xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ALSA probléma #2094593
    xcut
    Felhasználó

      Most nálam is van egy érdekes ALSA jelenség: laptopom van (via82xx kártya), és megy a hang, de ha bedugom a fejhallgatót vagy a hangfalat, akkor nincsen hang. Amikor kihúzom, újra van. Annyira nem zavaró, de szürnyű hangja van a speaker-nek, és kellemetlen így hallgatni.
      Mind a fejhallgató és a hangfal működik az asztali PC-mmel.

      Hozzászólás: ALSA probléma #2094594
      xcut
      Felhasználó

        Most nálam is van egy érdekes ALSA jelenség: laptopom van (via82xx kártya), és megy a hang, de ha bedugom a fejhallgatót vagy a hangfalat, akkor nincsen hang. Amikor kihúzom, újra van. Annyira nem zavaró, de szürnyű hangja van a speaker-nek, és kellemetlen így hallgatni.
        Mind a fejhallgató és a hangfal működik az asztali PC-mmel.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1950563
        xcut
        Felhasználó

          Gyors kérdés laptop ügyben: vettem egyet, de 512MB DDR2 memória van benne, ami nekem kevés, viszont 2GB-ig lehet bővíteni. Egy ilyen 2GB-os bővítés kb mennyi lenne (Fujitsu-Siemens laptopom van)?

          Hozzászólás: ALSA probléma #2094552
          xcut
          Felhasználó

            emerge –oneshot alsa-driver && emerge –oneshot alsa-oss

            Hozzászólás: ALSA probléma #2094553
            xcut
            Felhasználó

              emerge –oneshot alsa-driver && emerge –oneshot alsa-oss

              Hozzászólás: Retro Linux #2094446
              xcut
              Felhasználó

                Valahol láttam a neten linux1.0-t. Valami gyűjteményben volt, és majdnem fel is raktam, csak elmaradt időhiány miatt.
                De nem kell messzire menni: próbálj meg Hurd-ot felrakni. ^^

                Hozzászólás: Retro Linux #2094447
                xcut
                Felhasználó

                  Valahol láttam a neten linux1.0-t. Valami gyűjteményben volt, és majdnem fel is raktam, csak elmaradt időhiány miatt.
                  De nem kell messzire menni: próbálj meg Hurd-ot felrakni. ^^

                  xcut
                  Felhasználó

                    Nem hasal el az X, csak a VC szétesik (szó szerint).

                    xcut
                    Felhasználó

                      UPD: visszaváltva VC-re szétesik a kép…

                      xcut
                      Felhasználó

                        találtam egy működő modeline-t:
                        Modeline „1280×800” 83.9 1280 1312 1624 1656 800 816 824 841

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 3,339