xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Root jelszó #2111432
    xcut
    Felhasználó

      Mégegyszer: ügye a saját felhasználód nevében akarod futtani a kdesu-t, nem a root felhasználó nevében?

      Hozzászólás: Root jelszó #2111405
      xcut
      Felhasználó
        vasy05 wrote:
        http://vasy.uw.hu/lf/a.png

        Ok. Értem mi a gond. Próbáld meg _nem rootként_ beírni azt, hogy kdesu kuroo.

        Hozzászólás: Root jelszó #2111406
        xcut
        Felhasználó
          vasy05 wrote:
          http://vasy.uw.hu/lf/a.png

          Ok. Értem mi a gond. Próbáld meg _nem rootként_ beírni azt, hogy kdesu kuroo.

          Hozzászólás: Root jelszó #2111401
          xcut
          Felhasználó

            önök a Gentoo Linux nihilista változatát láthatták

            Hozzászólás: Root jelszó #2111402
            xcut
            Felhasználó

              önök a Gentoo Linux nihilista változatát láthatták

              Hozzászólás: Root jelszó #2111387
              xcut
              Felhasználó
                uzsolt wrote:
                Tudod, mit? A root-nak adj egy jelszót, mondjuk barack. Ebben semmi „szokatlan” karakter nincs, ezt mindig be kell tudd, hogy vidd.
                Ezután:
                nyitsz egy terminált, beírod, su, majd egy entert ütsz.
                A jelszavadat ilyenkor beírod. Ilyenkor megkapod a root-prompt-ot?
                Ha ez megvan, akkor gondolkodunk tovább.

                /Egyébként nem lehet, hogy a kde-s cuccok nem egészen úgy azonosítják a user-t, ahogy szokás? Gondolok pl. a kdesu-ra, hogy ezen keresztül megy a dolog…/

                elvileg a kuroo a kdesu-t hívja meg;
                én nagyon régóta használom a kdesu-t, és nekem soha nem volt ilyen gondom vele… (remélem most sem lesz, nemsokára befejeződik a kde-meta fordítása, a maga szerény 400+ csomagjával ^^)

                Hozzászólás: Root jelszó #2111388
                xcut
                Felhasználó
                  uzsolt wrote:
                  Tudod, mit? A root-nak adj egy jelszót, mondjuk barack. Ebben semmi „szokatlan” karakter nincs, ezt mindig be kell tudd, hogy vidd.
                  Ezután:
                  nyitsz egy terminált, beírod, su, majd egy entert ütsz.
                  A jelszavadat ilyenkor beírod. Ilyenkor megkapod a root-prompt-ot?
                  Ha ez megvan, akkor gondolkodunk tovább.

                  /Egyébként nem lehet, hogy a kde-s cuccok nem egészen úgy azonosítják a user-t, ahogy szokás? Gondolok pl. a kdesu-ra, hogy ezen keresztül megy a dolog…/

                  elvileg a kuroo a kdesu-t hívja meg;
                  én nagyon régóta használom a kdesu-t, és nekem soha nem volt ilyen gondom vele… (remélem most sem lesz, nemsokára befejeződik a kde-meta fordítása, a maga szerény 400+ csomagjával ^^)

                  Hozzászólás: Root jelszó #2111379
                  xcut
                  Felhasználó
                    vasy05 wrote:
                    A megadott jelszó hibás, próbálja meg még egyszer.

                    uzsolt: a symlink már megvolt 🙂

                    kdesu kuroo ?

                    Hozzászólás: Root jelszó #2111380
                    xcut
                    Felhasználó
                      vasy05 wrote:
                      A megadott jelszó hibás, próbálja meg még egyszer.

                      uzsolt: a symlink már megvolt 🙂

                      kdesu kuroo ?

                      Hozzászólás: Root jelszó #2111373
                      xcut
                      Felhasználó
                        vasy05 wrote:
                        Nem, nem. Programozó a sráv és írt magának egyet. Ez frankón így van. Én sem hittem el, de tényleg saját kernele van.

                        Persze, persze. A gcc-t én írtam (egyedül!), tudtad? ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 3,339