gyönyör ^^
másik tipp a kernelre: valóban írt egyet. Bebootolt, és annyi. Max el tudsz rajta indítani egy processzt.
conspiracy tipp: van ez a ürge. Vagy írt magának egy alap kernelt, vagy csak lett neki olyan kernele, hogy 2.6.X-gentoo-hekii, aztán ezt elhintette Vasy előtt. Vasy, aki egy átlagos fiatal, és pont abban a korban van, amikor mindenki marhára különleges akar lenni, meglátta a lehetőséget arra, hogy kitűnjön a többiek közül: ő Gentoo user lesz. Neki semmilyen másik oprendszer nem jó, neki _A Gentoo_ kell.
másik tipp a kernelre: valóban írt egyet. Bebootolt, és annyi. Max el tudsz rajta indítani egy processzt.
conspiracy tipp: van ez a ürge. Vagy írt magának egy alap kernelt, vagy csak lett neki olyan kernele, hogy 2.6.X-gentoo-hekii, aztán ezt elhintette Vasy előtt. Vasy, aki egy átlagos fiatal, és pont abban a korban van, amikor mindenki marhára különleges akar lenni, meglátta a lehetőséget arra, hogy kitűnjön a többiek közül: ő Gentoo user lesz. Neki semmilyen másik oprendszer nem jó, neki _A Gentoo_ kell.
2007-06-13-16:20 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115556Amit a coldplug csinált (tudod, mire való egyáltalán?), azt átvette az udev. Nekem sincsen coldplugom már ~1 éve.
2007-06-13-16:20 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115557Amit a coldplug csinált (tudod, mire való egyáltalán?), azt átvette az udev. Nekem sincsen coldplugom már ~1 éve.
vasy05 wrote:xcut: ő az egyik haveromnak az ismerőse. Én nem ismerem, csak halottam róla. Mondom csak a becenevét tudom.Semmi mást. Amúgy sem itt él magyarországon. 🙂Azt írtad, hogy tuti (== azaz a saját szemeddel láttad) írt kernelt. Most meg, hogy nem is ismered. Azt a becenevet azért elárulhatnád.
Egy régebbi postodra, ahol azt írtad, hogy aki tud pár nyelvet, annak meg se kottyan egy kernel: marhaság. Kernelt az egyik legnehezebb feladat írni, nem véletlenül. Ahhoz nem pár nyelvet kell ismerni, hanem a hardvert, legalább olyan szinten, hogy akár te is össze tudjál rakni egy számítógépet. Aki képes ilyesmire, azokról hallottunk, ismerjük őket. Sufniban otthon senki sem öl bele éveket egy projektbe. Szerintem max a makefile-t írta át, hogy hülyíthesse a haverodat meg téged. Vagy nem éppen egy ilyen „saját kernelre” gondolsz:
Code:samurai ~ # uname -r
2.6.21-suspend2-r5-yorirouvasy05 wrote:xcut: ő az egyik haveromnak az ismerőse. Én nem ismerem, csak halottam róla. Mondom csak a becenevét tudom.Semmi mást. Amúgy sem itt él magyarországon. 🙂Azt írtad, hogy tuti (== azaz a saját szemeddel láttad) írt kernelt. Most meg, hogy nem is ismered. Azt a becenevet azért elárulhatnád.
Egy régebbi postodra, ahol azt írtad, hogy aki tud pár nyelvet, annak meg se kottyan egy kernel: marhaság. Kernelt az egyik legnehezebb feladat írni, nem véletlenül. Ahhoz nem pár nyelvet kell ismerni, hanem a hardvert, legalább olyan szinten, hogy akár te is össze tudjál rakni egy számítógépet. Aki képes ilyesmire, azokról hallottunk, ismerjük őket. Sufniban otthon senki sem öl bele éveket egy projektbe. Szerintem max a makefile-t írta át, hogy hülyíthesse a haverodat meg téged. Vagy nem éppen egy ilyen „saját kernelre” gondolsz:
Code:samurai ~ # uname -r
2.6.21-suspend2-r5-yorirouWazz, leesett a saját kernel.
Vasy: megkérnéd a kernelíró haverodat, hogy küldje el az `uname -r` parancs kimenetét?Más. Egy újabb Linuxfórumot marhaság indítani, de ezt már leírták előttem is. Inkább blogot indíts, ahol megosztod a tapasztalataidat a többiekkel. Tettem ezt én is, van egy saját blogom (ahova azért kl223 is beírkál). Van ott értékes tartalom bőven, azzal kapcsolatban, ami éppen akkor foglalkoztat, amikor írom az adott bejegyzést.
Wazz, leesett a saját kernel.
Vasy: megkérnéd a kernelíró haverodat, hogy küldje el az `uname -r` parancs kimenetét?Más. Egy újabb Linuxfórumot marhaság indítani, de ezt már leírták előttem is. Inkább blogot indíts, ahol megosztod a tapasztalataidat a többiekkel. Tettem ezt én is, van egy saját blogom (ahova azért kl223 is beírkál). Van ott értékes tartalom bőven, azzal kapcsolatban, ami éppen akkor foglalkoztat, amikor írom az adott bejegyzést.
-
SzerzőBejegyzés