Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Most nálam is van egy érdekes ALSA jelenség: laptopom van (via82xx kártya), és megy a hang, de ha bedugom a fejhallgatót vagy a hangfalat, akkor nincsen hang. Amikor kihúzom, újra van. Annyira nem zavaró, de szürnyű hangja van a speaker-nek, és kellemetlen így hallgatni.
Mind a fejhallgató és a hangfal működik az asztali PC-mmel.Most nálam is van egy érdekes ALSA jelenség: laptopom van (via82xx kártya), és megy a hang, de ha bedugom a fejhallgatót vagy a hangfalat, akkor nincsen hang. Amikor kihúzom, újra van. Annyira nem zavaró, de szürnyű hangja van a speaker-nek, és kellemetlen így hallgatni.
Mind a fejhallgató és a hangfal működik az asztali PC-mmel.Gyors kérdés laptop ügyben: vettem egyet, de 512MB DDR2 memória van benne, ami nekem kevés, viszont 2GB-ig lehet bővíteni. Egy ilyen 2GB-os bővítés kb mennyi lenne (Fujitsu-Siemens laptopom van)?
emerge –oneshot alsa-driver && emerge –oneshot alsa-oss
emerge –oneshot alsa-driver && emerge –oneshot alsa-oss
Valahol láttam a neten linux1.0-t. Valami gyűjteményben volt, és majdnem fel is raktam, csak elmaradt időhiány miatt.
De nem kell messzire menni: próbálj meg Hurd-ot felrakni. ^^Valahol láttam a neten linux1.0-t. Valami gyűjteményben volt, és majdnem fel is raktam, csak elmaradt időhiány miatt.
De nem kell messzire menni: próbálj meg Hurd-ot felrakni. ^^2007-03-06-17:45 Hozzászólás: Amlio pro v2055: 16:10-es képarány, 1280×800-as felbontás vs Xorg #2094426Nem hasal el az X, csak a VC szétesik (szó szerint).
2007-03-06-16:37 Hozzászólás: Amlio pro v2055: 16:10-es képarány, 1280×800-as felbontás vs Xorg #2094424UPD: visszaváltva VC-re szétesik a kép…
2007-03-06-16:35 Hozzászólás: Amlio pro v2055: 16:10-es képarány, 1280×800-as felbontás vs Xorg #2094423találtam egy működő modeline-t:
Modeline „1280×800” 83.9 1280 1312 1624 1656 800 816 824 841 -
SzerzőBejegyzés